Sorte: Ayahuasca Purple - Barney's Farm Cookies Kush - Barney's Farm Blue Cheese - Barney's Farm Svjetlo: Vegetacija - GFI 250W MH (21000lm - 6000K) / Nanolux 250w Cvjetanje - Sylvania Grolux 600W HPS / Eti 600w Supstrat: Potgrond H + keramzit + perlit + kokos Posude: 4x20L + mali potovi za pre-vegu. Gnojivo: Hesi Soil paket Ventilacija: Blauberg Turbo 125 / 230-345m3/h 2x sobni vent za unutarnju ventilaciju Box: Mammoth Pro 120x120x200 Genetika: Dan 1. Dan 7. _____________________________________________________________________________ Pozdrav Vutro :) Evo nas opet. 4 pota, 3 biljke :D Bile su jos chemdawg i vanilla kush ali nisu proklijale tako da su ostale 3 biljke. Na klijanju je sour bubble x snow leopard reg. pa ce uletit naknadno kao test project :) To je to. Zvucnike na max. i..... Let's go! 237234497
Tnx svima @Zelenko63 naravno :D
Hvala svima na pozitivi i lijepim zeljama ;) Dan 14. Jos koji dan i idu u velike potove, do tada svako drugo zaljevanje full doza roota. Ova mala je sour bubble x snow leopard sa nekih 6 dana starosti :) Temperature i vlage su manje-vise idealne da ne pisem brojke. Na svima topiran 3. kat pred par dana To je to. Par slikica i idemo dalje. Ayahuasca purple Cookies kush Blue cheese sbb x snp
Dan 21. Presadjene u velike potove i dobile ful dozu root, pz, sv i pola tnt-a. Temp 26/22, vlaga 63%. Sb x sn topiran i jucer presadjen. Izgleda da je lampa vec dala svoje, cini mi se da vise ne svijetli kao nekad i biljke se strechaju nesto vise nego sto bi htio, tako da slijedeci tjedan idu na hps. Evo par slika od presadjivanja. sbxsn Ayahuasca Blue cheese Cookies kush Sb x Sl
Dan 28. Vec par dana pod 400w hps i pase im :) Jucer dobile cistu vodu, pa prekostra nastavak sa svime iz paketa. Problema nema, biljke zadovoljne iako im se ne pocvjecujem bas previse. Jos 1-2-3 dana i idu na 1212. Isprike na losim slikama, nes sam smrdo pa mi se nije dalo ponovo slikat. Slijedeci put malo detaljnije slike
Dan 35. Dan 5 na 12/12. Vecer Vutro :) Cure vec par dana na 1212, i dalje na 400w. Zadnji put dobile full dozu svega po tablici. Slijedece zaljevanje ide sve + boost jednom. Temperature i vlage su super, ispuh prebacen van prostorije, turbina i dalje na 1. brzini. Biljke su super, prvo prunanje je palo, slijedece i zadnje ide u cvjetanju. Cookies kush je me jako podsjeca na bubbu kush, po stilu rasta i cvrstoci... i minimalnom internodalnom razmaku. Sour bubble x snow leopard se cini 99% musko, pustam ga do sutra da budem siguran pa leti van naglavacke takav cupav :) Jos jednom isprike na slikama, fotic mi podivljao i ne mogu normalnu sliku okinut.... pa evo najbolje sto sam izvukao :D Raspored je: GL - Cookies kush, GD - Blue cheese, DL - sbxsn, DD - Ayahuasca purple Ayahuasca purple Cookies Kush Sve
Dan 42. Dan 12 na 12/12 1. tjedan cvjetanja Vecer Vutro :) Od jucer prebacene na 600W i dobile full dozu root-a (zadnja doza), bloom, boost, sv i pz. Svaka dobije cca 5.5L. Takodjer je odradjen drugi i zadnji lollipop. Sour bubble x snow leopard je pokojni jer je ispao muskic, tako da sam malo rastegnuo blue cheese da popuni mjesto. Do kraja growa sa 3 biljke. Ayahuasca je ispala full poliploid koji krece od topiranog mjesta. Nije mi se dalo slikat, budem drugi put. Temperature i vlage odlicne, zaljevanje svaka 3 dana. Za sada idem na jedno zaljevanje full doza, drugo pola doze. Slikao sam kroz naocale pa je kakti bolje...al nije :D Ayahuasca purple Blue cheese Cookies kush Lijevo cookies kush, desno ayahuasca Lolli Sve AP fan leaf :D
Morao sam ju malo rasirit a taman je Y gdje sam topirao pa da ju ne raskolim :)
Dan 50. Dan 20 na 12/12 2. tjedan cvjetanja Vece Vutro ! Strech i cvjetanje je uzelo maha, cure su pokazale svoje pravo lice :) Blue cheese je totalna suprotnost ove dvije full indike feno i lijepo je popunio prostor namjenjen za 2 biljke. I dalje piju svaka 3 dana, full doza-pola doze rezim. Iako cu na slijedecem zaljevanju dat samo vodu sa SV da malo ocistim zemlju. Jucer je odradjen jos jedan manji lolli, nisam racunao na toliki strech pa sam morao jos malo postucat :D Ayahuasca purple Cookies Kush Blue Cheese box da :D vega 250, strech 400 i cvjetanje 600 pa od 4. tjedna na 660w hehehe pokusam sto ranije, tj cim ga fizicki mogu odstranit. nema smisla cekat da se razvije kad cu ga odsjec :)
Dan 57 ukupno Dan 27 na 12/12 3. tjedan cvjetanja Vece Vutro :) Sta ima :D Evo update. Sve po starom, biljke zadovoljne i sretne, ne zale se na nista pa ih tu i tamo obasjam sa 660W. Mislio sam ostavit 660 cijelo vrijeme ali mi podize temp za cca 2°C. Sad kad padnu temp vania ce bit super. Aya je nevjerovatno frosty za ovu fazu, totalno me zanima kako ce to na kraju izgledati :) Evo slika Ayahuasca Purple Cookies Kush Cookie i Aya Blue Cheese Sve
Nope. Koristim popigani izgrebani Stuko reflektor za 15€. Trenutno :D
Dan 64 ukupno Dan 34 na 12/12 4. tjedan cvjetanja Vece Vutro :) Prvi update na novom forumu. Biljke usle u najjacu fazu cvjetanja i od danas krece Boost i P+ uz sve ostalo. Lampa je na 660w cijelo vrijeme i ostat ce do kraja. Temperature 2-3°C vece od idealnih. Ayahuasca je interesantno frosty u trihomima i bas mi se svidja karakter sorte. Cookies je tipicna indika i boli ju uvo za cijeli svijet, ona ide do kraja bez rijeci heheh. Blue cheese se gangsterski razbacao po boxu i najmanje mi se svidja takvo strechanje i grananje...al ajde, u ovom slucaju je lijepo popunio mjesto za 2 biljke. To je to, slike neke. Ayahuasca Purple Cookies Kush Ck i ap Blue Cheese
Dan 71 ukupno Dan 41 na 12/12 5. tjedan cvjetanja Vecer Vutro :) Nis puno novog, Aya i blue cheese su se pocele krivit i padat na sve strane pa sam krenuo vezat. Morat cu to malo bolje ovih dana. Evo slika, stvarno nemam nista za rec :) Cookies Kush Ayahuasca Purple Poliploid na Ayi Blue Cheese Sve
nema vise flusha. na vrijeme zatvorim butigu i nema vise hrane :) al inace da, otegnem jaja dok to simo tamo 100kg :D jos nista :) samo cheese ima taj neki svoj mekani miris, ko bc auto sto sam imao. ck i ap su za sada odorless :) dok nisam maknuo mrezicu sa ispuha (sa fasade vani) je bilo oko 30-31, sad je 25-27. kad je ugaseno sve oce past na 16-18.
stas mi slat ako su te spasili :D znam da je odlicna stvar al sam skrt dat tolko novaca :) onako iskreno hahha
Dan 78 ukupno Dan 48 na 12/12 6. tjedan cvjetanja Hello Vutra :) Stanje odlicno i dalje. Izgleda da ce AP prva zavrsit kako je krenula. CK mrvu osjetljiv na previse svjetla, gnojiva mu ne treba puno. BC ogladnio, tako da mozda dobije malo jacu dozu slijedeci put. I dalje su sve na puna-pola rezimu. Ayahuasca Purple Cookies Kush Blue Cheese Sve
to je sve u opisu posla :D ovaj grow je tak i tak sav zbrda zdola
ja kuzim :D heheh. ma nema veze. ispalo je i ovo ok. yep :) bio mi je cookies dok nisam vidio ayu u cvjetanju nije okrenut tak kak je na slici. to kad otvorim vrata se pomakne. inace mlati prema cookies-u(biljka gore lijevo). da da, samo vrh krosnje hladim sa oba venta. bilo bi mi idealno da imam 4 ova stolna ili barem 2 ova vodoravna. novi album california sunshine (festival of life). a stvar je After Wave.....................................wave after wave after wave after wave..... poslusaj :)
Dan 85 ukupno Dan 55 na 12/12 7. tjedan cvjetanja Vece Vutro :) Malo vise novosti ovaj put. Cookies se pod tezinom nagnuo prema lampi pa je dobio po prstima, iako jos od prije je dosta osjetljiv na visak svjetla i gnojiva. Izgleda da ce i najdulje cvjetat. Aya se cijela bila nagnula i grane polomila pod tezinom budova pa je bila okidac za malo vezanja, iako nisam jos sve grane podigo. Cak je i pokazala ljubicaste rubove listova da opravda ime. Ona bi trebala prva zavrsit :) Blue cheese je gladno stvorenje i voli papati i piti najvise od svih. Danas ide jos jedno gnojenje i do kraja samo voda. AP CK BC Sve
Dan 92 ukupno Dan 62 na 12/12 8. tjedan cvjetanja kako nema update-a? ima ima :D :D Hello Vutra :) Zadnji update ove godine. Kako stvari stoje, slijedeci update bi trebalo biti zrtava. Trihomi uglavnom mlijecni osim na Cookiesu, nesto je usporio. Izgleda da je malo osjetljivija sorta od ovih ostalih baraba u boxu. Sa gnojivom sam stao i danas ce bit vec drugo zaljevanje cistom vodom i tako do kraja. Miris i terpeni su na maksimumu pa je pocelo na sve strane smrdit/mirisat :) Ovih dana cu spustit na 400w jer nema potrebe vise przit. ...to je to a? vidimo se slijedece godine. Aya Cookie Bc Sve
Gotovo Kroz tjedan sam malo po malo skidao kolko sam imao vremena. Cookies je mogao jos malo al sam i njega, zadnjeg. Jos jedan grow bez vecih problema iako bi bilo bolje sa jos jednom biljkom u boxu. Blue cheese je divljak koji se voli granati na sve strane, super za popunit prostor. Jede i pije puno vise od ostatka i treba hrabrije sa gnojivom. Budovi prilicno mekani ali dovoljno ljepljivi i mirisljavi. Grane jako mekane i tanke i vec u startu trebaju support neki. Trimanje traje nesto duze. Cookies kush je jako skromna biljka nesto veceg strechanja, malo gnojiva mu je dovoljno i puno svjetla mu je previse. Nesto dulje cvjetanje od onog u papirima. Budovi tvrdi i poprilicno ljepljivi. Dosta jednostavna za trimanje. Ayahuasca je interesantna sorta sa ful brzim cvjetanjem. Pola biljke na flat stemu, pola je normalno i 2 poliploidna ogromna vrha. Za sada najtvrdji i najljepljiviji budovi koje sam imao. Kompaktna i cvrsta tipicna indika. U piku cvjetanja voli pojest i ne treba stedit. Od pocetka cvjetanja krece sa brdo trihoma zajedno sa fan liscem i vec na startu krece formirati tvrde budove. U jednom trenutku cvjetanja krene dobivat neku tamno crveno ljubicastu boju po stemmovima i sa donje strane lisca. Takodjer obavezno vezati grane jer su abnormalno teske. Trimanje takodjer jako brzo. Omjer bud to leaf je odlcan. Evo nekih slika Ayahuasca Flat stem Aya Cookies Kush Blue cheese Na susenju Hvala na na citanju i podrsci :) Vidimo se u slijedecem indooru. Stipe
a nisam bas neki reporter. al sto se aye tice, ima dosta jaki miris po... mene asocira na Pringles cheese&onion iliti po zrelom kozjem siru :D dim je gust jer pusis hrpu smole al ne smeta za grlo nista. pise da je miris po papayi i ljesnjaku al to nema veze sad. u cvjetanju se ful osjeti papaya al sad kad se odkjurala je dobila sasvim novi miris. Rad je tipicna indika, cak se i osjeti ta veca kolicina cbd jer bas umirujuce djeluje i zatvara oci. Jednu noc sam imao problema, nisam mogo zaspat od nje, razno razne ideje sam dobio hahha. Sad je ok i mogu je prije spavanja. e da i high dosta dugo traje tesko :) vizualno nije ni blizu najboljeg, al sto se kolicine i kvalitete tice... tesko da mogu bolje.. 3 biljke 3 sorte.... tesko da bi mogo puno bolje bez hidra/kokosa i leda. definitivno. imala je i vise mjesta i svjetla pa je iskoristila priliku hahha. totalno sam trebao ic na ful doze svako zaljevanje od pocetka do kraja. dogovorimo se ;) cim mi kupis pravi ph metar, a ja cu kupit ph down od hesija i mjerkat to svaka 3 dana :D definitivno nije za jutarnje egzibicije :D u krugu od 15ak metara se jako osjeti. dimnjak ce ti pomoc al ako je visok tlak vani ili vjetar spusti do zemlje, osjetit ce se ako imas smrdljivu sortu....iako... ko ce znat odakle to dolazi ako ko i prepozna miris. svima jos jednom hvala na komentarima :) slijedeci grow cu se potrudit napravit malo ljepci grow, vizualno lijepsi sa 2 sorte max i 4 biljke :D