Poz vutroljupci, ovo je moj peti uzgoj. Neka kučna igra počne... Sorta: White Widow Fem - Dinafem x1 Oprema: Reflektor Stuco, prigušnica, žarulje cfl, mh, hps, box 90*90*160, ventilatori, ph i tds metar, termometar/vlagometar, mikroskop, timer, grijalica Posuda: Fi 45 Zemlja: Teramagma Voda: PH 7.08 (analiza Vodovoda) Gnojivo: Plantela crvena Režim: 18/6, 12/12 Trening: LST Mentor: @Stipe Više o samom dnevniku Sortu sam probao davnih dana i svidjela mi se jako, al je bila sa ulice, plaćala se ko bijelo zlato, e sad jel bila ona il ne, znate i sami kakve su priče od uličnih ''stručnjaka'', danas kad ih slušam, samo se smijem il prdnem, ovisno kak sam raspoložen. :) Žarulje će se mjenjati po potrebi, trenutno je pod 125W cfl plava, max će ići do 400w hps. CT izbacio i ubacio ref stuco. Turbinu izbacio, a mali usisni postavio na njeno mjesto, prejaka je za sami box (stranice se uvlače), također i kod malog se uvlače s tim sam zaključio da je i mali (210m3/h) dovoljan, upuh pasivan. Ph vode ovaj put neću štelovat, ali metri su u pripravnosti, kalibrirani. Zemlja je TM s perlitom, na dnu su glinene kuglice, posudu sam izbušio rupama, išlo se red zemlje, red perlita, stalo je oko 50L zemlje, a vjerujem još će kad se sve ulegne tokom uzgoja, vreća je od 60L. :) Od gnojiva ide PC za sad, a bit će tu još plantelinih proizvoda/dodataka. Trenig će bit LST, a planiram i toping za klonove, o tom potom. Box sam prebacio na neizoliran tavan, tako da što se tiče RH i Celzijusa još je sve u testiranjima. F. Gnatova već ima, ali i bubamare su na straži. Budite mi dobri, zdravi i nasmijani, čitamo se i komentiramo! Dim s vama!