Pozdrav ljudi Sijeme:1x chocolate skunk auto bonza bank 10 litara posuda 2x domaja ide u zemlju Zemlja obicna za cvijece Gnojivo plantella list i cvijet neka mi neko kaze dali je pametno stavljat plantella gnojivo za agrume Biljke su posadene 1.6 Skunk je u cvjetu 15 dana Domaje su topirane i jednoj sam vec stavio mrežu
Hvala vam! Javim se za par dana sa novim informacijama
Zdravo Evo malo novosti i od mene Ovako prije nekoliko da sam lomio grane domaji koja je u zemlji pa me zanima dali je to dobro odrađeno? Ja sam mislio da sam malo pretjero no niti jedna grana se nije osušila Domaju broj dva koja je jos uvjek u posudi sam malo razvuko A auto skunk je danas dobio dozu svoje hrane te polako puni svoj cvijet Malo je mrsav vjerovatno zbog lose zemlje... Ako ima jos koji dobar savijet sto uradit da urod bude sto veci slobodno pisite isto tako i kritike su dobro dosle... Evo uzivajte u slikama:)
Pozdrav! Evo malo novina Domaja broj 1 raste ko luda po svakoj grani je izbacila po par pastila nadam se da je odlucila bit zensko Domaja broj 2 isto lijepo napreduje jos malo i ona ide u zemlju Chocolate skunk puni svoj cvijet i mislim da ce za dva tijedna bit gotov Evo par fotki : Uzivajte u suncu;)
Evo i mene malo ljubitelji vutre! Domaja 1 pusta sve vise pastila sto mene jako veseli i ljepo je formirala svoj grm meni vuce na neku dobru sativu jedva cekam njezin kraj Domaja 2 je dobila jos dodatnih 10 litara nove zemlje izkopane duboko u šumi znaci sad je omjer 50 posto crnice 50 posto šumske zemlje te je presdena u plasticnu vreču dosta je mala no to je zato sto je nešto kasnije posadena na njoj se jos ne vidi spol no nadam se da ce brzo pokazat Chocolate skunk je skinut prije vremena zbog drustva i ljetovanja Cvjetovi su vočni, puni i tvrdi i jako ljepljivi Dobio sam oko 20 grama sto nije lose za sjemenku od 4 eura Dim nije po mom ukusu jer te zakuca da se nemozes pomaknut Cujemo se uskoro!
Evo pokoja slika od mene I mali info Domaja 1 pnosan na nju nadam se da ce za misec dana bit gotova mada ne vjerujem posto je sativa kod mene u kraju ima dosta vlage zbog okolnih voda pa se bojim da ne dode brzo buđ dali ima kakvo rjesenje za to? Domaja 2 dok sam ju presađivo u vrecu pokido dosta korjenja te se na 2 dana skroz objesila mislio sam da ce crknut zaboravio to slikat no vratila se u zivot sto se vidi na slici broj 3 Ljudi moji mir s vama i ostanite veseli
Hvala :thumb: inace na mobu nemogu nikako nac tražilicu
Joca zahaljujem ti Nego ovo u vezi protiv buđa tu vidim puno kobinacija nezz koja je najbolja dali je te kobinacije moguce pomješat npr mleko+ocat+soda ili tak nešto...koju mi vi kobinaciju predlazete?
Fala joca :)
Pozdrav vutroljubci Domaja 1: je u cvijetu 2 tijedna sto nije skroz tocno jer sam zabil kad je usla u cvit mozda malo duze za sad je sve ok malo žutog lista pri dnu biljoze jutos je bilo dosta rose na njoj... Hranim ju obilno svki tijedan Malo je i napunila svoj cvit Domaja 2: je u cvijetu 5 dana na njoj testiram biopon tablete 8 : 10 : 15 Znaci rastopim 6 tableta u 2 litre vode i za sad se cine ok a nisu ni skupe. Ispricavam se na razbacanim fotkama. Živjeli!!!;)
Zdravo ljudi! Domaja 1: je u cvijetu 30 dana Dobila je i novo gnojivo (voda, konjski izmet, kopriva, list rajčice, ruža) i sa time ju zalijem svakih 7 dana i mogu vam rec da je jako zahvalna na tome nema vise žutih listova... plantella cvijet vise nije u igri Odlucio sam da je necu prskat fugicidom nadam se da je nece zahvatit buđ za sad ga nema a ako doleti skidam ga...ida skoro zaboravi pregledom biljoze naiso na dve tri sjemenke niđe u blizini muškarca vjerovato od stresa.. Domaja 2 : je u cvijetu 12 dana Ona ostaje na biopon tabletama Sporo nesto razvija svoj cvijet i jako je cudnog mirisa ne podsjeca uopste na vutru dok domaja 1 ima odlican miris reko bi vocni ... Sljedece ukazanje ce bit skitanje domaje 1 dok ce se domaja dva preselit u zimski vrt. Aj ljudi ugodan dan
Vozdra ljudi evo mene malo da prenesem informacije.. Ovako Domaja 1: je skinuta 1.10. znam da je to rano mogla je jos 20 dana no sto je tu je Buđi nije bilo puno oko 5 posto biljoze, ono cega je bilo previse to je sijeme brdo sijemena iskreno razlog bas i neznam no znam da od sad idem samo sa fem sjemenom Sa kolicinom sam i vise nego zadovoljan oko 600 g sam dobio suhog covjece cistio sam ju 2 dana za krepat, nije to za mene Dim nemogu bas dobro analizirat jer mislim da mora odstajat jedno vrijeme no neki cvijetovi su vec suhi pa zapalio Miris; je odlican pogotovo kad sam ju sikino osjecaj je kao da skinete dobru ribu a ona miriši božanstveno Dim; dosta grebe za grlo mozda zato sto je friska no nakon pola frule pocinje rad ljepo opusti covijeka a i naspavo sam se izvrsno od nje ja inace pusim vuvu najvise zbog sna. Ocijena 4/10 moze to puno bolje tako da sam odlucio da cu radit ulje od nije Meni vuce na onu klasicnu domaju sa 2 do 3 sijemenke u cvijetu takvu dugo nisam naso na ulici ... susenje se odvija u ormaru gore štrik sredina mrežica dolje štrik jos dolje ventilator temp je sobna Kolege isto probali dim kazu da je bljutava al daje ok rad i to vam je to od moje domaje ak sam nes zaboravio samo me piknite evo malo fotka: opet mi je ziher sve razbacano ispricavam se ljudi no moj mob tak oce... Idemo mi na domaju 2: ona je u cvijetu 30 dana za sad je sve ok mislim da cu je danas zanji put gnojit pa ju jos ostavim tridesetak dana ako bog da ona mi je vise nekak ko automatik ljudi moji pura vida i uzivajte u fotkama
Ovo sam zaboravio :D :idea:
Bok ekipa! Domaja 2: danas sam ju skinuo primjetio sam buđ na jednom vrhu a i vrmenski uvjeti su bili losi dva dana je bilo 0 stupnjeva pa vjerujem da je i zato dobila preljepu ljubicastu boju kolko sam gledo prognozu i dalje ce bit kisa , pa da ju ne upropastim sam ju skinuo. :makaze::let::joint: u pozadini sam radio hash sa ledom i vodom to vam javim kako ispadne sad se talozi:) biljozu sušim sa korjenom, zašto nemam pojma malo ce joj duze trebat da se posuši fina mi je ova godina ispala do sad sam sve nesto na pola sadio ove godine sam isao opusteno i sve je ok ispalo uživo sam u vrtlarenju i u vašoj podršci fala vAm !!! jos vam javim dim od ove ljepotice :banana_rasta:niti jedna sjemenka:banana_rasta: Čujemo se!!!u :vutra:
Hvala drug, nista se ne baca poretrazit cu po netu pa mozda i napravim neki lijek, a ako ti imaš kakav recept slobodno ga bacit tu...
Pozz Domaja 2: 7/10 puno više thc-a ima od prethodne domanje i puno je finijeg okusa ne grebe za grlo...kolicina je puno manja ja bi reko da ima 40 g Hash; 50 g trima 20 g cvijeta ; miriši baš kako bi i tribo hashis i mirisat dim tjera na jaki kasalj a high je vrlo jak... zdovoljan sam sa njim Mlada biljoza nađena na mojem sajtu... to je to od mene ,ovaj dnevnik moze u zavrsene sretno svima!!!