Pozdrav vutraši pa da i ja otvorim sezonu outa. Pa krenimo redom,rupe iskopane kojih 30L,drenaža na dnu i onda u rupe po 25L zemlje ostalo je pomješano sa onom raskopanom dok sam radio rupe. Posto je u dvoristu imam kontrolu nad curkama pa necu morati obilaziti svaki 5 dan kako drugi nego ih mogu svaki dan gledati i voditi brigu o curkama. Zemlja je guanokalong soil (45L ) ,zastitio sam sa resetkama da nebi mačketine mislile da im je to osobni wc. sjeme - nepoznata banka hrana - guanokalong crveni( kalong bloom NK2.5- 6),plavi (kalong grow NK 6-3) i bijeli cep (ekstrat) neka dodatna hrana moze prijedlog!!! dobrodosao!! Jedino sad ova kisa ako bude da mi ne pretopi zemlju ali nece valjda,ipak je vani a ne u tegli. sutra mogu jos koju sliku ako vas zanima,jedna je malo u "rupi" dok izade malo cu nadopuniti jos zemlje okolo. od treninga ce ici ljuti LST i topping sigurno,danas zapiknute u zemlju pozz ekipa