
Galerija nije uvezena
Zdravo drugari i drugarice; evo uvijek mi bude drago započeti neki dnevnik pa evo da krenem. :icon_arrow: Trenutno je u boxu 1m x 1m x 1.5m (šdv) 5 različitih strainova od Mandale. Ukupno 10 biljaka i grow je za osobne potrebe. U box-u su 3 Satori , 2 Safari mix, 2 Mandala #1, 1 Sadhu i dvije 8 Miles High. Idealno bi bilo da od svake bude jedna cura, no o tom potom. Zemlja je najobičniji Humokompovit, pH od 6-7. Svjetla su trenutno 150 W HPS, 125 W visokotlačna živina s plavim spektrom (usrana lampa; neefikasna; grije jako, 9000 lumena, poslužit će za vegetaciju i kroz para dana ide van iz kutije) i još oko 150W štedne warm light. Ukupno oko 425 Watta i oko 35000 lumena na m2, ali ova od 125 W ide van i zamijenit će ju ili jedna od 70W HPS ili 150W HPS. HPS je udaljena gotovo metar od biljaka jer je postavljen fiksni reflektor tako da će bolja iskoristivost HPS-a biti kad još narastu. Zato su CFLke bliže. Vent je kupaonski koji upuhuje svježi zrak i dobro radi, no uskoro ide još jedan za ispuh. Temperatura u boxu je od 18-28 C i niska vlažnost pa biljke svako malo dobiju prskanje s običnom vodom. Oko 30 dana rastu 2 Safari mix-a, jedna 8 MH i jedna Mandala #1. Ostale su nikle prije 20ak dana. Namjera je za tjedan dana staviti na 12 / 12. Još su male, ove najveće razvijaju 7. set listova. Smiju narasti još cca 50-70 cm i biti će presađene u posude od 15L kad pokažu spol. Slikane prije zalijevanja s prvom dozom gnojiva s mikroelementima cinkom, željezo i magnezijem - 2/3 doze. Sadhu stara oko 20ak dana. Satori kojoj su listovi s donje strane ljubičasti - 20ak dana stara Safari mix stara 30ak dana, iza nje druga Satori Slika ekipe u boxu. Ova najmanja je 8 Miles High koja je pri drugom setu listova razvila samo jedan mutirani list i nije mogla rasti pa je trebala biti topirana. Već dobro smellaju. Sad me zanima što predlažete vi iskusniji koliko ih još treba držati u vegetaciji da se mogu dobro razviti grane? Koliko će se izdužiti kad ih se frkne na 12/12?
Evo uspio sam prije nego je sve otišlo u dim ipak napravit jednu fotku sušenih vrhića!! Gore je Mandala, desno je Sadhu, zlatno-žuti vrhić je Satori. To je to. Peace, irie! Boz :sun2:
Final report Dakle evo da završim ovaj dnevnik. Još neke dodatne fotke ću staviti večeras ako uspijem pa onda moderatori mogu premjestiti u završene dnevnike. Nisam još jedino dao report o Sadhu koja je po mome izboru najbolji dim od svih. Nakon mjesec dana u tegli, miris je postao mekani, poput pamuka i pečene bundeve i nikad zaista nisam nešto takvo vidio, zaista užitak za pušiti no zalihe su lagano pri kraju. Pošto sam od ovog growa dobio samo 50%, taj dio je skoro podimljen. Growbox više neće raditi pa ako nekoga zanima komplet, neka se javi na PP. Malo o Sadhu: Miris sam opisao, okus je fin i mekan, ali da je sve bilo flushano kako spada okus bi bio još bolji. Osim što Sadhu izgleda zaista dobro, njezin efekt je... Potpuna opuštenost i um lebdi na nekoj drugoj frekvenciji. Kad se puši čista, nakon pola džoje samo se može ostaviti negdje postrani i treba se udobno smjestiti. Skroz uklanja svaku brigu, paranoju, zabrinutost ili tjeskobu. NAjbolji lijek za stres ili bilo kakav bed. Kad sam jako medicated, disanje se toliko uspori i sve je toliko sporo i bezbedno, a muzika zvuči out of space da više nisam siguran da li sanjam ili sam pri svijesti. Za meditaciju i opuštanje, proširivanje svijesti, bilo kakvu kreativnu aktivnost, ultimate ganja. Stone je skroz čist i proširuje dimenzije. Od Sadhu postanem totalno nepomičan, ali nije couchlock da sam zalijepljen na krevet, već jednostavno jako opušten. Kad se pojavi neka misao na nekoj frekvenciji koja bi mogla prouzročiti brigu, Sadhu kao da to eliminira, brz fadeout ikakvih nepoželjnih misli, totalno "tranu". Sadhu dobiva čistu desetku. 10/10 NA drugim forumima sam čitao da su Sadhu opisali kao "herbal ecstasy" pa potvrđujem da je Sadhu posebna. Par fotki kasnije jer nemam svoj foto pa moram čekat frenda... Peace, Bozga :sun2:
@ mjesecar, natural i razman - hvala ekipa ak' vas nekaj zanima još extra sam pitajte jer idu još 2 smok reporta @haze nije još gotov dnevnik, fotke i još ostatak smok reportanja slijede jedan safari mix krhic zapalit pa da da napišem jedan malo kraci report Izgled: Kao dobar tipicni skunk. Pistili su neke cudne boje - svjetlo smede pinky. Vrhic je lijep zeleni skunk i mastan. Vrhovi su veliki i smrde na daleko. Našao sam u nekoliko vrhica male nerazvijene retardirane sjemenke... Nekoliko njih, doduše. Pomalo izgleda "srebrnasto" vrhic i prepoznatljivo izgleda u gomili. Ocjena: 8 Miris: Skunk i skunk, malo vocnih nekih tonova, naranca malo, neko ful zrelo voce, pa pseći drek, pa malo mentola i malo sira nekog francuskog. :rofl: Eto to je miris safari mix-a. Ocjena 8.5 za dobar skunk drek miris koji se ne može sakriti. Svatko tko pomiriši kaže da brutalno smrdi. I ne može se nosit osim u bocici jer cete smrdit po skunku na kilometar. Okus: Evo da zarolam... Treba još dobrog curinga i treba ih još izluftat'. Lagano za pušit, ali okus nije razvijen. Genericki je okus skunka. Možda zato jer smo se jucer pocastili za frendov rodendan pa mi je njuh malo zaštekao. Malo u prirodu i malo ostavit još da stoji u tegli jer su se zalihe smanjile! Okus 6/10 Efekt: Od cca 0.25 g... I stoned i high, nakon pola džoje se osjeti prvotno i onda tek nakon 10-20 minuta se skroz razvije u neki body high. Mogu se kretati, ali nisam motiviran previše. Djeluje dosta vizualno, kontrast je bolji. Potice na razmišljanje, ali ne stvara zbrku. Zvuk, boje, detalji, preispitivanje postupaka i utjeha u efektu vutre. Preporuke: S vremena na vrijeme napravit pauzu od pušenja i proluftati se malo na zraku negdje u divljini. Tjedan-dva. Koliko god treba da se život sagleda ponovo iz non-stonerske perspektive i da tolerancija dođe na normalan nivo. Tolerancija je otišla gore i jedino me Sadhu složi kako treba . .. ... .... :blunt_leaf: Odseliti se u drugu kuću na jesen... Završiti radove i priuštiti si dobar GO. Ne piti alkohol. Poz, boz :sun2:
Satori je prava stvar i svi je vole očito :icon_mrgreen: To sam baš htio komentirati da ima tu neku sličnost sa HB. HB je više opuštajuća i ako se pretjera može biti zakucanović, dok Satori teško da bude zakucanović. Ma sve su dobre... hehehe :icon_lol:
Hvala doors, avatar ti je smijeh hahahahah :rofl:
Satori smok report malo manje od 2 tjedna u tegli Prvi dojam: Svijetlo zeleno-žuto-smeđi vrhići prekriveni kristalima. Nisu toliko tvrdi koliko su bili u 7. tjednu cvjetanja - onda su bili tvrdi. Sad su više fluffy - pufasti. Nisu upečatljivi kao Mandala #1, ali opet izgledaju odlično. Kad se stisnu, zalijepe se i kad se malo ostavi na zraku nakon vađenja iza tegle, lijepo se može mrviti. Treba vrlo malo staviti jer je dovoljno jaka ganja. Ocjena 8.5/10 za bag appeal. Aroma: Miris: Na prvu me miris podsjeća na limunovo drvo/ bor / kiwano/limetu. Kad se stisne aroma postane intenzivnija i više počne šnjofati na neki slatki začin, nešto između klinčića i badema, pomalo na neku voćnu žvaku, neko mirišljavo sredstvo za čišćenje tipa Pronto. Kad se hed malo "izlufta" ostane neki prirodni miris konoplje. Nimalo skunkast, već onako ugodan, mekan, slatkasti drveno-zemljasti. Teško za opisati ali ima puno mirisa. Ocjena 9.2 /10 Okus: Najbolji okus ganje koji sam probao do sad. Nabavio sam smart filtere s aktivnim ugljenom i dobru rolu, zapalio sam to i može se potegnuti dim bilo koje veličine i nema kašljanja. Dim je bogat i gust, a kad se udahne ima neku kremastu teksturu. Prefino za pljugat. No kad se izdahne, dim ima najbolji aftertaste. Slobodno pustim kroz usta i nos i toliko je lagan dim i toliko ga ima, a okus preuzima onaj dio iz mirisa - slatkasto drveno zemljasti. Skroz je ugodan i fin dim. Meni najbolje do sad i dajem ocjenu 9.5/10 jer vjerujem da ima još puno toga za probat, makar sam probao već dosta. Efekt: U vrlo kratkom roku obuzme cijelo tijelo i um. Kao da sam kompletno u jednom balonu s vrućim zrakom, a skroz sam čist u glavi i mogu raditi bilo što pod utjecajem Satorija. Osjeća se na potiljku, čelu i obrazima i uplifting na tijelo. Satori kao da daje fokus na rad s nečime. Od Satorija nešto obavezno moram raditi i biti preokupiran nečime. Kad se nešto počne raditi, sva pažnja ode na to što radim (bilo fizički ili mentalno) i zato je Satori poseban čini mi se. Nema kao druge sative tendenciju da napravi navalu misli, već je high cijelo vrijeme u nekom fokusu. Kao da imam širu viziju, a opet se ulovim kako na nečemu već radim satima, ili buljim u nešto, a da uopće nemam pojam o vremenu. Muzika zvuči tekuće, sve je oštrije, boje su jače, nigdje na horizontu neka misao koja bi me uznemirila...Učinak je baš čist k'o voda Mrežnice :icon_biggrin: After efekt me ostavlja normalnim bez ikakve spaljenosti, totalno zen. Zapaliti jednu ujutro garantira jedan zanimljiv dan... Satori zaslužuje to ime. After "Satori", the laundry...Čini mi se da Satori doživotno ostaje u mom vrtu :sun2: High 10/10 Preporuke za upotrebu: Nabaviti dobre filtere za ganju - nabavio sam u smart shopu u zg filtere s aktivnim ugljenom - tune smart smoking i rolu island blend brown sugar. Kad se zamota jedna takva, to bude extra užitak stvarno je prva liga dim. Nabavio sam i bluntove crunk orange, zamotali jučer Sadhu, Satori, Safari mix i Strawberry cough u jedan blunt s sa smart filterom i ovaj strawberry cough je unio dodatnu dimenziju u dim. Svatko, baš svatko je nakon jednog dima iz blunta počeo kašljati ko blesav. Ali to je bio onaj dobar kašalj :rofl: :icon_lol: Učio sam na Satoriju i položio 4/5 ispita, ostao još jedan prije diplome. Satori je weed za učenje definitivno. Zaključak: Najbolja ganja do sad i ostaje u vrtu doživotno. :sun2: Fotke kad dođe drug s fotićem... Peace boz :sun2:
evo sušenih mandala #1 krhića cca. 2 tjedna u tegli :) beBop boz :sun2:
Smok reports... Ok dakle ovaj dnevnik se bliži kraju pa sam odlučio krenuti s prvim smok reportom. Cijeli grow sam probao detaljno dokumentirati pa evo probati ću i detaljno opisati dim svake sorte. Još nisu sve odstajale kako treba, no sad su već spremne za konzumaciju. Kroz naredna 3-4 tjedna ću još ostale reportove napisat. :icon_arrow: Krenuti ću s Mandala#1 kroz 5 dijelova: Prvi dojam (izgled/bag appeal) , aroma (miris/okus), učinak, savjeti za uporabu i zaključak. Prvi dojam: Od svih strainova, Mandala #1 po meni ima najbolji prvi dojam za svakoga tko je vidio kako izgleda sušeni hed. Mandala #1 ima najviše boja; kaliksi su ljubičasti i prekriveni bijelim kristalima. Isprva se ne skuži da je ljubičasta zbog kristala, kad se na dnevnom svjetlu pogleda definitivno se vidi tamno ljubičasta boja kaliksa. Pistili su drito narančasti, listova nema puno, a ono malo što ima daju vrhićima super izgled i ispadne na kraju ljubičasto-narančasto-zeleno-smeđkasta boja. Moja ocjena za prvi dojam 9.1/10. Aroma: Miris: Nakon 12 dana sušenja i 10 dana u tegli, miris se promijenio, postao je mekaniji i čini mi se da je tek sad spremna za konzumirati. Grane ne pucaju skroz jer je jednostavno premasna da bi se osušila kompletno. Prvi šnjof iz tegle me točno podsjeća na Hashberry. Miris je toliko sličan! U početku je miris bio gotovo kiseo i prodoran. Jedan vrhić u vrećici, staviti ga u džep i provozati se u tramvaju - osjeti se u cijelom vagonu. Miris je nemoguće zamaskirati osim kad se vakumira ili da je u tegli. Najbolje bi ga opisao kao miris sijena aromatiziran sa narančom, malinom i limetom. Kad se stisne odmah počne biti slađi i miriši kao neki voćni bombon. Miris je jednostavniji od Hashberry-a. Hashberry mi je više bila kao voćni parfem dok je Mandala #1 kao kremasti voćni bombon. Ocjena 9.4 / 10 Okus: Tek se sad počeo lagano razvijati. Dim je ugodan i lagan, fino miriši i okus je opustio od prvotne kiselosti. Malo je onako "scharf", papren i preuzima tu neku nijansu slatkoće iz mirisa za koju mislim da će s dodatnim stajanjem u tegli razviti se bolje.Dim pri kraju džoje nije ništa spektakularno, definitivno bolje od većine uličnog "skunka". S curingom će se to popraviti već vidim, ali tek nakon mjesec-dva. Najbliže opisati spicy-sweet. Ocjena za okus 7.5 Učinak: Nakon pola džoje se počinje osjećati kao u nekom krugu oko mozga koji preispituje trenutnu koncepciju stvarnosti. Usta instant suha. Kako i piše na njihovoj web stranici, high je kao valovit. Navala opuštanja, navala da se želiš ustati i nešto raditi... Na kraju se nešto zanimljivo primijeti i onda u to buljim koju minutu kak' je fora, pa opet neki drugi film. Opisao bi to kao sativa dio high-a kad bi nešto radio, a ne zna se točno što. Išao sam jednom u vožnju biciklom nekih 20ak km i bilo je odlično. Cijelo vrijeme sam pičio i osjećao se dobro, neki uplifting valoviti efekt i mogao sam gazit' k'o blesav. Malo zbunjujuć kad se sjedi na mjestu, ali opet čist kad se nešto radi jer sve izgleda prezanimljivo. Slika postane kristalno čista i mozak kao da se napuni nekim toplim zrakom dok tijelo ima neke svoje spike. Sad sam trenutno zapalio jednu tanku s vrlo malim vrhićem i još nisam ni gotov, a već sam high k'o kit. Definitivno treba preokupacija neka nakon #1. Sad još završit s pljugom... I pustit Mr. Scruff , album Keep it Unreal". 25 min nakon džoje... Sad je plateau, osjeća se najviše na potiljku, vratu, ramenima i čelu. Znači da je cerebralan / djeluje na CŽS / ali ugodan i "alert". :icon_lol: 45 min nakon džoje... Opušteniji malo.. 50 min nakon džoje... Stigli starci... 1h nakon džoje još uvijek sam high i paralelno radim na jednoj drugoj reportaži i dobro mi ide... 1h i 50 min nakon džoje high lagano nestaje no još uvijek se osjeća malo i after efekt je super. Bjeloočnice su skroz bijele, kao da su nakapane s kapima za oči. Potencija nije razarajuća i svatko tko misli da će od ovog biti na nekom žešćem tripu - ne. High je suptilan i blag. Idealan za motivaciju, podizanje kreativnosti i detalje. Ocjena: 8.5 / 10 Savjeti za uporabu :) Najbolje negdje vani u prirodi konzumirati. Ne miješati s alkoholom jer onda uopće nema smisla. Pušiti #1 cijeli dan u stanu bi dovelo na rub tjeskobe, ali ne bi prouzročilo tjeskobu jer kad se dođe blizu tog osjećaja, #1 kao da eliminira bilo kakav razlog za zabrinutost. Preporučam svima da za doručak jedu margarin s omega 3 i omega 6 masnim kiselinama jer onda okus pljuge može biti bolji i manje treba da se postigne efekt. Pošto se THC doslovno lijepi na mast/ulje. To sam otkrio neki dan. Margarin s marmeladom, kava/čaj i nakon toga gens... Dobro je i za užinu, tamo negdje oko 4-5 pojesti i onda zapaliti. Zaključak: Mandala #1, ukupno 40g dobre hedovine s 40 dana vege i 64 dana cvjetanja. Cijelo vrijeme je bila super, nikakvih problema i zaista sam zadovoljan. Svakom bi preporučio da isproba growat. Fotke sušenih hedova budem kad se dočepam fotića zajedno s ostalim smok reportovima. čao boz :sun2:
Još jedan update - radio sam hašiš ekstrakcijom s pročišćenim butanom i 96% etanolom. Proizvod je svjetlo-smeđe-crni i out of space! Od jednog mini sadhu vrhića i malo trima dobio sam količinu kao dvije koštice trešnje. Kad se zagrije samo se nasloni na rizlu i ostaju komadići zalijepljeni na rizlu. Dovoljno je samo dotaknut rizlu i već su komadi shita zalijepljeni na rizlu. Stavio sam 4 točkice na rizlu i unutra duhan. Sad sam si nakon pljuge samo sjeo i sve je postalo blještavo, a usta suha. Mislim da sam se napljugo... boz :sun2: :D
Samo da update-am dnevnik da su mandala, sadhu i safari mix u teglama vec 2 dana, a satori i 8 miles high se suše. Prvi dojmovi - ubojiti! Miris - extra ljut i jebe mamu. Sadhu je toliko popunjena kristalima da to još nikad nisam vidio, niš slično. Komotno ju mogu usporediti sa Sour Bubble koliko kristala ima. Jedan mali minijaturni hed i svatko tko popuši može zaboraviti na bilo kakve aktivnosti sljedećih nekoliko sati. Mandalu sam sad isprobao i treba ju s oprezom pljugati jer se prelako puši. Par dimova i gore sam. Odlično pljugat za po danu, kao recimo sada ;) Safari mix počinje lijepo mirisati i ima dobar okus. Proces kjuringa je počeo pa za tjedan-dva malo detaljnije o svakom dimu kad se aroma u tegli razvije kak' spada. Dobio sam 40g od Mandale, 31 g od Safari (unatoč čupkanju) i 28g od Sadhu. Znači 99 g čistih extra ljepljivih trimanih vrhova bez listova i grana od 3 biljoze. Mislim da mi komotno može potrajati do sljedeće godine jer zaista treba malo staviti u džoju. Tri biljoze su u 8 teglica raznih veličina i količinski izgleda više nego što zvuči. Fotke sušenih vrhića uz dim report kroz nekoliko dana... Boz :sun2:
vozdra doktori, razvratnici i banditi otpadnici evo još malo pa će da ju seckamo i slikamo do tad malo psy trance-a od psychoida - stvar se zove mandala :icon_lol: pa eto za one koji vole trensić... 12 megabajta audio kvaliteta je vrh link za download na mediafire-u. hollar r++ :icon_arrow: ps. il' ak' vam se ne da skidat evo još jedna trensulja http://www.youtube.com/watch?v=dQJHHGY_uug bz
Sad trenutno uživam u super mirišljavom charasu i čekam da se sve osuši i ode u tegle... Sad se suše već 6 dana i još im treba 3-4 dana da budu skroz suhe. Grane još ne pucaju kak treba. Satori i 8MilesHigh vjerojatno u četvrtak ili petak idu dolje. Kad budu suhe i ošišane puknem sliku koju još. poz boz :sun2:
ej bezze da prigušnice su na reflektoru i na reflektoru je još metalna ručka koja je sa mini sajlama zakvačena za vrh boxa. namjestiš da stoji ravno i to je to. sad su u boxu još Satori i 8 MilesHigh koji je totalno sjeaban, bit će MOŽDA 10 g od cijele biljoze. Satori je danas 70 dana 1212 i vjerojatno će biti do 75-76 dana isto ko 8mh. safari je sad suha i probao i totalno je navlakuša... tek kad je džoja gotova i onda si sjednem i počnem nešto radit i onda krene..gore dolje. pizzz boz :sun2:
4:20 vrijeme za čaj!!! :spliff: @magnetin i desperados, hvala na komentarima i drago mi je da vam se sviđa, evo rep+ da malo pozelenite ;) 4herbs - bitno je ne puno hraniti biljke pa neće bit potrebe za takvim HCflushingom peroksid je već kemija i bolje je ipak da u zemlji postoji jedan normalan ekosistem sa svime što treba da biljoza sazrije. u zemlji ima svašta. pravilni flush treba raditi 2 tjedna prije branja, isprati zemlju s puno vode da se soli i nusprodukti smanje. najbolje je raditi 2 flusha i to dva puta u zadnja dva tjedna. bitno je da se zemlja skroz osuši za drugi flushing koji će biti lakši jer se zemlja onda stisne i korjen ispija zadnju vlagu iz zemlje. :icon_arrow: kad se zemlja skroz osuši i lišće se objesi, vrijeme je za drugi flush. bitno je za lišće požuti i da ganja promijeni miris. po mirisu je najlakše prepoznati dobar flush i sazrijevanje. miris treba postati nekako zaokružen i kompleksniji. nakon drugog flusha ostaviti da se zemlja opet osuši i do tad će biljka biti već zrela i spremna za branje. tako neće biti jako vlažna iznutra i lakše će se osušiti i bit' će zrela. ovo s vodom i peroksidom mi se ne čini baš pametno...:signs054: recimo ovaj church koji pušim je primjer lošeg flushinga. kao prvo nije osušen kak spada i prevlažan je, a pepeo je crno-sive boje. pepeo bi trebao biti sivo-bijele boje. mandale se već suše 5 dana i uskoro će bit spremne za tegle. još nisam ni probao i neću idućih tjedan dana bar. isto kako treba čekati da ona izraste :maryjane: tako treba čekati da se i pravilno osuši i malo odstoji. u tegli onda treba dobiti na volumenu. grana mora skroz pucnuti kad je suha, ne smije biti savitljiva. tek kad grane pucaju, onda može u tegle. u teglama se još ona vlaga koja je u sredini cvijeta proširi dalje i tako vrhovi dozrijevaju. najbolji reporting bi bio nakon mjesec do dva u tegli. kad završim sa smoke reportanjem to će biti i kraj dnevnika. peace :joint:
ej 4 herbs bok hvala, stvar je da više volim kad je high nego kad je stoned tako da sam pustio da kristali pobijele i svega 10- 15% potamni. nisam radio flush jer zadnjih mjesec dana uopće nisu dobile nikakvo gnojivo i satori je dobila napadaj plijesni pa sam odlučio ne pretjerivat s vodom. a prije toga možda svega 2-3 puta tijekom rasta i cvjetanja pognojeno s plantellom cvet i to pola doze. okus je skroz mekani, ne osjeti se nikakvo gnojivo , ništa... samo aroma. e sad treba samo čekati i opet ne biti nestrpljiv jer sam napokon shvatio da se ne isplati dok nije skroz osušeno i dok malo ne odstoji uopće motat.... :watchplant:
yep.. dobra i više nego dobra. dok ne ode u tegle bar na par dana do tada malo od greenhouse the church koju džoju. klasičan skunk, miris ko većina stvari u amsterdamu. mandale ne mirišu skunky baš. mirišu malo egzotičnije.. :icon_lol: sadhu je slatki orijentalni miris ful intenzivan kad je se dira, mandala je borovnica,višnja, mentol i malo spicy. nadražuje nos nenormalno. safari ima gotovo neutralan miris. kad se pobliže pomiriši miriši onak nekak po livadi, herbal, kad se malo stisne bud miris postane intenzivniji. :leafblunt: Smoke reportovi kroz cca 2 tjedna peace i laku noć :maryjane:
Harvest shots! Sadhu, Mandala i Safari su pobrane 64 dana 12/12 i zadnjih 5-6 dana nisu zalijevane. Izgledaju taman zrelo... Trichovi su nekih 10-15% zlatni, a većina ih je bijelih. Miris je izvan planete na svima i to je isto znak da su taman. Pa evo fotke prije branja. Trenutno su u kutiji na kojoj su napravljene rupice i suše se naopačke unutra obješene za letvicu. Mislim da će za 4-5 dana bit skroz suhe i onda u tegle. Satori i 8 Miles još imaju 10ak dana i onda idu dolje. poz boz :sun2: Sadhu Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Safari Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us I Mandala Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
pustit ću ih do 75 dana pa ću vidjet kakvi su kristalli... za sad su većinom prozirni, ima malo bijelih i par zlatnih/jantarnih... ovaj hed koji sam čupnuo, isprobao i makar nije ni suh kak treba ni cure-an ni zreo do kraja, upljugo sam se k'o nikad. udara točno u oči, čelo, treće oko i obraze... bez ikakvog utjecaja na tijelo. možda samo malo opuštanja i to je to. totalno postajem nestrpljiv... :D
Zbunjuje me kad na pakiranju piše do 60 dana flowering, a pistili još uvijek rastu novi friški, a trichovi prozirni... Tak' da fkt mislim da 55 - 60 dana nije baš okvir. Mandala mi se čini dosta sativasto jer već ovak kasno u floweringu puca nove pistile i deblja se svakim danom tak da ju još neću dirat! btw. evo bud
Green koliko je tebi trebalo da Satori sfrši? Na mom Satoriju su prozirni većinom s malo milky i malo amber trichova tu i tamo.. Mislim da će za dva tjedna znači 72 - 75 dana bit' spremna.
Hvala ekipa na komentiranju i interesu; fakat mi je žao zbog Satorija što je počela plijesan, ali vlaga i temp zadnjih tjedan dana je fkat poludila a Satori gusti vrhovi extra gusto. Jučer je bilo toliko sparno i vruće da sam se topio cijeli dan. Mislim da će harvest Sadhu i Safari bit negdje u petak ili ponedjeljak, tak mi nekako djeluje da bi moglo bit taman. Mandala , Satori i 8 Miles high čini mi se trebaju još desetak dana do dva tjedna... Nadam se da će 8 miles high još malo dobit u dva tjedna jer se ne isplati držati upaljen cijeli box zbog jedne male biljoze. Mandala me zbunjuje; na pakiranju piše 55 do 60 dana flowering, danas je 59 dana i ne čini mi se baš zrela skroz... :/ Harvest fotke vrlo uskoro... :D boz :spliff:
update: ova kiša i nagla vrućina prouzročila je gljivice i plijesan u glavnom hedu satorija koji je danas odstranjen i suši se. oštećeni budovi su stavljeni sa strane i od njih sve ide u honey oil. u boxu je temp bila 30 C i 55% vlage, odustao od flushinga da se ne poveća vlaga, puštam da se osuše i onda berba kroz par dana za safari i sadhu. mandali treba još dosta, satoriju i 8 miles high. još dva tjedna min. fotke nisam smanjivao, a imageshack ih sam okreće ne znam zašto... probao satori i to je... ništa slično nisam probao još, no smoke report kasnije... 58 dana safari (jedna grana fali ) Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Sadhu Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Mandala Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Satori Mislim da se na ovom vrhiću vidi plijesan, no nadam se da će se oporavit sad kad nema velikog heda jer je bio pre pre gust i tvrd. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us 8 miles Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us laku noć :spliff:
Roadtripam cijelo ljeto pa ak' me uloviš... Hahahahaha :D peace boz
Pa kad počneš pjevat biljčicama i paziš ih voliš to one prepoznaju. Vrlo moguće da su čak alienke. :D Još imaju oko 3 tjedna i onda lagano fajrunt! Sad pokušavam malo melase nabavit da im zadnjih 10ak dana malo extra šećera dam al' ne uspjevam nabavit :/
:icon_biggrin: Super_A, ma samo se zaebavam da su to mother plants :rofl: Tegle su one u kojima su bile muške biljke, pa sam uzeo test vrhić, a listove koji su ostali od vrhića sam zabio u zemlju iz zaebancije!:icon_arrow: Eo ako vam se sviđaju fotke evo još malo, al ove su u full rezoluciji (ima fotki po po 4-5 mb) pa možete pregledavati trichove, no treba prvo downloadati fotke za ful rezoluciju jer je ogromna! Na Satoriju već ima smeđkastih a tek 45 dana cvjeta!!!! Što se tiče hasha mislim da ću raditi Absolute Amber kad nabavim sve što mi treba. To je zapravo čista esencija biljke, ni ne izgleda k'o hash, slično je kao BHO (Butane Honey Oil) ali je još čišći ekstrakt. O tome što je absolute amber više OVDJE poz boz :sun2: Satori top Uploaded with ImageShack.us Mandala vrhic Uploaded with ImageShack.us Sadhu top Sadhu - bijela P.S. Da li u Imageshacku postoji opcija da se fotke ne uploadaju okrenute???? Uploadam ih normalno, a onda vidim da su okrenute na stranu. WTF?
Fala ljudovi, čini se da će Satori prva dolje, trichovi su već sad 15% milky i 2% jantarnih... 'Ko bi reko, a mislio da Satori najduže treba. No bumo vidli za 2-3 tjedna! Irie ! boz :kava: Irie FM Beograd
Ovaj Safari gruva , tera znoj na čelo . Osvježava telo. Grudva pa nije bio harvest još. Treba im oko 3-4 tjedna još! ;) I dim uopće nije loš! :respect:
Olaaaa biatchzzz!!! Ovdje pao snijeg porasla temperatura!!!! Biaaaaach!! 44 dne 12/12 o&o boz :spliff: Sadhu Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Satori Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Mandala Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Safari Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us p.s, ne znam zakej imageshack okreće fotke p.p.s. ovo su mother plants :D :rofl: Uploaded with ImageShack.us peace
:pat: Oko 1 i 30 sam zapalio brzo osušeni masni vrhić Satorija na reflektoru za koji sam sumnjao da proizvodi sjemenke i našao vrlo vrlo male zelene sjemenke i sad je 4:09 i još sam high. U početku nisam ni skužio koliko sam se zapravo upljugo dosta. Do sad dok nisam ovo počeo pisati nije mi se spavalo. Satori je dizalica weed definitivno i vrlo jak već sad! Nakon sat vremena kad sam se balansiro sam se počeo igrati s fotkama i kako piše na Mandalinoj web stranici sa Satorijem se možeš udubiti u nešto i vrijeme samo prolazi... :icon_arrow: Evo nekih boljih shotova. Mandala je postaje skroz ljubičasto crvena i miriši ko Hashberry vrlo slično!! Ovo su od 34 dana 12/12. :icon_arrow: Satori Ovo je THC Alien s grane od Safarija koju sam malo cviknuo da provjerim da li ima sjemenki... hehehe :rofl: Ovo je closeup nabubrenog Safari calyxa vjerojatno sjemenka A ovo je Safari Green THC Monster kojeg smo frend i ja zarolali i popljugali , neki dan ... :signs054: Sad je 4:20 ujutro... Mandala klouz ap Sadhu Uploaded with ImageShack.us fotke su još re-size-ane laku noć
WTF je ovo na vrhu Satorija? Da li je to sjemenka ili bananko? Definitivno ima peludi u boxu i nadam se da neće biti sve puno sjemenki.. Ne znam kaj se događa, zakaj, no Satori je čudna biljka. Ostale su čini mi se sve 100% ž, jedino mi je Satori čudna... Sad ventilator za upuh neće raditi preko noći, ima klapnu pa neće moći dolaziti svjetlo. Raditi će jedino vent za ispuh. Šta da radim? Da li da otkinem par cvjetova na kojima sumnjam da su hermići ili da pustim sve da ide do kraja? Jer nikad nisam imo hermića u boxu pa ne znam koliko peludi može proizvest hermić i da li može sjebat cijeli grow? I ako jedan hermić oplodi druge žene, sjemenke će biti fem. Right? Boz :sick:
33 dana 12/12 Mandala #1 Satori Sadhu Safari 8 Miles High - lol Box Malo su se zdebljale za tjedan dana, slabo jedu hranicu, svakakvi mirisi, Safari je ostala bez pola vrhića za probu malo. :D Baj d vej, mislim da će bit sjemenki... Odnekud pelud putuje po boxu. Čini se da im nije skroz mrak pa je čini mi se Satori malo hermić. Kako god, briga me bit će dobrog dima. :D BoBop boz :sun2:
Thnx ekipa; Satori je za sad najmasnija i proizvodi kristale nenormalno, a pistili su tek počeli! Miriši na neki slatki limun, limunadu... Mandala#1 je točno tak' kak' naziv kaže, najmističnija od svih i calyxi postaju ne ljubičasti, već drito crveni. Miris je prelud!! Jagode, mentol, bomboni... Sadhu je najmanja i najviše indica od svih, miriši nekako mekano slatko, gotovo na svilu... Safari je bila besplatno sjeme i savršeno izgleda, a vrhovi su nekako najčupaviji od svih. 8 Miles High ima problema stalno, no samo da preživi u boxu i to je to! :D Za tjedan dana novi updejt! Irie! boz
Update 25 dana na 12/12 Boom! U boxu je totalna džungla, već se polako gužvaju. Ima još dosta vertikalnog prostora neiskorištenog, no površina boxa je iskorištena skroz. Sad je znači 400W bez cooltube-a u boxu i temperatura je 24.4 C i vlažnost 44% . Gotovo savršeno. Nadamo se da im za mjesec i pol neće biti prevruće. Evo nekei foto session pa uživajte! Poz Boz :sun2: Box Safari Lady - definitivno najljepša od svih i najveća! Safari 2 Safari vrhić sa strane - savršen! Safari gornji vrhić Satori Satori 2 Satori gornji dio - još 50 dana i već sad je prekriven snijegom malih kristala koji se trebaju razviti Satori top - i listovi već lagano postali snježni mala Sadhu Sadhu vrh - bit će masni!!! Dva mala Sadhu vrhića Mandala #1 - isto vrlo vrlo zgodna cura i vrhovi će biti crveni! K tome miriši na jagodu i mentol!! :D Mandala #1 crveni calyxi I zadnja 8 Miles High topirana - nažalost morat će ostati u maloj tegli jer nema više mjesta za veliku. Mutant od samog početka, najosjetljivija od svih. Tek je ovih dana pustila prve pistile. No bit' će dvije grane vrhunske hedovine! Irie!
Thnx na komentarima... Presadio sam ih kad su pokazale spol... Mislim da je to normalno da se radi... Pozz noz :sun2:
I mene zanima berba! :) Još da se ove tri malo izduže bilo bi super... boz
Update 20 dana 12/12 Zabava je počela! U boxu je 1 x 150W HPS i 1x 250W HPS ukupno 400W i to je sad to. 8 Miles High je isto žena i znači sve je ispalo savršeno. Od 5 strainova, 5 žena!!! :D Sljedeća stvar je bolje riješiti ventilaciju, u boksu je od 22 C na dnu, a 27 na vrhu kod lampi. We keep on rollin' :D Peace boz :sun2:
Pa eo stavio sam danas nove sličke!! :D peace :sun2:
Očekivao sam malo Sative u Satoriju...Raste ko prava indica! Nadam se da dim neće biti indica! Safari mix je poludila, raste gotovo savršeno! Savršeno grananje, savršeno izduživanje.. No ipak je Safari najstarija od svih. Sad mi je žao da se nisam strpio još 10ak dana za vegetaciju... Sadhu je totalna indica, već se vidi da će vrhići biti prave male bombice :D boz :Sun2:
Update 17 dana 12/12 Znači ovo su cure. 4 cure od 10 biljoza, još ne znam za 8 Miles High... Fotke uzete na brzinu. Nešto lagano gricka Sadhu, no nije strašno. Par listova je malo izgrickano pa se plašim da nisu majtsi, a neem oil nemam! Znači bit će od svake sorte jedna cura, to je bio i cilj! :D Malo sam razočaran sa Satori da se uopće nije izdužila u cvjetanju, ostala je mala :(. Računao sam da će bar nešto narasti... A ono skoro niš! Mandala #1 je čini mi se Sativa fenotip, Safari mix za sad izgleda najbolje. Da je Satori narasla ko Safari bio bih super zadovoljan! Sadhu je ful indica, mala je i tek jučer presađena u veću posudu. Mandala #1 mi za sad najbolje miriši. Pošto je ovo prvi grow u ovom boxu, uvjeti nisu baš idealni, no vidjet ćemo za dva mjeseca na čemu smo... Grupna Satori LST Satori vrh peace boz :sun2:
Bok B, melasa je na engleskom molasses odn. melasa koja se dobije preradom šećerne trske. To je nusprodukt proizvodnje šećera i koristi se u razne svrhe, čak za pečenje kolača. Dodaje se biljkama koje zriju da se poveća razina raspoloživog šećera za biljke, tako bolje sazriju i pumpaju više kristala. :D boz :sun2:
Bok B, melasa je na engleskom molasses odn. melasa koja se dobije preradom šećerne trske. To je nusprodukt proizvodnje šećera i koristi se u razne svrhe, čak za pečenje kolača. Dodaje se biljkama koje zriju da se poveća razina raspoloživog šećera za biljke, tako bolje sazriju i pumpaju više kristala. :D boz :sun2:
Thnx Pimplaman; nadam se samo da će još narasti... Cilj je 200g od 4 biljke. Peace boz :sun2:
Thnx Pimplaman; nadam se samo da će još narasti... Cilj je 200g od 4 biljke. Peace boz :sun2:
Update 7 dana na 12:12 Za sada tri žene; najveće 3. Jedna Satori cura, jedna Mandala #1 cura, jedna Safari mix cura. Dolje desno je Sahdu i gotovo sam 90% siguran da je cura no siguran ću biti za par dana. Iznad Sadhu je mali topirani 8 Miles High koji je mutant i još se ne zna koji je spol. Kad bi dobio po jednu curu od svakog straina to bi bilo kick ass! :D Nabavljen je novi HPS od 250W tako da će u boxu biti 400W HPS i još 150W warm CFL za vrhiće ispod. Ove tri cure su presađene u 16L posude i tamo su do kraja. Za par dana ide hrana i dobiti će malo više dušika da se još protegnu pa onda nakon toga hrana za cvjetanje s Mg, Zn i Fe. Zadnjih mjesec i pol dana kreću guano čajevi, a zadnjih 3 tjedna čajevi s melasom za pumpanje kristala. Ovo su dečki za klanje. Stay tuned peace boz :sun2:
Update 7 dana na 12:12 Za sada tri žene; najveće 3. Jedna Satori cura, jedna Mandala #1 cura, jedna Safari mix cura. Dolje desno je Sahdu i gotovo sam 90% siguran da je cura no siguran ću biti za par dana. Iznad Sadhu je mali topirani 8 Miles High koji je mutant i još se ne zna koji je spol. Kad bi dobio po jednu curu od svakog straina to bi bilo kick ass! :D Nabavljen je novi HPS od 250W tako da će u boxu biti 400W HPS i još 150W warm CFL za vrhiće ispod. Ove tri cure su presađene u 16L posude i tamo su do kraja. Za par dana ide hrana i dobiti će malo više dušika da se još protegnu pa onda nakon toga hrana za cvjetanje s Mg, Zn i Fe. Zadnjih mjesec i pol dana kreću guano čajevi, a zadnjih 3 tjedna čajevi s melasom za pumpanje kristala. Ovo su dečki za klanje. Stay tuned peace boz :sun2:
Prvi calyx boz :sun2:
Prvi calyx boz :sun2:
Update 5 dana 12/12. Na nekima se već vidi spol, ali još ništa nije sigurno tako da neću ništa pisati dok ne budem skroz siguran. Bojim se da bi mogao biti veći broj muških jer su imale stresove razne. Satori u gornjem lijevom kutu koji mi je najdraža od svih je malo požutio jer je dobio ful dozu hrane. I sve ostale, su zabunom, dobile ful dozu. Neke bi mogle pod flush. No svih 10 raste i vidjet' ćemo uskoro. Ma da bude i jedna, ja zadovoljan!
Update 5 dana 12/12. Na nekima se već vidi spol, ali još ništa nije sigurno tako da neću ništa pisati dok ne budem skroz siguran. Bojim se da bi mogao biti veći broj muških jer su imale stresove razne. Satori u gornjem lijevom kutu koji mi je najdraža od svih je malo požutio jer je dobio ful dozu hrane. I sve ostale, su zabunom, dobile ful dozu. Neke bi mogle pod flush. No svih 10 raste i vidjet' ćemo uskoro. Ma da bude i jedna, ja zadovoljan!
Brzinski update; čini se da su u početku sporije rasle jer su većinu snage usmjerile na razvoj korijena. Sad su eksplodirale s rastom i vidi se značajna razlika u samo 2 dana. Sutra idu na 12/12 tako da zabava počinje... 420. ti post sam proslavio tak' da sam popušio poklon koji mi je jučer dala frendica. neki mirišljavi indoor. opojno slatki tropski miris, high je totalno clear, ali sam poprilično razbijen. čao boz :sun2: Jučer Danas Safari