Pozdrav drugovi i drugarice :gled: Eto mene s još jednom malom idejom a to je da skupa odcvjetamo revegetirani klon American pie-a kloniranog Monster cropping metodom :) Da ne kompliciram i pišem sve ponovno, o MC metodi ima nešto napisao , te link je : https://www.vutra.org/threads/monster-cropping.15621/ (na kraju ovog growa vodić bude bio prerađen i updatean sa fotkama ) Jako dugo sam ga držao u vegetaciji mislim da mu je muka već ,no prije dva dana sam prebacio režim svjetla na 12/12 da i nju privedemo kraju XD Računica u grubo 2 mj. cvjetanja. Krenula je od obične grančice a danas je monster koka, u doslovnom smislu riječi. Nisam ju uopće trenirao,zbog prostora u boxu i ostalih stanara. U međuvremenu sam planirao svašta no zbog kretanja svari u suprotnom smjeru ,sve biva obustavljeno i bio je postavljen primarni cilj a to je oslobodit box,i odradit AP do kraja prije vručina i ljeta itd. Sve slike ovog malog klona su u prilogu. Klonirana je 29. Studeni 2015.,cca 5 mjseci je stara koka XD Stara koka masna juhu,hohohoho XD Sada smo u prefloweru ,na 12/12 klopa full doza. No zanimljiv je i pot u kojoj raste ,a to je 5L --> šiljim ju hranom i ne buni se :):puuuh:: Specifikacije boxa su ostale jednake a to su 80*80*160 Light: 250w HPS CT + 70W HPS + reflektor Ventilacija:TT 100 145m³/h - 187m³/h +spojen na filter primaclima te 190mm CLIP FAN na sredini boxa za mixanje zraka XD Zemlja: Plantella Balkonia Klopa: BioBizz --->riktam pH 6,5. Interesantno je da kod zaljevanja nemam onaj klasicni ritam,hrana voda hrana voda.Nego svako zaljevanje BB,zbog veličine pota, te zbog velikih apetita. Ukoliko primjetim drukčije,stanem pa ide voda. I tako u krug. Naime,opet ona nije sama u boxu ima još kolegicu a to je AAnesthesia,blizu polovice cvjetanja pa možda uleti koja slika XD Sve u svemu,mislim da ova metoda nije loša zapravo i vrijedi pokušati i probati jedino treba imati u rezervi više klonova jer neće svaki pustit korjen. Ukoliko postoji volja za čuvanjem