Box: Grow Box 120x60x150 Sletlo:Lumatek Led 200W Attis+Quantum Board 120W Ventilacija:Vents VK 125 Ventilator sa sondom+ Vents TT φ100 Mini Turbo Ventilator+2Ventilator sa štipaljkom Ph metar:Hanna pHep® Hi98107 Merač temperature i vlažnosti Zemlja:bio biz Smart Pot 20l Djubrivo:Plagron Easy PackNatural Tehnika:lst Mentor:bizzz Stavljene semenke na klijanje:15.03 Isklijale i stavljene u zemlju 18.03 Prvi dan izasle 20.03 Prvi dan vegetacije krece21. 03 Prsakam ih vodom ph 6.5 tempertura vod 23c Temperatura u box je 25.6 Vlaznos 45.50% Drugi dan veg 22.03 teperatura u box 25.26 Vlaga 45. 55% Treci dan veg 23.03 Teperatura u bax 25.26 Vlaznos45.55 Cetvrti nadan 24.03 Spricam vodo Ph6. 5 Tem vod 23c Teperatura u box25c Blaznos 45.55% Peti dan veg 25.03 Teperatur u box 25.26 Vlaznos 45.55 Panel je na 70cm od potova i na 25 % snage prskam ih dalje svaki 5.6 sati sa vodom teperatura vode 23c jedna je lepo krenula druga je malo retardiran al se nadam da ce da se ospravi. Svi komentari dobro dosli pa izvolite pisite vas semasem
Updejt dan 80 Tepertaura u box 29c30dan noc 23c24 Vlaznost 35%45%dan noc 40%45 Borba sa tepertaurom uspevam nekako da odrzim da ne ide preko 30c nadam se da ce prognoza biti istinita pa da malo kisa ohladi box, biljke su posle ful doze dobile 3 puta vodu i danas dobile 60ml algo blom 25ml gren senzation 20ml sugar royal na 25l vode. Biljka levo ce ici ispot 100dan a biljka desno preko 100dan dole miris koji izlazi iz box kad ga otvorim je toliko jaka da se oseti desetak kuca od lokacije de je box a kuca u koj je box kao da ima 50 biljaka neverovatna koncetracija poz do sledeceg kuckanja
Updejt: dan 73 Teperatura u box 25c28cdan noc 22c23c Vlaznost vazduha 35%55dan noc 40%45% Devojcice su dobile 100ml algo blom 25ml greensensesen 12.5ml calmag 12.5ml reive ovih par dan su kod mene bile padavine i vlaga se podizala do 55% tako da sam ubcio jos jednu turbinu da izvlaci vazduh i uspeo sam je spustiti 40,45% u jednom trenutku kad je vlaga bila 55% nekih 2 sata je tako bilo iz box mi je izlazio meki smrad koji sam prvi put osetio zato sam i pojacao ventilaciju nisam znao sta je da bi juce na catu sa par clanova dosao do zakljucka da je upitanju co2 vrecica eto nesto sam naucio kako se oseca kad se aktivira vrecica inace da kaze malo o biljkama biljka levo ide sa problemom od samog starta tako ce i da zavrsi sto se tice biljke desno lepo napreduje i pravim tokom jede hranu i vodu sve sto dobije bez ikakvih problema poz do sledeceg kuckanja
Updejt: 69dan Teperatura u box 26c28dan noc 23c24c Vlaznos 35%45%dan noc30%45 Voda 12l po potu i ph 6.5 Borba sa toplotom u box sam dodao 1 kanlaski vent i dodao jednu ulaznu turbinu koja bije u kosnju tako da sad ima strujenja vazduha bas bas biljka levo i dalje pokazuje znakove calmag al nije strasno biljka levo ide kao ni jedna do sad sto sam ima cvetova na sve strane puni ih momacki samo neka nastavi danas su dobile cistu vodu treci put posle hranjenja sledece zalivanje ce ici jedan dobar mix prihrane tako da poz do sledeceg kuckanja
Updejt:dan 64 vrucina Teperatura u box 27c29.5c noc 25c26c Vlaznost vazduha 25%29%dan noc25%30 Zalivane su po 2 puta sa po 10l vode zalivao sam ih celi sat ipo vremena piju vodu velikom brzinom zalivam ih na dva dan drugi dan suve kao barut. biljka levo od samo starta je pokazivala deformitet tako da sa njom je borba od samog pocetka sto se tice biljke desno ona ide lepo nema ni jedan zuti list malte ne primetio sam da su cvetovi totalno drugacije formiraju i cvetaju. Toliko od mene do sledeceg tipkanja i bilo bi mi drago ako bi se aktivirali malo clanovi oko mog growa da malo carljamo sta bi mogao da unapredim malo moje biljcice da budu lepse
Updejt dan 60 pre 2 dan cure dobili pola doze mix algo bolm5ml gren senzacio5ml calmag 2,5ml rive 2,5ml sa 10l vode popile su sve neverovatnom brzino danas cu ih zaliti sa po 10l vode biljka su lepo pocele praviti cvetove
Updejt dan 58 Teperatura u box 25c29c dan noc 24c26c Vlaznost 30%33dan noc 35%36 Biljka levo je dobila ispranje sa 60l vode ph 6.5 pocela je naglo zuziti panel sam digao na 60cm i Smanji ga na 60% stigao mi lux metar pa sam nastelovao na 30.000lux posle ispiranja. Se vide poboljsalje pocela je dobijati boju sto se tice biljke desno za sad je pojela sve isto kao i biljka levo al joj ni jedan list nije pozuteo poz do sledeceg kucanja
Updejt:dan 51 cvetanje Teperatura u box 25c27dan noc 21c22c Vlaznost vazduha 35%50%dan noc 45%55 Curice su dibile po 4ml calmag na 4l vode primile su super nakostresile se kao nikada do sad u box je sustena mreza Lampe su spustene na 50cm i 60%snage Sve u svemu zadovoljan pozzz vas semasema
Updejt dan48 cvetanje Tepertuura u box 25c27c 21c22c Vlaznost 35%45%dan noc 40%45% Panel sam spusti na 45cm od vrhova Ovako stoje stvari biljak levo je pokazala nedostatk calmag i posle doze od 8 ml blom na 4l vode posto mi calmag stize u utorak odlicio sam joj dati green senzatoni pomoglo joj do utorka ce izdrzati sto se tice lolipopa ide sledece nedelje pozzz to seledeceg kucanja
Updejt: dan 44 Teperatura u box je 25c27c dan noc20c21c Vlaznost vazduha 40%55%dan noc 45%60% Narhanjene su sa ful dozom plagron algo blom 8ml na 2l vode ph 6.5 Biljke su primaila lepo hranu bile su dosta gladne pa sam zato dao punu dozu u naredni danima ocekujem da ce krenuti da cveta
Updejt: dan 40 Teperatura u box 25c,27c dan noc 20c21c Vlaznost 45%55dan noc50%60 Biljke su nahranjene prvi put sa algo blom 2ml na 2l vode primile su super sto se tice oni bubica nema ih vise biljke sam prestao vezati i pustio da krenu vrhovi prema gore za sad sam zadovoljan kako sve ide videcemo za ubuduce pozdrav do sledeceg updejta :vutra: :rasta::wave:
Updejt:dan 35 Teperatura 27c dan noc 22c Vlaznost 35%40%dan noc40%45% Djubrene su pre 3dan sa algro grow 3ml i pure zum 2ml na dve litre vode ph vode 6.5 hovosti u potovima su mi se uvuki neki proletni repovi tu su vec 2 dan poprskao sam biljke preparatom smc po uputstvu i pojacao ventilaciju na maxsimum spustio sam vlagu usisao sam prvi sloj u potovima i stavio novu zemlju dodao sam cesanj belog luka danas sam primetio da ih ima mnogo manje nadam se da cu se brzo resiti
Updejt:dan 32 pre - flower Tempertura u bux je 25c27c dan noc 21c22c Vlaznost vazduha je 45%55%dan noc 50%60% Zalivene cistom vodom ph 6.5 Temperatura vode 22c23c Panel je na visini od 75cm i 40%snage Dodata je izlazna ventilacija i jos jedan vent u box Savijene su na sve strane pomocu zice skidao sam im veliko lisce koje je pokrivalo grane biljke lepo napreduju sire se sa sve strane za koj dan dodaje drugu zicu pa se vidimo do sledeceg updejta pozzz vutrasi
Updejt:dan 28 praflaover Teperatura u bux 26c27c Zeus sam pojacao sa 20%40 Udaljenost panela je na 75cm Vlaznost se malo povecala 55%68% Nahranjene su sa algro grow 3ml power zum 2ml na 2l vode primile su super Malo sam ih savijajo nista strasno jos malo stavljam mrezu i idemo dalje :rasta: :rasta: :vutra: :vutra:
Mali vanderdni updejt: Teperatura i vlaznost ista kao i do sad novine su prvi pisteli i savijanje vrhova Kako su me posavetovali hulkic i bizzz :vutra: :vutra: :vutra:
Updejt:24 dan vegetacije Teperatura 26c27c dan noc 21c22c Vlaznost:45%:55%dan noc50%60% Stanje je ovako poceo sam da ih savijam i rastezem na sve strane pa su mi listovi bili na zemlju i onda sam dodao 4 stapica i konopac da drzi listove biljke se lepo sire i napreduju
Updejt:21dan malo samo se promenuli Teperatura u box 26.27cdan noc 21.22c Vlaznost vazuha 45.55%dan noc50. 50% Zalivene juce boda ph6.5 Teperatura vode 22.23c Savio sam ih pomocu jedne zice da izbaci grane na vrhu
Cao drugari Updejt:19 dan vegetacije male su krenule zestoko Teperarura u box 26c27cdan noc 21c22c Vlaznost vazduha je 45%60% Zalivene sa 1.5l vode ph 6.5 Teperatura vode 23c
Updejt:16dan vegetacija Temperatura u box 25c.27c dan noc 20c.21c Vlaznost 40%.55% dan noc45%. 60% Zalivam pre spavanja vodom ph 6.5 1,5l vode Teperatura vode je 21c.22c Ventilator radi 24h Dodao sam zemlje i dodacu jos kako sleze
Odradjeno mentoru dosta je slegla zemlja do kraja ce stati celih 50l
Updejt:12dan vegetecije Teperatura: 25.27c dan noc 20.21c Vlaznost:45.55%dan noc50.60% Zalivene 2 puta sa 03dlvode i jedno05dl Temperatura vode 23c ph nastelovan na 6.5 Novine u box su co2 vrecica koja je napravljena po bizzzinom receptu Ja sam stavio 100g bio limuske kiseline i100g sode bikarbone za pecenje Inace sto se tice ventilacije za sad radi sam ventilator koji je unutra duva po biljkama i ima otvor za izlaz 
Updejt:deveti dan vegetacije Teperatura u box 26.27 Vlaznost 35do55% Ph. 6.5 Napravio sam 2l vode dodao 2ml roota i zalio obe sa po 3dc Udaljenost panela je 70cm od potova Po meni fino su krenule evo slike  
Updejt:vegetacija 7 dan Lumetek na 25 % Paneli su na 70cm Teperatura u box 26.27 Vlaznos u box 45.55 Teperatura vode za prskanje 23c Ph 6.5 Za sad mi se cini da fino idi videcemo za dalje kako ce ici Ima u planu da ubacim co2 al za to cemo u sledecem updejtu do tad poz svima
6. Dan veg i malo slike opreme i kako sam ja to osmislio. Teperatura u box 25.26 Vlaznost 45,55 Pospricao sam ih danas Tepratura vode 24c Ph 6.5