
Galerija nije uvezena
http://img638.imageshack.us/img638/7764/31578882.jpg http://img98.imageshack.us/img98/6022/g14k.jpg http://img824.imageshack.us/img824/9884/g15g.jpg http://img10.imageshack.us/img10/5965/g16e.jpg http://img99.imageshack.us/img99/7996/g17b.jpg http://img38.imageshack.us/img38/3616/g20ru.jpg http://img217.imageshack.us/img217/5462/g21po.jpg http://img263.imageshack.us/img263/5747/slika000g.jpg Evo,moje bilje nakon 4 mjeseca truda,ovo su rezultati,ja sam zadovoljan urod je bio 400g suhog. Rasvijeta-Osram 400w hps u režimu 18/6 2 mjeseca nakon ćega sam prebacio na 12/12 još 2 mjeseca Tegle-najobićnije 5 litara Zemlja-obićan humus ph 6.5-7.5 bez ikakve pripreme Gnjojivo-obićan cvijetal NPK 6-6-6 nepoznatog proizvođaća Nisam koristio nikakvu ventilaciju osim provjetravanja jednom na dan tako da sam na 5 min otvorio prozor-pazio sam na temp.koja je uvijek bila oko 25-30c po noći bi pala na 16c I to je to bilje je više manje sve samo napravilo zbog malih tegla sam zaljeva svaki drugi dan,gnjojio jednom na tjedan. Sjeme je kupljeno u Mariboru.Nikakav trening bilja nisam radio. Box-sa aluminiskom filiom sam pregradio sobu 3 biljćice bez puno kompliciranja