
Galerija nije uvezena
Pozdrav svima prije svega. Čitam forum sada već neko vrijeme i stvarno je neiscrpan i kvalitetan izvor informacija. Pa da počnem... odlučio sam se postaviti box veličine 100/40/40 (v,š,d) Zasada svijetlo su 4 CLF 23 W 3x827 1x860, u pripremi je cooltube sa 70W HPS. Upogonjena je i boca sa vodom šećerom i kvascem za CO2. onda idemo redom.. Sjeme je totalno random, nisam se htio još zezati sa naručivanjem i svime time.. neznam malo sam paranoik :ohno: pa smo upecali neko sjeme sakupljono iz svih onih božesačuvaj "piseva" kamenja lišća i sjemena.. :eyebrows: Klasika, germination odrađen u mračnom vlažnom mjestu "hihihi", klijavost je bila ~60%.. neloše s obzirom na to da je sjeme bilo napol zdrobljeno i uglavnom jako loše uskladišteno. mali pobjednici su promolili glavice Temp je bila tako 26-30 ovisno o klimatskim uvjetima vani... Svijetlo je bilo 24-0 -presađeno u 0.5L čaše zemlja COMPOSANA za klijanje sa perlitom -lepotice rastuuuuu :costumed-smiley-027 -dosta su niske.. sve, ali ova posebno. - 14ti dan presađene su sve u veće teglice 5 komada odabranih, nadam se kojoj maci naravno... ovako to izgleda. režim svijetla prebačen na 18/6 -ovako to izgleda odozdo.. Lagano ih vežem planiram ih trenirati tehnikama LST i SCROG, neka sve te male bočne grančice porastu :vb_whip: naravno bez puno stresa.. vjerojatno vidite da sam i porezao neko lišće tako da grane nesmetano mogu tjerati prema van. neznam još kako će sve to ispasti, ali evo, i ovo je neki početak. Temperaturu sam stabilizirao na oko 28 stupnjeva. vlaga neznam kolika je moram nabaviti neki mjerač. Planiram još par dana ih držati na 18/6 pa par dana na 16/8, pa onda recimo nakon 10 ak dana 12/12 kranuti, to bi bilo onda sve zajedno oko skoro 4 tjedna vegetacije do 12/12.. Gnojio još nisam i neću još neko vrijeme, biljke su imale neki problema sa prejakom ventilacijom i vručinom ali sve riješeno na vrijeme, problemi lokalizirani i ispravljeni. eto... toliko od mene zasada. Još jednom