Pozdrav, Prvo da objasnim ime...Borka je od milja jer je borac, a americana jer sam je krstio dimom resina sto sam dobio iz SAD. Za uspješan rast i da bolje puca od svojih predhodnika hahahaha Prava sorta je Sweet Mandarine Zkittles fast version. Niknula je oko nove godine, al sam je držao u kući pod kućnom rasvjetom pa je ovako malo izdužena. U box sam je stavio 11.01.2025. Presadio u ovaj veliki pitar 15. Rasvjeta je led 720w, ali je trenutno na 60% snage upaljena rasvjeta 18h dnevno. Nisam jos siguran da li bi scrog radio ili klasika da raste jer sam danas startao jednu menku Sweet Soma automatik koja bi išla još do nje. Prvi puta radim s ovom rasvjetom pa ne znam kako će se razviti grow. Vaši savjeti su dobro došli iako imam dosta growova iza sebe samo nisam nikad ozbiljno ovako vodio dnevnik na ovom forumu. Zemlja je mješavina Compo BIO zemlja za plodovito povrče, perlita i sitnog riječnog pijeska. Ne znam omjere ja to onako od oka. Temperatura plus/minus1 23c. Automatska ventilacija i grijanje da odrzava temperaturu. Zaljevanje kišnicom koja se skuplja u bačvi pored kuće. Od gnojiva ću vjerojatno koristiti ništa fancy nego plantella list i cvet jer sam se naučio s njima omjere gađati kako procjenim da biljka traži. Za kraj imam neko bio gnojivo koje stavljam zadnja 2 tj. gnojenja dobio sam ga brdo toga na sajmu jednom kad sam bio i pokazalo se dobro. Pozzz