
Galerija nije uvezena
Evo da zapocnem jos jedan dnevnik... Ukratko ponovno isto kao i zadnji put Box je BIG TOWER kuciste.... 4x23w zarulje,1ventilator za unutra i 2xventilatora za ispuh,filtar sa aktivnim ugljenom,posude 2x 3.5 litara cca..za lowridera super.. RASVJETA CFL 4x23 od toga 2x865 i 2x827 ima i 5. zarulja..ona ce biti spojena poslije ..ako bude trebala dodatna svijetlost za donje listove biljki Trenutacno je lowrider#2 u 20-om danu ,poceo cvjetati prije 3-4 dana..drugi je na klijanju i nece biti u box-u jos 1-2 dana. ZEMLJA... Terra Magma ponovno...Bauhaus... zamijesao sa stiropolom i to je to. GNOJIVA HESI program...zuti,plavi,zeleni i kapi trenutacno ne koristim nista,Biljka ima dovoljno hrane u zemlji i nema potrebe za drugim. VODA obicna iz pipe,bez prokuhavanja i smanjivanja pH vrijednosti.dok ide ide,kad ne bude islo e onda cu se zapitati... FILTER Napravio sam jos veci i bolji filter ali mi trenutacno nije tu..ali budem ga pokazao.Lowrider uzasno smrdi u 50-65 danu cvijetanja...ovaj filter je dobro sluzio ali kad dodje na vrhunac,osjeti se kiselkast miris ...valjda je preanak ..treba puno vise ugljena unutra da uvije sve te mirise... :ohno: evo slikica da nije sve samo u rijecima... obozavam kad se biljka izduzi jer ju je onda tako lako savijati... pocetna faza cvijetanja... evo za predodžbu koliko ima do vrha... s tim da ce lowrider doci do vrha lampi(gdje su one sad trenutacno)kad bude pri kraju..znaci pri kraju do lampi ima 12-15cm minimalno.kad se one dignu do kraja... i to bi bilo to...za sad