
Galerija nije uvezena
pozz svima krenuo lagano sa novom pricom za sada je sve ok seme:ams 10 kom fem zemlja:terra magma bez stiropora itd. svetlo: 2x400w mh/hps reflektori CT ,vent dospel turbo saksije tj:dzacici 10l box:1.5x1,7x1.6 kruzni pa nagadam dimenzije djubrivo:plantele cvet,list i super vit voda:zalivam svaki drugi dan,nekad i treci u 6l vode opalim 1 limun bez kontrole ph voda iz pipe to je to izbile su 16.05 planiram 35-40 dana vege topirane su kad su izasli 5 spratovi, lst sam odmah posle 10 dana odradio lagano posle 12 dana presadene i eto. 10dan
hvala ljudi jos ovaj indor da zavrsim da nakupim kilaber i gotova zimnica mada me zulja orange i LSD kako ce to izgledati sto rekao blade da imam 10kg jos bi grovao uzivam da gledam kako rastu i popunjavaju se!!!!!!
to je to gotov outdor skinuo sve na one 2 bilo 200g suvog i lepoudarajuceg sastava i ovde ocekujem jos 400g i ja presretan zavrsavam ovaj dnevnik pozz
skinuo 3 biljona najavili kise 5 dana u napred lepa kolicina nisam imao ovakve hedine nikad hepi sam ko majmun i ostalo skidam za 7 dana nevredi moze samo stetiti
neznam dali da skidam ovo ili da ostavim jos 10 dana oteklo je do jaja vuce me da ostavim jos uzotak lepo sije ove manje ostavljam 20 dana sigurno rano im je
jos malo i :prof10: siba kao blesava
calyapso 480 sc mogu ti reci spasilo ih je da nisam prskao otislo bi sve u ku... izlegle su se izlegle mlade u vrhovima nije bilo moguce istrebiti oplio sam jednom i posle 7 dana opet tako pise inace bilo je malecko pakovanje za 10l vode 80din dzabe
tera ovo lepo ovu gusenicu sam sad video slucajno na slici i otrcao na unistenje
skunk lepo cveta sad je negde 20 dana u floweru nema problema gusenice sam resio insekticidom
cvetaju vec 5 dana
skunk#1 outdor nesto ga gricka samo jednu biljki i to vrhove nikako da pocne da cveta
i ja sam malo uzjeban moglo je jos 10 dana sigurno al nebi voleo ga mi klonovi bace pistile posto ih mislim jos u vege 2 nedelje unutra sad sam ubacio klonove pod mh neznam da nastavim ovde i taj dnevnik ili da otvaram novi imam i outdor ovde to ce biti dnevnik 3 in 1 imao sam jedan cvetic od prosle nedelje sto sam ocupao nosi ams fino
gotovo kraj 7 nedelje skinuo jutros boim se da nepocnu cvetati klonovi rokam ih unutra
pocinje 7 nedelja cvetanja u pogonu su vec 5 dana obe 400w novi dospel turbo wk 125 resava sve probleme i temperaturu i vlagu jedna hps jedna mh lep spektar ovi klonovi upadaju unutra za 10 dana 13 komada
pocetak 6 ned.flowera popunjava se ubacio sam u jedan reflektor 2 sijalice od 400w nema sanse da ohladi pici do35 tako da ostaje jedna al extra izgleda 800w u jednom reflektoru
pocetak 5 ned.flowera skunk#1 out padala kisa cim je osetio vlagu pegla posle 13 dana ovako izgleda 3 klona [
klonovi mi uspevaju 11 dan im je 7 komada se zakorenilo ima ih jos 8 pa bice valjda nesto izbacio sam ih napolje nek guraju dok ne zavrsim sa ovim growom i onda oni ulecu ovu zemlju koristim uglavnom za bilje
pocetak 4 ned. flowera
mogu ti reci danas kad sam usao u box jedva da jos da ima paucine mislim jos jedno prskanje i nestace citao sam da je neko radio koprivu i kaze smrdi,uopste ne smrdi ima neki lep miris, a za lampe stavio bi i 5x400 al gori box ice tamo 3 lampe samo da zaladi malo sledeci grow
pocetak 3 ned. cvetanja 16 dan lose izgledaju valjda ce izgurati poceo sam sa prskanjem koriva da resim paucinu kasno sam reagovo fasovali su listovi trebao sam isprati totalno u 4 ned. vege sad bi bilo ok al na greskama se uci out skunk#1 lepo napreduje trgao se posle jos 10 dana izgleda ovako klonovi 3 su uspela znam gde je bila greska stavicu novu turu
out skunk#1 posle 9 dana gura nekako indor 7 dan cvetanja neznam sta im je nesto ih je.. onda je usledelo polivanje i ispiranje pre gasenja lampe mozda im pomogne inace ugaseno je pola pogona radi jedna lampa i ostavio sam 6 bioza nemogu da kontrolisem temp.bila je i do 37 sad je 03 do 33
pa kaze 42 dan vege palimo na cvetanje kara me PH al narucio sam ono za testiranje vode pa cu i to resiti
out skunk#1 curice ova mi je najlepsa pukla mi je na pola kad sam je savijao dok je bila mala i evo bice vrhova ova je malo dobila mislim da sam malo vise zagnoio i nije joj prijalo posto je zemlja iz njiva verovatno prihranjena i stvorio se visak stare su 30 dana puzomor radi svoje riknjavaju cim pridu
mora da ide kad sam citavu zimu proveo na forumu "CITAJUCI" posto nemam ph metar dobro je za sada mixam zalivanje jednom kisnica,pa iz pipe sa malo limuna ,pa bez icega samo pipa i da odstoji 12h
e ovako 36 dan vege cekam jos par dana samo klonovi da krenu i bacam na cvetanje
ljudi moram da se pohvalim video sam male bele korencice izlaze iz jednog klona kojeg sam prvog odradio 02.06 to je 7 dana ranije nego ostale tako da je njemu 18 dan al uspeva mi sretan sam ko mali majmun!:bananica:bananica:bananallama::facesjump::b_hop:
i bacio sam to sam slikao pre iventara mama 25 dana to su sve vrhovi od topinga nego razmisljam se da jednu celu osakatim i uzmem klonove tacno neznam sta cu posto sam tako zamislio da sad ove klonove kad bace koren idu napolje u vege dok ove sad unutra cvetaju i kad zavrse one napolju vracam to ce taman biti oko 10 avgusta posto sigurnije mi je unutra zbog polena divljaka!
neznam dali klonove treba pokriti kamenu vunu da svetlo ne dolazi do buducih korenja ili nereba i evo danas sam video imao sam jednu regular pa je pustila nesto mislim 99% da je mudonja pa sam je unistio sta mislite jesam se zajebo
evo ga 31 dan tj.4 nedelja vege drzim jos 10-ak dana pa na cvetanje ovde se vidi koliko je napredovalo od topinga koji je raden 09.06 i klonovi idu lagano mada su odradeni 09.06 jos nema znakova korenja
ovo sam zamislio al neide ovako https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/9382-l-s-d-600w-ct-grow-mr-greenskin.html#post182415 druga slika mi se svida jako
to sam primetio ali kad su bile male prvih 15 dana sam zalivao kupovnom vodom onom u balonima ali sad nema toga ok je a ovaj recept na 6 l cesmuse 1 limun iscedim sam pokupio recept sa foruma i evo zdave su neprimetim poremecaje za sad!
izduzile su se kasno sam skontao al saviao sam ih bice dobar lst slabo mi nesto na po nekoj izdanci rastu ili tripujem 14 dan 20dan 26 dan danas