Poz ekipo moja stara, Ja krenuh opet u pricu neku kucnu da vidimo kako ce proc uz vasu pomoc naravno i savjete, nisam 5 god nista radio pa evo sad imam malo vremena.. Ovo je sjeme iz neke dobre vutre nisam siguran kako se zove ali je bas bila dobra, stavio da proklija prije 10 dana, evo je u saksiju vec nekih nedelju dana ja mislim, ali evo od danas pocinjem da pisem dane i sve sto treba, nece bit frka da se pogrijesi dan 2. Planiram da uzmem Plagron mix da je presadim u veliku kantu od jupola i da je vezujem okolo i da je savijam jer ne smijem pustiti da mi ide preko balkona zbog komsiluka. Postavicu za sad samo jednu sliku ovu od danas a vi pisite kad vidite kad po vasem najbolje da je topujem da napravim 4 ili 6 ako mogu finih debelih grana. Puno hvala zaboravih napisat, bice u velikoj kanti, mislim da ce to biti dosta prostora da fino poraste, imace direktnog sunca svaki dan najvjerovatnije nekih 8 sati od prilike, toliko vremena ce sunce direktno u nju da bije a ostatak dana bice iza zasjene na balkonu, ne u hladu nego samo iza one mreze sto ljudi pokrivaju baste sa njom, ja sam time zagradio terasu da se ne vidi iz okolnih zgrada jer ja zivim na vrhu jedne zgrade! Napisite mi ako imate neki predlog za prihranu i sta bi jos trebalo da joj uzmem ali po mogucnosti da nije nesto skupo, kod mene ima samo jedan shop dje moze da se kupi plagron program i uzasno je skupo sve kod njih, ali eto kupicu zemlju veliki dzak on je nekih 20 eura a ostalo pisite pa da se nabavlja polako.