Pozdrav svima :joint2: kao što kaže naslov, u pitanju su Random sjemenke iz boljih dimova koji su se pušili tijekom zime :gled: ZEMLJA Tražio sam u poljoprivrednim apotekama terramagmu i composanu, ali nisam pronašao međutim, jedna vrlo obrazovana teta mi je preporučila ovu univerzalnu zemlju visoke kvalitete, ne baš tako jeftinu:) Uzeo sam za početak 70 litara pa ćemo vidjeti, biljčice su počele izlaziti što znači da je za sada dobra GNOJIVO Planiram koristiti plantella gnojiva za vegetaciju i cvijetanje I evo biljčica, posađene su u zemlju 12.05, a prije toga su plivale u vodi dok nije izašla klica za sada su od 7 posađenih izašle 3, od njih je jedna posađena ravno u zemlju a ostale u male improvizirane kaljiće. Planiram ih kasnije presaditi u rupe punjene mješavinom navedene zemlje i zemlje sa sajta. Sretno svim growerima ove out sezone!:vutra: