pozdrav ljudovi :) i dobro dosli svi u moj skromni dnevnik evo manje vise uspjesno zavrsavan svoj prvi grow..iako je on sluzija da se naucim neke stvari u praksi,teoriju sam usvojija nakon dugog citanja foruma.. sad se upustan sa samopouzdanjem udrugi grow i nakon podosta razmisljnja odlicija vodit dnevnik u slucaju bilokakvih problema..znam da je tu ekipa vrhunska i da se mogu oslonit na pomoc ako di zapne :) pa da pocmemo box: iman mali box 50x50x70 u kojemu trenutno zavrsavan prvi grow i njega cu koristit tjedan dva i onda upgrade na 60x60x170 svjetlo: za veg. 110w cfl reflektor..za cvj. iman 300w cfl i 250w hps..iman u planu malo kombinirat sa svjetlima iako neznam zasto ventilacija:u trenutnom boxu je wc ventilator protoka 130m ³/h, 100mm,upuh pasivan po potrebi pc vent 100mm a zrak mjesa 140 mm pc vent..u upgrade box sve ce ici na jedan nivo vise..o tom po tom kad ga sastavin :) zemlja: teramagma,potovi pocetak je u 0,2 dcl ,prvo presadjivanje u 3l, kraj u 10 l za hammer i 20l za amnesiju gnjojivo: advance nutrients organic iguana juice grow i bloom seeds: amnesia haze fem..4x 9pound hammer reg 9 Pound Hammer GooBerry x Hells OG x Jack The Ripper The 9lb Hammer has strong, sweet grape and lime fruit flavors that dance across the tongue. Resin coated calax atop large, dense nuggets are surrounded by Autumn colors at the finish. Careful, the 9lb hammer packs a serious punch! Phenotypes: The prominent phenotype expressed is Gooberry dominant. This indica style plant has early resin production and pushes rock hard buds with giant calax smothered in resin. It displays Kush style growth, a fast finish time. Height: Average Yield: Heavy Recommended for Indoor and Outdoor. This strain is super powdery mildew resistant. Best way to grow: Best for indoor. Top early to make a round bush. Lollipop for stacked, dense bud production. Harvest: 50-60 days Sat/Ind: 20/80 Hybrid: GooBerry x Hells OG x Jack The Ripper High Type: The Hammer hits with a full bodie
hvala vam :) ja se nadam da ce bit sta manje jaja a vise sisica :D
hammer sam prova nedavno i mogu vam rec da je nasmjeseni ubojica..prvo ti baci osmjeh na lice sat vrimena kreveljenja a onda zalipi za kauc uff..a bol u leđima momentalno nestala :) pravi strain za moja bolna i skasena leđa..
Iman jednu 300w crvenog spektra,i 5-6 malih 20watnih bjelih i crvenih..s tim sam zapocea prvi grow i evo ga zavrsavam za koji dan..mislim da mi nije potrebno toliko svitla pa sam tija kombinirati,prvih 30 dana cvjetanja pod cfl a onda do kraja hps..
Ja cam jedam mawi zakrljzawi cekic nekoliko cati star :-D
:wave::wave:dobra vecer dobri ljudi :wave::wave: jedan mali update: biljcice su se prebacile u upgrade box da imaju vise mjesta,u isto vrime su presađene u potove 10 l,sad nek bujaju.. 8 dan im je,18 h svitla 6 mraka uz vlagu 55-60%, temp je ugodnih 28c :)..svitlo je 10cm udaljeno a moglo bi i blize box: 60x60x160,2 wc venta 2x 130m ³/h, 100mm ispuh,2 pc venta 100mm ubacivanje spojeni na 5v adapter,oblozen onom folijom za auta,jedna stranica je mat bjela evo par slikica :) veselo drustvo primjetit ce te da potovi nisu do vrha napunjeni zemljom,to sam ostavija da nadodam prije sljedeceg zaljevanja,tako da ce bit taman do prvih listova kad se jos izduzi malo Amnesia Hammer No.1 Hammer No.2 kod njega je jedan list dobija nekakvu svjetlu fleku al ne predajem neku preveliku vaznost tome Hammer No.3 on je malo u zaostatku,od pocetka je sramezljivo provirija iz zemlje sve ko da nece al evo ga ide,napreduje :) nije jos presađen al bude za koji dan ja zadovoljan:D
Kobi brate musko sam :) sjemenke sam,nije tajna,iz amerike dobija za rodjendanski poklon istina malo je kasnija al poklonjenom konju se ne gleda u zube,skup sa grinderom i jos nekim sitnicama :) Superfly hvala na dobrim zeljama :) ¸ strainove sam izabra bas zbog toga sta su u potpunosti razliciti..amnesiu od kada sam proba i odusevija se nacinom rada koji mi bas odgovara kad sam na poslu odlucija sam da cu je jedan dan imat..i eto doslo je vrime :) iman problema sa ledjima,posljedica prometne,i sa lezanjem tako da mi je hammer naisa ko budali pleska..navecer trubica i krevet mi je ponovo opustajuce mjesto pain free zona :) nadam se samo da ce moje bit priblizno dobro kao i to sta sam proba..znam tu je :vutra: da pomogne ako di zapne pa rezultat nece izostat.. Hammer..odsis je uvik u najvisljoj tocki,topli zrak ide put gore...potovi jesu zavrsni i bjeli su nisu prozirni,nadam se da to moze i da korjenu nije previse svitla..nebi bilo zgorega ako naidje koji veterean pa da baci savjet :D
Pitanje o topingu..kad ga je najbolje napravit? Kod mene evo 4 kat se formira pa sam ga mislija capnit e sad da pricekam koji dan za jos kat il dva il da skidam odma? Znam da sa svakim stresom krece oporavak i produzivanje vege faze,a ja ih ne mislim drzat u vegi vise od 30 dana,tija bi ih skinit pocetkom 12 miseca da pocastim za rodjendan..
odlicno..onda za dan dva kidam 5 kat :) oce bit vrimena za jos jedan uz lst?
Necu puno komplicirat idem onda sa jednim uz lst :-)
Hellou :vutra: vrijeme je za update evo nas na pola puta planirane vegetacije..15 dana je proslo od kad su ugledale svjetlo dana..uzivaju one i uzivan ja gledajuci ih :) nikakvih problema neman za prijavit..danas su topirane..dan,dva da se malo oporave onda pocimam s lst rezim 18/6..temp po danu ugodnih 29 a noc 26..vlaga 40-60%..zaljevane su samo jednom prilikom presadjivanja prije 7 dana a zemlja je jos uvik vlazna tako da mislim da im vode nece trebat sigurno 5-6 dana..sretne one sretan ja par slika grupna prije topiranja hammerNo.1 hammerNo.2 hammerNo.3 njemu je tek 7 dana od pocetka sramezljiv al polako vata zaostatak..danas presadjen amnesia ona mi je nekako sumljiva sa ovin sirokin listovima :whato:: valjda navarena glava nije promisala sjemenke,uostalom nebi bilo nista cudno za mene..a bas zelim amnesiu..necu se previse opterecivat,gledam sam neke dnevnike i svima je u pocetku imala sire listove..tako da preostaje samo cekanje :) topiranje hammerNo.1 hammerNo.2 amnesia prijedlozi i kritike dobro dosli :)
Hvala peoples :-) Hammeri su regular a nisam te srice da budu svi zemske pa se nadam da nece tolika guzva..jos 15 dana vege pa cu vidit bude li guzvakis borit cu se :-) Buni amnesia i mene al ovi listovi su mi bas ekstra..buci buci,masni i debeli..valjda pokaze ona svoje pravo lice..
Kod mene je mozda malo i previse opusteno sto bolju polovicu redovito izbacuje iz takta..Jajani ce bez upozorenja ostat bez glave nece ni znat sta ih je snaslo..jedna,dvi cure ja zadovoljan..nekako bas prizeljkujem guzvu i izazov :-) Opustajuca atmosfera prvi uz jutarnju kavicu a onda sa pasima u djir prije nego sunce upece
pozdrav ljudovi :vozdra: 20 dana stare temp dan 29, noc 27C vlaga 40-60% danas zalivene prvi put nakon presadjivanja znaci nekih 12-13 dana,svaka popila po 4 l na 6,5 ph regulirane vode..nije da copram al da kucnem u drvo problemi me zaobilaze u sirokom luku :) nastavi li ovako ja pre zadovoljan.. doma mi se desila jedna vazna stvar..zena mi je odvalila,stalno bi ih gledala i cudila se kako rastu..meni je to veliki uspjeh i napredovanje u odnosu,prihvatila je moj hobi i to mi je bitno..sad sam apsolutno miran :) od velike protivnice sveg toga dosli smo na ovo wuuuuuhhhuuuuuuu :banana_rasta:jos da je nagovorit da zapali uff :zvizd: evo par slika zajednicka hammerNo.1 hammerNo.2 hammerNo.3 zakrzljav od pocetka al neda se pici on :) 13 dana star i cudna amnesia debelih i masnih listova sutra pune 3 tjedna vegetacije i ranije od planiranog bi ih prebacija na 12/12 iz razloga toga sta me nece bit sljedeci vikend doma..ovako mozda nece bit tolike guzve?neznam... prijedlozi..kritike..nemoj te se sramit ;)
nisam je nikad niti cu je nagovarat da proba..znam kakvo joj je misljenje o tome(to je droga) pa tako kad odluci da proba ja cu joj tako rado slozit jednoga..a do tad je sve samo za mene hhhh :D al napredak je vidljiv sad prihvaca i da je ljek nakon mog objasnjavanja i pokazivanja clanaka i ostalog.. drugacije smo odgajani..ona je iz zagreba malo konzervatnije odgajana dok je kod mene sve liberalno i opusteno :) uvik nekakvi sukobi..more ili unutrasnjost..hajduk ili dinamo..trava(ljek ili droga)..ovcari ili buldozi..ma nama nikad nije dosadno, uvikimamo o cemen pricat ;)
Podignuta 4 cm u ravnini sa najvecim vrhom :-) Reflektor je udaljen neki 10 cm da li da ga dignem malo vislje da se izduze malo ili ostavin ovako? Jel mogu prebacit na 12/12 pod ovim svitlom do pokazivanja spola il da oma ubacin hps?
Onda ih sutra nakon 12 sati mraka ocekuje ugodni sok i suncanje pod hps-om :-)
Bude onda tako..sutra bez komplikacija i izmisljanja tople vode idu na 12/12 :-)
:wave:hellou everybody:wave: it is time for update 4 tjedan je gotov,stare smo 28 dana..vec 7 dana su na 12/12 i jos ne zele pokazat spol temp je preko dana 27-28 a noc 24-25 vlaga oko 50-60% ,lagano cu je pocet spustat na 20-30 % kad krene sa cvatnjom svitlo je udaljeno 15 do 20 cm danas zalivene nakon 7 dana sa ph 6.5 vodom,sljedece zalivanje cu ih pocastit sa iguana bloom ako pokazu sta su.. ne zalim se,uzivam..problema nema rastu ko velike..da ne duzim evo slika :) skupa u kadi prije zalivanja hammer No.1 hammer NO.2 amnesia skupna u boxu sugestije i kritike kao i uvjek dobrodosli :vozdra:
pozdrav ljudi situacija u boxu se prominila..11 dana od prebacivanja na 12/12 pokazale su spol..od 4 hammera 1 cura :/ oni zakrzljali jos nije pokaza spol al mislim da ce bit jajan.. amnesia mi je jako cudna..jel se desava da fem sjeme moze bit i hem? temperatura je 28 dan 24-25 noc,vlaga je 40-50%.. danas dobila za jest iguana bloom juice pola preporucene doze sa 4 litre 6.3 ph vode.. Hammer No.1-cura Hammer No.2 -jajoslav mozda bi treba minjat naslov jer cu najvjerovatnije ostat na samo jednoj hammerici.. eto toliko od mene.. pozzzz....
mora bit opasna ako ce sama ostat u boxu..sad samo preostaje promatrat uz :popcorn:: i gledat kako se razvija..iman jos 6 regularnih bobica pa za nekih 20 tak dana 3 na klijanje,pa od njih eto da bude jos jedna cura i ja zadovoljan :)
update time :let: da zapocmen sa problemima-nema ih da kucnem u drvo :D cure su stare 38 dana,17 dana na 12/12..7 dana od pokazivanja spola tako da je prvi tjedan cvjetanja prosa,pistile izbacuje na sve strane :banana_rasta: zadnjih par dana opet je lito i temp preko 30 stupnjeva tako da mi je i temp u boksu skocila..29-30 preko dana 27 noc.. vlagu sam spustja na 35% i odrzavan je..curama nista ne smeta i bujaju ko blesave.. svako 3-4 dana zalivan sa 4 l ph 6.5 vodom a jutros prije gasenja svitla su dobile punu dozu iguana blooma kojeg su primile ekstra.. kako nema problema evo malo slika ;) zajednicka amnesia hammer
laganini update za one koji prate :zvizd: 44 dana veg, 13 dana cvjet..eto blizi se i kraj drugog tjedna cvjetanja.. temp 27/23 vlaga 20~35 ph vode varira od 6.3-6.6 hammerica je mnogo zednija od amnesie,zalivan je svako 3 dan dok amnesiu 4-5..nikako da uskladim zalivanje pa tako jedan dan jedna, dan dva posli druga :) svako drugo zlivanje je hrana na meniu..popiju 4 l tekucine bez beda procuri mozda dec dva na rupice.. sa hranom sa poceja sa pola doze sad sam vec na punoj dozi a doljnih par listova lagano zute ko da im nije dosta hrane? koliko je pametno da povecam dozu za jos pola?hrana je organska i nadam se da joj nebi zasmetalo.. ajmo :vutra:prijedlozi,kritike,sugestije su vise nego dobro dosli.. evo par slika amnesia :) hammer :) zajednicka :) eto toliko od mene za ovi update,sjedeci za tjedan dana ako ne bude kakovih izvarednih situacija.. stoj te mi dobro :vozdra:
mislija sam da u cvjetanju vlaga mora bit niza zato sam je drza tako..nije problem podic za 10-20% samo smanjim ventilaciju..jel dobijan sta povecanjem vlage? onda sljedece hranjenje umisto 4 dajem 5.5 ml hrane na litru..
mmogu nije problem..ka sta sam reka samo smanjim vent temperatura mi dopusta..pala je kisa,zahladilo je vent je na 2/3 a temp ne ide preko 27 c 15-20 cm ispod svitla
Kome se obratiti za promjenu naslova dnevnika? Ako moze neki od nadležnih uvatit minutu svog slobodnog vrimena pa da samo izbrise 4x hammer..ostala je jedna hammerica i amnesia.. Hvala :-)
Hvala šjor Stipe :thumb:
Pozdrav pratioci :-) Dobija sam bocicu melase i domacega meda od kadulje..ima li smisla koristit?
Na forumu sam sve vec procita,hvala :-) Mene vise zanima ima li sta nova i kad je najbolje pocet sa tim da nabrijen dobre bakterije..nailazim na razlicite info pa me oprala blaga zbunjoza
E to me muci kad ga koristit..neki kazu sa svakim zaljevanjem da moze,neki kao ti na kraju,neki posli flusha i hidroksida..al di god sam procita kazu da se melasa ljubi sa organskim uzgojem pa cu probat sa sljedecim zaljevanjem.. Prepostavljam da ne ide toga puno?zlicica ili zlica?
lood brate sto bi zamjerija :) svaki info znaci..
update : curke stare 66 dana od toga cvjetaju 22.. :) eto 3 tjedan cvjetanja je prosa bez nekakvih problema..tempratura je 26 dan 21 noc..zalivan svako 3-5 dana kako koju sa 4 l, 6,5 ph vode..hamerica je i dalje malo zednija 4 l vode satare u 3 dana,dok amnesia u 5..svako drugo zalivanje ide hrana koju sam do sad dava po preporucenoj dozi..doljnih par listova je pozutilo pa sam zadnje zalivanje pojaca za 1/3,i vlagu podiga na 45% tnx lood ;) plan je za 8 dana napravit flush,recimo kao na pola puta cvjetanja..odlucija sam ubacit i melasu pa bit to odprilike izgledalo ovako: flush-hrana-melasa-voda-hrana-voda-hrana...pred kraj posli zadnjeg hranjenja dat jos jednu dozu melase pa flush i dok se zemlja osusi eto kraja... foto : amnesia hammer : zajednicka prijedlozi,kritike kao i uvik dobro dosli :) do citanja :razvaljen:: :vozdra:
Nisam ni mislija skidat prije sredine 11 miseca :-) tek su pocele.. U prvom tjednu cvatnje sam napravija lolipop skinija 15 cm od zemlje svo lisce i grancice..za gornje listove se ne usudim,mislim se da je vaznije da ima vise lisca bolja fotosinteza,bolji cvitovi..a mozda i grjesim.. Iman i mikroskop 120x :-)
pozdrav vutroljubci :wave: 2 tjedna su prosla od zadnjeg update-a cure su ttek prosli tjedan stale sa rastom i krenile se debljat..visoke su 1,15,svitlo nemoze vislje pa je na neka mjesta udaljen manje od 10 cm od vrhova.. 78 dana im je odkad su ugledale svjetlost..35 dana cvjetaju..eto 5 tjedan je prosa bez nekakvih problema :) idemo dalje.. temp sam stabilizira na 26 dan 22 noc,vlaga je 40-45% hammerica je uzasno gladna,hranim je svako drugo zaljevanje znaci svako 6,7 dana..poveca sam na duplu dozu zadnja 2 hranjenja a ona jos uvik gladna..4 l popije na 3 dana kad objesi listove.. amnesija nije toliko,ona je na preporucenoj dozi svako drugo zajevanje svako 10,11 dana..4l na 5 dana sporije jede al mi se cini da bolje napreduje.. sa zadnjim zaljevanjem vodom sam doda i melase :) zlicicu na 2 l vode..nisam strucnjak al koliko je moje amatersko oko primjetilo trihomi su se kao uduplali vrhovi su bas zabjelili i zamastili se..a mozda je vrijeme za to a ne od melase..neznam cvitovi su tvrdi,masni puni dlacica a kod hammerice su vec sad poprilicno teski i mora sam ih privezivat za boks tako da njoj do kraja nema micanja eto da ne pilam previse okacit cu par slija pa ako primjetite nesto sta ja nisam reci te amnesia hammer zajedno stoj te mi dobro :smoke: :vozdra:
Hvala druze..tek su recimo na pola puta pa i ja ocekujem jos debljanja.. Neznam cemu se mogu nadat al bit ce nesta za u rizlu :-)
Nasa sam par sjemenki na dva najdoljnja popcorna od amnesie..nisam nigdi vidija bananica vjerojatno su unutar cvita.. Nisan pametan sta mi je radit..da je micem da mi ne sjebe hammera il da je ostavin?
Nasa sam par sjemenki na dva najdoljnja popcorna od amnesie..nisam nigdi vidija bananica vjerojatno su unutar cvita.. Nisan pametan sta mi je radit..da je micem da mi ne sjebe hammera il da je ostavin?
Jesam siguran sam svaki cvit sam dobro dobro pregleda i jos nema nista..cudno mi je to na amnesiji samo ta dva najdoljna cvitica,skinija sam ih pa cu sad svaki dan dobro upratit pojavljuju li se jos..u tom slucaju mislim se da je skinem posto je hammerici ostalo jos 20 tak dana.. Vjerojatno je stres nekakav al ovaj put sam se suzdrzava og gledanja kad joj je mrak,pazija na temp i vlagu,svitlo nigdi nije ulazilo..neznam sta joj bi a do prije par dana sve ok bilo.. Ma u najgorem slucaju bacim je na balkon tih 20 dana pa sta bude bit ce
Ma pratit cu je par dana pa ako bude vise sjemenki ide ina il na balkon do kraja il po noz pa sta bude
Ma da ih je i 20-30 nije mi problem,samo nebi da mi osjemeni i hamericu :confused: Ma dok su one zdrave i napreduju necem se opterecivat :-) I kakve bobice onda budu na kraju?reg,fem ili hem?dosta sam cita o tome i nekako sta vise citam vise sam zbunjen..:smoke:
Iskreno primjetija san ih prije par dana..jos su male zelene i pune vode kad ih stisnem i jedino na dva najdoljnja i nerazvijena cvitica..skinija sam ih pa cu gledat jel se pojavi jos koja bobica.. Ma necu se jos i sa tim opterecivat :-) izdrzat ce jos 2-3 tjedna..
:wave:hellou you beautiful people :wave: petak je,suncano,naporni radni dan je gotov..vrime je za :razvaljen:: i lagani update bas i nema nekih novih novosti..eto i 6 tjedan cvjetanja je prosa bez nekih problema,da kucnem u drvo..cure se nista ne zale mislim kako i bi kad im je pruzeno sve sta oce..temp po danu je 25 a noc 20,vlaga je 35-40%..hamerica je i dalje gladnija od amnesije pa je na duploj dozi svako drugo zaljevanje..ph vode je 6.7/6.8 i svaka 3 i 5 dana popiju po 4 litre..debljaju se i kako mmi se cini ne misle stat u skorije vrime :) a kraj je sve blize i blize..putujem van drzave za 15 dana i nema me tjedan dana mozda i 10 pa ce morat pod noz bile one spremne ili ne..bez zaljevanja tih tjedan dana cisto sumljam da bi ista nasa kad bi se vratija,a skinem li ih i stavim na susenje taman ce se lipo posusit dok se vratim.. ajme,ode koncetracija..prsti me ne slusaju..40 minuta za 9 redaka :smoke: uf da ne duljim evo par slika.. amnesia 9 pound hammer zajednicka nemoran ni govorit ako da ako sta primjetite da kazete ;) stoj te mi dobro..
Najradije ih nebi skida sigurno jos 3-4 tjedna niti bi ih ostavlja da se suse bez nadzora al fuck it situacija je takva da bas moran odputovat..buldozi idu sa menom oni su pravi razlog putovanja,natjecanje u radu ovo ono..tako da cu curama pripremiti sobu samo za njih..temp 21 i vlaga 35% sa ventilatorom koji lagano pirja zrak..evo vec 3 dana soba je u test modu i svi parametri stoje i ne micu,jos 4-5 dana testa i ako ostane tako malo cu mirnije duse ostavit cure da se suse..valjda nece pljesan ili sta drugo ako uvjeti budu blizu idealnoga..radije cu riskirat sa susenjem nego da ih ostavin bez vode,kako bi rekli kalkulirani rizik..provat cu skratit put ako uspijen bar za dan,zena nece bit odusevljena i bit ce prigovaranja cjelin putem nazad al neka izdrzat cu ja to sa mislima na cure koje me cekaju kuci :-) Nije mi vrag da mira pa evo bacih oko prvi put sa mikroskopom na hamerici nekih 70-80% su mljecni a ostalo prozirni trihomi a na amnesiji nekih 50-60% iako je na njoj vise od 50% smedjih pistila..
Hamerica puno pije 4 l svaka 3 dana tako da se bojim da od nje nebi ostalo nista amnesia bi mozda i izdrzala al necem ovaj put riskirat..
pozdrav braco i sestre groweri vrime je za update : necu puno davit ovaj put :) evo 7 tjedan ili ti 49 dana za nama..cure uzivaju,jedu,debljaju se,zive u blagom neznanju da im je ovo zadnji tjedan zivota..ima da se sokiraju u petak:makaze:tjedan,dva ranije al sta cu kad odputovat moram a u nikoga neman povjerenja a i niko nezna pa necem puno riskirat.. temp: 26/21 vlaga: 35-40% i dalje je zaljevanje svako 3 i 5 dana sa 6.8ph vodom,hrana svako drugo zaljevanje,jednoj dupla doza drugoj normalna.. na obe biljkuse trihomi su vecinom mljecni,tu i tamo se nadje grupica prozirnih na manje razvijenim cvjetovima..valjda bude koji amber do kraja :whato:: u ponediljak je plan da ih ubijem sa vodom i melasom i do kraja nista vise.. moram vam rec da me je neki dan jako cesalo i nisam ima mira dok nisam sa svake skinija po cvitic..mora sam se pocesat sta cu nisan izdrza :mad: 2-3 dana sam susija u kutiji za ventilatorom,stavija u rizlu i popusija.. amnesija je tako masna da cvit jedva izmrvin i odlipin od prsta,malo grebe za grlo al je jako pusljiva..kad prodje prvih par min lupanja srca krene miljardu misli,hrpu stvari zapoceja radit ni jednu zavrsija.. hamerica je cista suprotnost..cvit tvrd,masan,ljepljiv a lako mrvljiv..za grlo uopce ne grebe a usta puna gustog bjelog dima..nema lupanja srca ni miljardu misli al zato sam 20 minuta pokusava dovatit daljinski..toliko sam se trudija i napreza tako da od telekineze nema nista..vec oduzima djelove tjela a sta ce to tek bitkad sve po ps-u napravin..ame meni.. :D eto opet ja udavija a rekoh da necu..sljede slike... amnesia 9 pound hammer prijedlozi,kritike ajmo :) stoj te mi dobro..do citanja :vozdra:
a sta cu,znam da je steta i bas mi je krivo..al situcija je takva da jednostavno moram :( pokusavan si napravit ime u svijetu radne kinologije i americkih buldoga,pa mi ovo natjecanje dolazi ko naruceno..ipak mi je to zalog za buducnost..za par miseci selim na jedno malo selo i onda nakon godina volontiranja po raznim udrugama i klubovima,odlaska na natjecanja i izlozbi,upoznavanju ljudi i stvaranju kontakata,sportskog rada sa pasima i upijanja sveopceg znanja te polaganje masu ispita napokon otvaram uzgajivacnicu i skolu za pase :) te radim na popularizaciji americkog buldoga kao pravog radnog pasa ;) ovaj put biljane izvlace ne planirano deblji kraj,drugi put ce nesto/neko drugi takav je zivot,jbg idemo dalje sve je to za buducnost i jedan dan potomke..draga mi nesto u zadnje vrime cesto to spominje pa se bojim da ne kuje neki pakleni plan o_O
hi everybody :wave: danas cure dobile flush sa 50 tak l vode pa jedno 30-45 min posli 2l vode+melasa..zadnji izlazak iz boxa pa rekoh opalit par slika.. Amnesia Haze 9 pound Hammer od petka su u mraku i za vikend noz..
pozdrav cjenjenom pucanstvu :vozdra::vozdra: evo mene da se javim i privedem ovaj dnevnik nekakvom kraju.. zbog odlaska na put biljke su skinute u 60 tom danu,ranije od planiranoga al sta cu..trihomi su vecinom mljecni sa malo amber i prozirnih..nakon 48 sati mraka skinuta,otrimana i stavljena na susenje u prostor sa temp 21-22 c i vlagom 40-50% i minimalno mjesanje zraka.. jedva sam se ceka vratit i vidit sta ce me docekat..nakon 11 dana cure su se dobro osusile i smrsavile..kolicinski sam jako zadovoljan,za 2 grow malo vise od 170 g suhog meni dosta :D a bit ce i za pocastit drage ljude..kvaliteta je zadovoljavajuca,sve ono sta sam tija samo u blazem obliku..jooj sta bi to bilo daje ostala jos 2-3 tjedna :fuck: al ko ga hebe moja je :banana_rasta: odabrao cvitic,izvadio vodku za posebne prilike,sa zenom nazdravija uspjesnom grovu i rasturenom natjecanju :) jeeeeeeej bravo ja :D:D:D:D i naravno moram se zahvalit ma velikim slovima ZAHVALIT ovom predivnom forumu i ljudima na njemu..da nije bilo vas i dalje bi se mora smucat okolo i pusit koznasta a ovako san miran,opusten,sretan i zadovoljan..svi koji ste pratili,komentirali,pomagali savjetima a i kritikama ma zakon ste ;) nadam se da se vidimo i u sljedecem dnevniku.. za kraj evo i par silika 9 pounds hammer amnesia haze na mobitelu nazalost samo ove 2 slike,izvinjavam se na tome :oops:
smoke report Amnesia Haze odlicna biljka,opojnog mirisa,velikih punih i masnih cvitova prekrivenih trihomima..steta sta je morala rano dole,nije dosegla puni potencijal..malo se vise osusila pa cvit kad se mrvi imas osjecaj da ce sve u prasinu kad ono ostaju mrvice skoro pa ko iz grindera..taman za u rizlu.. dim klizi niz grlo bez ikakvog opiranja,okus je jos nedorecen al bit ce ekstra nakon misec dva curinga osjecaj je pravi stativican,instantni high uz malo kratkotrajnog lupanja srca,podize raspolozenje,euforican skoro pa i ne udara u tjelo..onaj osjecaj kad znas da si ubijen a mozes funkcionirat sasvim normalno..jedna trubica i cila kuca sredjena sto nije bas tipicno za mene,tako da je zena bila ugodno iznenadjena kad je dosla doma..mislim da ce ona bit zadovoljnija amnesiom ;) 60 tak g eliksira dobre volje i pozitive da brze prodju radni dani :) 9 pound Hammer ovo je biljka koju definitivno planiram imat stalno u zalihama...ona jednostavno ubija :D prava stvar za navecer zapalit i reka bi gledat film al ja iz nekoliko pokusaja nisam uspija..iskljucenje je nastupalo momentalno..cvitovi tvrdi,teski i bas bas masni..mora se mrvit u grinderu inace se lipi zaprste i nemos nista..dim je gust,bijel nekako izgleda tezak jer dugo ostaje u prostoriji..u pluca stane koliko mozes povuc jer uopce se nema osjecaj da vuces pa lako se pretjera i onda ima da te nema..a za bolove je bolja odbilo koje tableturine..110 g nocne uzivancije :) sve u svemu jako sam zadovoljan,i kako je prosa grow i krajnim rezultatom..naravno da uvik moze bolje tako da za sljedeci grow trudim se dostic g/w :) sljedeci grow cu sa automatima da vidim kako je sa njima i nadam se da se vidimo u dnevniku jer pomoci cu sigurno trebat.. sta dalje sa ovin dnevnikom odgovorni znaju pa bi ih eto zamolija :) hvala jos jednom stoj te mi dobro i do citanja :vozdra: