Evo ljudi da i ja svoje podjelim s vama ovako je sve počelo : to je bilo negdje kraj 3 mjeseca i bile su vani jedno tjedan dana na temperaturi od 0-7 stupnjeva zato sam ih imao ovako u vrećici pa bi ih svaku večer zaklopio s vrećicom ,a kasnije sam pronašao jedan stari Akvarij s kojim sam ih prekrio ,nešto kao zimski vrt ! zatim je usljedilo ovo :
Prple HAZE 400 g Early Bud 380 g random seeds 625 g Ali čisti vrhovi bez granja i sjemenki , možda sam u cijeloj žiži našao 10-15 sjemenki ,na vrijeme sam mužjake potukao u Random seeds ,a ove Prple Haze i Early bud su bile Feminazed seeds iz senssei seeds !!
Evo i da propisno završim dnevnik sezone 2012 outdoor. Bila je odlična sezona ,s obzirom da je bila velika suša i da su temperature u 7 i 8 mjesecu znale i do 37 C ,moglo je biti i 20 % više žiže. Žiža je ispala savršeno , nigdje niti jedne sjemenke - puca kako koja biljka , early bud fino pukne na akciju ,rekao bi da me podigne i da mi volju za pričom i druženjem ! Prple Haze , -čista suprotnost od Early Bud skunka , ova žiža puca na spiku --chill out -- , žiža ima jaki stone ! random seeds - žiža je ispala odlično ,super puca Tako da ove zime mogu komotno reći doviđenja dileri !!!!! see yaa do sljedećeg growa.............
hvala -da lijepo je ispalo ,apsolutno niti jedne jedine sjemenke , jako ljepljivo i već sad ima dobar miris
Evo stiglo je i vrijeme kada ćemo polako ove outdoor dnevnike privoditi kraju - pa tako i ja svoj , pola sam danas porezao , pola ću sutra ,a 5 cura mora osttari još sigurno 10 -15 dana -(nadam se lijepom vremenu ) Evo i nešto sitno slikica kako je to 2012 bilo --- a veselim se jer tek najbolji dio dolazi nakon rada i truda ---nagrada !!!! odlična slika dvije vrste ---- Early skunk i purple Haze pozz!!!!!!!
fala ekipa !!! I ja se nadam da bu vrijeme izdržalo još nekih 20-setak dana -- neke od biljaka su već full ljepljive , e da mi je bar ono povećalo tako da mogu pistile provijeriti kad su na vrhuncu ! Inače i ja sam full zadovoljan za ovu sušnu godinu ! pozdrav !!!
ma znam da zvuči puno ,ali ljudi 40 čašica pasađeno ,sve su uspijele ,i najbitnije to je svakakvo sijeme od najboljih trava kaj smo pušili ove protekle godine ! Tako da to nisu biljke koje daju od 400 -700 grama po biljci ! od toga sam računao da će pola biti ženki 50/50 ,a ono ispalo 28 ženki -izgleda da sam imao jebene sreće , i kaj bi sad trebal potrgati ih ! Uživajte u slikama od jučer ! nenash --da stavio sam po 7-8 u kvadrat i pol i kad potrgam muške onda to izgleda fino , ali za sljedeću godinu sam nabavio sijeme Durbana i tako da ću ići samo na 15 biljki svaka u svoj prostor ! ovako je to izgledalo prošle godine -ufff al su bili fini !!!
to su slike od jučer -stvarno sam zadovoljan s obzirom da je 35 -38 celzija i da se mučim s dovlačenjem vode na sajt ! Još jedna stvar mi se ove godine super dogodila ,a to je od 40 zasađenih biljaka , 13 mužjaka samo mi je izraslo --to je fakat odlično !!!
evo me sa friškimk slikama starima 4-5 dana ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting nisam stavljao nikakve specijalne zemlje , ništa vitamini, zaljevam vodom kišnicom - očito joj zemlja tu odgovara , to mi je drugi grow na tome sajtu i ovako su izgledali neki od prošlogodišnjh badova ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
Evo ispričavam se kaj kasnim s slikama imao sam posla pa nisma stigao uplodati ih !!! Te kaj su sve u jednoj tegli -su namjerno tako stavljene njih negdje 10-tak i tako da mi se spare i da dobijem sjemenke !!! Evo slika od daljnih biljčica : http://img13.imageshack.us/img13/7929/img283h.jpg http://img338.imageshack.us/img338/8960/img099r.jpg izvinjavam se za nastalu situaciju , jbg . nisam imao vremena ! Ali evo sada ću nastaviti s dnevnikom ! one biljke koje su u istoj kanti -to je namjerno tak stavljeno tako da se spare i da dobijemo sjemenčice !! Evo kako je to išlo od 20 .03 .2012 ImageShack® - Online Photo and Video Hosting pa iz čašica u zemlju ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting i bogme su lijepo krenule !!! I sad da skratim priču -ona je tekla ovako jer slike vrijede više nego riječi !!! ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting