Galerija nije uvezena
Pozdrav forumaši pošto rijetko kada objavljujem hajd da podijelim sa vama ljetnu gužvu što će sigurno i biti kroz mjesec dana. Zemlja je Plagaron Light mix koristim je sigurno već 10 put i stvarno je odlična. Rasvijeta 2lampe jedna od 600w i jedna od 250w da se nađe ispuh je prima klima zaborio sam koliko je jak kupio sam prije 2 god upuh sam ubacio staru turbinu silent TD 250( odlična nakon 4 godine rada i dalje je toliko tiha da se ne čuje) upuh mi treba radi hladnog zraka iz klime jer dva hps u 120x120 je kaos . Ovlaživač od 6litara . Sad i da pređemo na sjemenke 1x Mimosa x Orange punch Barneys farm 1x Blue Sunset Sherbet isto barney 1xRoyal Skywalker Queen seeds 2xGirlsbScout Cookies Fast herro seeds 1.7 sam sjemenke ubacio u zemlju iz vode gdje su bile 2 dana prije. 2. 7su već izašle iz zemlje tako da danas im je 18ti dan 10 dan sam ih prebacio iz malih potova u velike pa sad nam samo preostaje čekanje. Metoda uzgoja je nikakva jedne kolačiće sam topirao jer ce ta biljka biti u sredini pa da se nebi spržila ako izraste previše. Zašto ne topiram savijam i tako dalje nemam kada iskreno a i volim da bude kakva je .
Nema unosa u ovom dnevniku.