;) Lennon , Pyramid seeds @ Exodus , Greenhouse seeds Vegetacija pod Cfl , Cool White 4 x 20W i HPS 250W dual spektar, Cvatnja HPS 250W TS O Lennonu :) - Don't Let Me Down 80% Sativa 20% Indika THC 18% :cool23: :makaze: 75 - 85 dana :joint2: O Exodus Chese :) - Smrdulja THC 18,43% :eek: :makaze: 56 dana :p stonara, ljenost,spavanje, apetit, euforija :banana_rasta: Prihrana: :bocni:: Hesi, tutto completo ! Supstrat : Tera Magma, Kokos 10% , Glistnjak 10% Tegle : 0,5 L , 3 L , cca 15 L , klasika Ventilacija: Vega - pasiva , Cvatnja - BB 125 Glavni Boks : 60 x 80 x 240 Vega Boks : 40 x 40 x 70 Grower : 1310 o_O :fuck: :rasta: :cool: :cool23::vutra: Mračni Predmet Želja : g / W :lol: smiley9934 :D Trening : Topiranje , topiranje i topiranje , rastezanje , rastezanje , podboltavanje ogromnih vrhova hrastovom građom :ajnstajn: Vega rezim 16 - 8 :sun2: Warriors come on to play :love2::love2:
Ejla ekipica, tnx, konačno je u završenim, javim još gramazu. @form,fino lišće me nadahnjuje, vježbam rakurs, hocu i ja filmove snimati, bajke! :joint2: kao :rasta: @WEEDetix hehe, kuris? Skjurano probam s vremena na vrijeme, fakat velika razlika, ali sad imam medicinu.:thumb: @hondofob1, @Imbra Presvetli, ne treba meni puno, bubu u uho i čujem ju kak raste, presadim tulipanke i pikiram Mazara, moram vrata i par sitnica na vega boksu još zavrsiti i Katarina u akciju (testing, sklopka dva, 50% 3500k, 50% 10000k) :cool: @stipe,@Pantagan, @Himalaya Gold, @Budfield, @Mo1, @L0oD, hvala dečki, nije to kvaliteta kao vaša no dobro je, još sam mlad... :ajnstajn: i perspektivan :djede:, optimist :grob::D
@Sensi Star hehe ima i biti će dok je stuje u utičnici :rasta:, @hazeri, mali sam vrscic skinuo, nije dugo trajao, dva tri dana jos iz teglica za crne dane, a bit će i dopuna, ljeto dolazi, svrbi me automatik mazar a trebalo bi i panel testirati, hebote samo radim i radim smiley9934 čupaj, sadi, motaj! (120g. i zadovoljan) Živijo 1. MAJ ® @budalin to ti je kao kad fusdraster kratis da ne smeta u zavoju, onako se gasila. :joint: @Raconja milina je ruke u cvijeće uroniti :p @daveclarke tnx :thumb:
Još diše. Temp 32°,vjetrovito. Mrak sam testirao, jednom i 5 dana (bolje da je tih 5dana bila na suncu, nic od toga). Flusat bi bilo bolje no grane u boksu drže žice, teška je sama sebi. Pistile je ponovo izbacila, ovog puta znatno manje, starije su amber, trihomi skroz mliječni :), prozirni samo na donjim grancicama, ambera nema u trihomima. Počeo sam brati od dozdo, zelenila po liscu jos ima (vidljivo pod dnevnim svjetlom), tegla preteska, nek pojede i popije zadnji obrok.
Joj, sram me reći, vratio se iz zagorja nakon tri dana, zalio ju prije toga s vodom, taman je sve popila, osusila se zemlja (ventic spojen na termostatu radi kad je lampa upaljena) i umjesto sjekire dohvatio sam hamper 4,5L i boost i bloom i root i zym i SuperVit :bocni:: :whato:::confused: @form veli skidaj odmah dok jos nije sve popila i ispravno misli, tako da cu ju danas skratiti za cirka metar. Tja, skurena ovog puta od svjetla nije, foksici po celom telu, ambera nema, stara ko metuzalem. No u svakom zlu ima nečeg dobrog, kolega @WEEDetix spasio mi bronhije svojom tinkturom, diham kroz joks, punim plućima, bez kašlja nakon dugo dugo vremena. :razvaljen:::puuuh:: :D , :razvaljen:::puuuh:::D:D Tnx šaman! Evo mene u butigu. Miljon dana brojimo, ha neznam, pa proslo je tolko.
Miljon dana Miljon i dva dana.
@grisnak, pa bas se ne puni, al pistila stalno, bijele pistile po cijelim vrhovima, ima nešto i po donjim malim. Skidam reflektnu foliju, previse svijetla, fokstejlovi iz svakog vrha, testirani uzorak laganini, bar ne grebe grlo. :( @metalmaniac, ovaj vatercuring je trajao tri dana, dovoljno za miris, mana ovakvog sušenja je gubljenje mase, pusi se potpuno dehidrirana pa više odlazi u joks, al rjesava smrad. Za plijesanj je dovoljno par minuta kupanja u otopini (u ovom slucaju ocat odokativno 1dcl iz flaše u litru vode) stvar radi sto je najvažnije. Hvala sto se još prati, meni se čini da nekog kolicinskog pomaka neće više biti, mada evo opet nakon zaljevanja novih pistila. Naučili smo se strpljenju :rasta:čekamo :makaze:
82. Punjenje, pistilanje, čekanje, trihomi prozirno-mliječni. Nema žurbe, mjesta u vega boksu ima, u piksi ima, cool :cool:
@squeriz opravdano
Žicom ih držim uspravno, okolo po stranicama boksa ide žica na koju onda opet žicom vežem grane. Kad sam koristio composanu u miksu grane su bile puno jače, deblje, ovdje su slabašne. Oslabe kad su žedne, kad popiju onda ojačaju.
Poštovani ovo gore je Lennon, hehe, :gled: @Imbra Presvetli kaj veliš, dobra a? @squeriz pozdrav :wave: Noviteti kod pristupa uzgoju, pratimo prirodu, jesen stiže u boks, sunce ima slabiji intezitet (50cm je sad razmak lampa-krosnja), bloom izbačen iz upotrebe, P+ na pola doze kao i boost, ph-6,8!!!:D i izbacila novih pistila, pregršt. Vent kojeg mi @Stipe preporucuje (pihanje po krosnji) onaj bijeli mali, prejak, dize mi temp u boksu na 30°, morati ću prionut rekonstrukciji struja, komp napajanje:makaze: i mali ventici a kad je napajanje tu onda ustekamo i diy panel, cob, elektricne orgulje, svašta :zvizd: Matematika laže, ne može se dogovoriti sama sa sobom koliko je stara, 75 ili više, još malo! Squeriz, zaboravio sam što uzgajas sad, jel foto fem? Boks radi dobro, idu li poboljsanja, ako bi se naslo nešto? Sljedeći puta se vidimo u rukavicama, gumenim, valjda cu i ja jednom has pokupiti, kuglicu jednu il crva, za cevku :gled:
Hvala cure i decki na interesu, evo prvih dojmova, @adri nemre vise od dva dima, moj mlađi isto+horinzotala momentalna, @metalmaniac pol joksa pa duga pauza nakon drugog nisam siguran da smo se razumjeli :D, okorjeli @Pantagan i @form ha, praksa, zdrav život itd. stoički podnjeli kao predjelo, podlogu za daljnje degustiranje, @hazeri ti si ista kategorija vicnih pa izreci sam. Meni je dobra, manje grebe, puno sam smanjio miris, jbg. nema uzorka susenog klasičnom metodom pa se nemere usporediti. Lennon, nju sad tetosim, hranim, pojim, pjevam, šapućem u njoj mi sva milina :puuuh::
Tri promjene vode, u zadnjoj je malo zraka ostolo ispod poklopca, sutradan plijesan, ponovno namakanje u vodi s octom, pola sata, sušenje ventom u boksu, stabiljke su vlazne a cvijet suh, mirisa nema, ne grebe, odlično za sad po uporabljivosti, možda sam ju prerano skinuo, vidli smo i bolje, dimili i gore :)
Nic ne smrdi više, filter can lite 300, 4,6L, 45cm dug, 2,5cm debljina stjenke. Za sada pri ovim temperaturama radi bez problema u nizoj brzini bb, 220m3 /h i prigusuje zvuk. Vodeno ispiranje, savršeno, njente miris, pun pogodak! K vragu, ugasilo se svijetlo, Lennona sam zahebo nepotrebnim flusem, ph pretpostavljam i glad. Popravit ce se, sama je u boksu, širim ju, fotke drugi put. Svima hvala na praćenju, budite mi lijepi i debeli.
:djede: Čitati, čitati! "Water Curing ili ti Vodeno Stvrdnjavanje" započeo temu Schlomo 11. travnja 2007 u unutrašnjem uzgajanju. Malo sam upotpunio tehniku trikom koji mi je u proslom growu otkrio @L0oD, protiv plijesni na već zahvacenim vrhovima.Stvar radi odlično. Nakon branja umocio sam svaki vrh u L vode sa dcl octa,nakratko, (vrh u bokalu), protiv plijesni to je gotovo, isprati vodom i posušite, (od Durban Poison, to su mi bili naj vrhovi, nic ne grebe, vutra jača od ostalog koje me greblo do kraja, mali pomak s vremenom), nakon toga isprao u mlakoj vodi i kako kažu potopiti potpuno, sutra mjenjam vodu i tako 7 dana. Ostalo procitajte u temi iz davnina :thumb:
:makaze: :cool:
SMRDI ODVRATNO 55 dan cvatnje, 56 je po papirima, ostat će još koji dan dok se zemlja ne osuši. Najozbiljnije upozorenje, nijedan grow ni blizu ovakvog smrada, filter u pon ujutro diy ako najdem ugljen ili skuplja varijanta, gotov u shopu, nešto mora. @form imas fore do cvatnje, ovo je grozota. Ubacio sam ocat u boks, ne znam jel bolje il gore. U stanu ne smrdi ali vani se osjeti, jedino dobro od ovog zla je da nema miris nama poznat, vise na krepanu kravu vuče i češnjak. Sam kraj je najgori,dimio sam suho lišće, nije tako smrdjelo, teška stonara, što li ce tek biti od cvijeta. Lennon još 20ak dana, koji dan više, jedva cekam da ju raširim, pao je polu flus, tri litre runofa, ph 7.0, voda sva crvena od boostera, to ću ubuduće prepolovit dozu. Toliko. :wave:
@grisnak ne vidiš žuto lišće jer ga kratim, sve hrdjavo i krto žuto smrvim prstima, prah si bio... A za upotrebu stare zemlje imam teoriju, tezu. Zavisi kako je prosao grow, od patnje kao sto se patila Nefertite (prženje do polovice cvatnje a pri kraju kad je adri izmjerio lukse olakšanje jer je lampa postavljena na 40cm). Energetski otisak ostaje u zemlji, zajedno s malim djelom korijena (zemlja je prosijana do prasine) u tu teglu je ušla Smrda i žuti, pati se ali ipak ide. Ova druga Lennon, usla je u miks od Durban Poison, ta se nije patila, veca genetska pripremljenost za jako sunce (mada su im korjeni africki ne znači da su istog podneblja i prilagodba im je drugačija) + novo sjeme nova genetika (Lennon je slican ww i nef a exsodus je engleska krizanka, prilagođena njihovim uvjetima) :zvizd: Tako je lemantirao 1310 :joint2: Zahvaljujući razumjevanju kolege i prijatelja, LED pripravak kojeg sam prebrzo ocjenio kao slabasnog, otvara vrata percepcije, pruža uvid u nevidljivu stvarnost, frizuru drži postojanom :D i tko zna što još. Jako dobro se zabavljam :rasta:
Nisam siguran da sam shvatio dan/w, ako ima veze s brojem dana u cvatnji i wata uloženih, svakako, sve je važno i o svemu ovisi prinos. @hazeri
@truare, zeza od presadnje iz 3L u 12L pola zemlje od proslog grova, pola nove i dvije litre glistnjaka. Odozdo prema gore, fan listovi najprije a sad i mali. Krto je lišće. Skoro je kraj, hehe :makaze:A g/w na žalost ni blizu za sada, ww od rqs bile su duplu debljih vrhova i 200g. Doduse Lennon ima jos mjesec dana po papirima, tko zna! A trening moras trenirati, nema druge, samo hrabro. @daveclarke, hvala. A kad ces ti ponoviti dnevnik, sad već rasturas :gled:
Vonja grozno, prava smrda. I opet zahebava, dobila klopu i žuti li ga pa žuti.
Trenuci buđenja A ovdje sutra dolazi elektronika, :) grupa cvaj stigla iz bijelog svijeta s novim idejama, releji se spominju i crveni spektar :cool: Pikirane sjemenke još ništa, čekaju svoj trenutak, konstalaciju ledica na nebu boksa, sirius i ovdje igra glavnu ulogu. :cool23::joint:
Haha, @Marko09212528, jesu :banana_rasta: @Imbra Presvetli za sad još mogu kroz vrata, 55cm otvor, Lenon je tek na pola cvatnje, potpornji se spremaju, armirano željezo i sajle od sljemenske žičare (one sto ju je zlotvor unistio) @209 hvala frende, eki malo više pažnje treba, cendra neka no iznenadila me kvantitetom. Lennon od Pyramid poput Nefertite za preporuku, Nef auto pod suncem uzgojiti, čovjek se iznenadi a ww auto je pravo čudo, svaki lupa, cijeli dan! (pod suncem)
@east mislim da nam je potreban vutrometar, kao adrijev +plavi i crveni filteri. Nije velika investicija a uveliko bi pomoglo. Kod mene sad nije sprzena od svijetla ili temp, pazim na razmak, najveći su na 33, mali na 50, sad ih i micem malo na stranu da nema prajakog svijetla ni na jednom vrhu. Sljedeći grow čista teramagma i hesi. @Kappkilero zaboravio sam reći, Smrda smrdi fest i ljepi prste. :D @hazeri bubnolo me proljeće i ostaci ostataka, jos malo pa dimdjeta :puuuh::, opet skupljam lišće a ima ga i od proslog growa. Eki još 13 dana, po papirima, malo dodam i :makaze:
Vozdra Vutro! :banana_rasta::mario:::love2::love2::skot:::banana123: Panta opravdano proziva, evo situacije. 103,55,43 18°- 26° 38% - 46% Lennon pa Egzodus Bit će nešto, hehe :D
Bok @bigeskalibur, kod mene prži i to jako, dualku na 30cm a cvat na 40cm,sve ispod toga mi skuri lišće, vrhove. Ova folija, dymond ( pod platno ju prodaju) tak radi kao da su u reflektoru. :zvezda::
@east, kod tegle je 19-20, krošnja 25, lampa je visokih 40cm iznad. Preslo je na mlado lišće :(, dodao sam još. Litru sa dozom i po klope, nisam optimistican.
dan 87. 12/12 - 39. cvatu - 27. vlaga i temperatura u fotkama, solo list od Lennona,jedini skinut, ostali od Exodusa :confused: prvi Lennon, drugi Eki od danas su na ful cvatnom tretmanu, boosteri , fosfori,kaliji, bloomi,zymi, S.Vit sam zaboravio:eek: Eki je dobio litru klope u flusanu, mokru zemlju, fan listovi pa vise ih ni nema zdavih, mali listići se drže odlično ,cvjetovi su veći od Lennonovih, mirišu obje:banana_rasta: Lennon 4L full doza,prije spavanja. Eki je dar,( zbog pravilnika ne navodim darovatelja ) trudim se frende, sakacenje joj nije sjelo, za 30 dana :makaze:ako ne zgasne prije, momentalno se davi od flusa i danasnje klope a frce lišće kao da žeđa ( vidi se) istovremeno :fuck:
Haha, pa je baš kao hranilica, to je grijator, tegla s zaruljom od 65w a ovo dolje je kamena vuna u gumi, prekrita alu folijom u u unutrašnjosti tegle, super radi, isijava dugo toplinu a zagrije se na 50-ak °C, opa cupa sistem, e taj ima ideja i znanja, pogledaj koji dnevnik ili diy vapanizator, ma sve, @opa cupa vrijeme je za grunt obići, birtija u Oroslavlju ili negdje na divljem zapadu? Vratili mi vozačku, haha dobri plavci. :murija: @east, dim s tobom!
Hvala ti Bogek na :vutra:, zivi bili ekipica, možemo biti zadovoljni s polovicnim uspjehom, jedna dobra druga tak, bolje nego da obje kilave :joint2: @Zlochika ružno pače imaš, što jest , jest :D mogli bi rubriku za neprilagođene otvoriti, nikad labudovi od njih! @209 idem skicnut odmah, vec nas je troje, znakovito :whato::, baca me opet u istu dilemu, jedna ili dvije u sljedećem growu :fuck:? @reaktor taman si uletio i prekinuo niz cendranja, optimizma i fokusiranje na onu bolju polovicu uzgoja to nam treba, hvala! :thumb:
Haha veselo veće, krepan sam od diy vega boksa, cjeli dan prckam a malo se vidi. Naporan dan, započeo flusom Eksodusa, kenja od početka, lišće odozdola prema gore frckavo, suho, brzo se troši. Dobile su neki dan 10g Mg i dvije žličice smeđeg šećera u 5Lvode,sljedeci dan još 5L čiste vode. Lennon super, a ova opet šteka, ono što je zdravo super izgleda, kao da je podvojena ličnost, nemres vjerovati da su listovi s iste biljke. Ne trzam više, volio bih da izgura a ako nejde, nejde. Lennon zato raste, policu spuštam svako malo, lampa na 40cm, temp 25-26 najbliži vrh, noću 18. Stc 1000, termostat, najprije je nešto stekao, pa poludio skroz, godinu dana kako ga koristim, onda je stigao novi za vega boks, zamjenio, sljaka super prve dvije funkcije, treca ni kod ovog ne radi, odgoda paljenja venta ili grijalice. Nedavno sam vidio da i naši rade takve termostate, Zagorci, za piceke i fermentaciju, taj je moj, do zime je u boksu. Kutija od rutera se odličnom pokazala, ima dovoljno mjesta za manevriranje žicama, klemama, vago spojnice (to sam tek nedavno vidio da postoji, super stvar, jedna žica ulazi i racva ju na 3,6,8 izlaza, s 2,5 na 0,5. Ideja nije moja, s jutuba filmic. Ima jedan s cob.? w, sobna lampa s vodenim hladenjem, crna, ludo izgleda. Ajme kolko pričam, :confused:, Durban Poison :p
Treci tjedan cvatnje.
Fotke su koma al su biljke super! Potpuni oporavak i ushit u cvijetanju. Klopa lopatom, boosteri na pol, sljedeće zaljevanje vodom. Lampa Sylvania 250w za cvatnju na 40cm,klima savršena 18°-28°, 35%-40% :) ;):p
@Zlochika, foto fem su obje, Lennon ova gusca je hibrid sličan ww, za Egzodus ne znam, slicno cvatu. Imao sam jednom u boksu indiku, u nekom dnevniku je, ulicarka, ljepse cvijeta, manji ali debeli vrhovi, bijele kapice samo izlaze iz zelenila. Pratim tvoje radove, već si na netu, do sad sam vidio tvoja dva posta i jedan @adrijev, diy grow paneli, među fotkama ste! @grisnak, kasno je za kajanje, litru glistnjaka svakoj u 12L lonac :whato::. Još ovaj masakr, kad vidim kako @Minion pići, opet gorostasa, joj, joj. A prckanje, pa moras malo frizuru im popraviti. A, da lampa (250w) je na sigurnih 40cm, miris je krenuo, Lenon prvi, smrdu još ne osjetim. Lolipop slijedi na Lenonu, zapravo ovo žuto ide dolje, grančice?
malo sam se pogubio s brojkama, dobro su, nahranjene, kriza prošla ,picimo laganini!
Gle, ovo nam je hobi i platiti ćemo više nego realno treba. Isprobavaj, nitko ne brani, vitamin D radi svoje a u kombinaciji sa SV listici su deformirani kao i kod prevelike doze samog vitamina.
Sad koristim cijelu liniju Hesi proizvoda i kad god hoću jos poboljšati napravim sranje, sad sa glistnjakom. Odozdola žute a odozgo pecnute, sredina super. Slozio bi se sa @Stipe - om, supstrat neki od preporucenih na forumu, prihrana isto tako i probat se suzdržati od dodatnog kemijanja, (dodavao sam i b kompleks i ispočetka dobro a onda opet nevalja)
Vitamin D, ne mogu kupiti bez recepta pa više ne koristim, preskupo je drobiti tabletice uvoznih dodataka ishrani (to mozes kupiti bez recept) a doziranje, od 4-5kapi u dcl vode na pocetku do 14kapi u litru vode kad toliko narastu da ih zaljevam s litrom. Previse vitamina i listici se deformiraju, nakon prestanka davanja ili pauza sve dojde na svoje. Kad god sam koristio vit. D korijen se lijepo razvijao, jak, bijeli razgranati a prestajao bi dodavati kod treceg presadivanja u finalni pot. @ChunkyBuds. U jednom od dnevnika je link odmah na početku, skolsko eksperimentiranje, dobra stvar ako je jednostavno doci do vitamina d. Sretno
@perikle strunom cu svakako vezati hedovinu od pol kile po grani. pol grane,pol kile :idea: @budfield diy nema kraja,beskonacnost, diy je stvaranje,kreacija kreacije, izuzmemo li nagon produzenja vrste to je jedini zadatak. učinite nešto :rasta:stvori stvore. @Himalaya Gold , volimo cuti pohvale i odobravaja sa svih strana, no kad to dojde od mentora,znalca, onda to daje vjetar u leđa i sve smo bolji, hvala frende.
Cvatu! :ajnstajn: Dan prvi. Snimljeno u prvim minutama svitanja, temp i vlaga su nocasnja. Ovo ispod, to su LED paneli u nastajanju, veći je vegan, nastupa u akciju u novom vega boks projektu, 8-10 ventica, nebu mene @Stipe za malo vitra stalno, jelte ;) Smrda nit smrdi nit miriši, streca kod nje nema, ubilo ju ovo sakacenje, no zadnja dva dana kao da je odlucila živjeti, (podboltana je s nekoliko knjiga). Lennon zato grabi, dizem lampu svaki dan, sutra mjenjam lampu, dualka van a jaka specijalka nutrrra, kupljeno je 10 m prave zvučno izo-flex cijevi fi 100, perforirana, 33 kn duzni metar s porezom, (4,31 €) prevarantima prosti prst. Dim s nama :spliff:
Dragi moji hvala na pracenju i lajkovima, ovaj grow brojim pod ovogodisnji! Hehe, malo varam al ce skor, statistika biti bolja. Odmah ću izreći osudu ovakvom maltretiranju biljaka, nikad više. :watch: Dan 50. Godina je započela problematicno, urbana gerila ne voli glistnjak :objesen:, flus je pao u tami, najprije strah, pa panika i onda histerija, masem krilima po krletci, glavom u spigl, lupam i onda onim malim djelom prisebnosti kao iz daljine čujem, @Stipe, zovi Stipu :zvezda:: I znalac se zabrinuo, razmislio i dosjetio se brže od prof. Baltazara, :razvaljen:: :banana_rasta:, hahaha, o jes, vec sutradan im je bilo bolje :p, noc nakon, pokolj nevinih grančica :fuck:, grozno iskustvo. ( sve zbog pohlepe) . Fotkane su dan nakon Ostavio sam po dvije grančice ispod svakog vrha, sto s tim, pitam kasape sa iskustvom i jel prođe krivnja, pomaze li rakija? :idea::rasta: Hvala Stipe
Hvala sensi, htio bih joj uvaliti nešto dusika prije cvatnje, sljedeće zaljevanje, 7-10 dana dobiti će pol doze tnt hesi vega klopice, i jesen stiže dunjo moja! :bocni::
43. dan Strah & Tama & 1310 želie vam neumjereni provod i Sretnu Novu! Živili! :love2: :rasta::love2:
Dan: 39 Exodus & Lennon Exodus, dupla stabljika na jednoj grani nakon drugog topiranja :mario:: Lennon Presadnja u miks 6L teramagme, 2L glisnjaka i 10L reciklirane TM iz prošlog growa s nešto perlita i kokosa + svaka sa svojom teglom od 3L isto TM. Temp: 18,5. 26-27 Vlaga: 60% - 50% Tri puta topirane, uklonjeni bočni izdanci novih grana, jos malo vege i cvatnja :banana_rasta:
Oki-doki šef, smrda je Exodus od Greenhouse seeds a druga je Lennon od Pyramid seeds, 250w HPS i ventilator koji ne može puhati po krosnji jer suši zrak :), bude u cvatnji :D, ajoj da njise krosnju pa nema prženja lista, ispravljeno :thumb: Root full, ostalo pomalo, hvala na savjetima!
30. dan Promjenom boksa i rasvjete zivnule su zadnja dva dana, smrda je lose odreagirala na prvi susret s HPS-om, malčice preblizu, al sad smo na urednih 35cm od krosnje i sve ok, temp dnevna oko 25°C, noću 19,5°C, vlaga 50-65% Presadnja sljedi sa sljedecim zaljevanjem, TNT, SuperVit, power zyme, root compleks, dobile u tragovima.
@Zlocestoca , @Nines_Rodriguez , u trenutku odrubljivanja imale su 15 dana a planiram jos dva puta, main lining je jedan od naziva takvog treninga, kolega trubabuba je fino ispicajzlirao svoje biljke i kolega @nerp, zavrseni dnevnici unutarnjeg uzgoja! :gled:
Darling, kaj bi mi bez tebe, uljepsas dan, haha smiley9934 To je pravo lice :vutra:
Prvo topiranje :makaze: Lennon :cool: Exodus :) 1. Exodus 2. Lennon :gled:
@Zlocestoca sory zaboravio, vodoravno položene cfl zarulje daju svjetlo većom povrsinom i time pokriju veci komad lista s vecim brojem fotona. @Zlocestoca nadam se takvoj extra clas biljci kao sto si ti uzgojio. :gled: