
Galerija nije uvezena
... http://www.youtube.com/watch?v=OMGd3mAfl-0&ob=av3e POzz drustvu:spliff: ovde sam planirao slikovito da opisem dnevnike nekih biljcica. Slike sce biti hronoloski poredjane onako kako sam ih i sam dozivljavao i nadam se da ce vam se svideti.Bice nesto i za ovu god,ali prvo bacite pogled sta se desavalo prethodne sezone Za pocetak evo nesto cime sam mislio da se samo zaludjujem ,gubim vreme i ugrozavam sigurnost.. Seme sam dobio,momak nije znao o kakvom strainu se radi,ali je garantovao na kvalitetu............ 4.5.2011 (vece slike https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/8637-sadnja-u-polju-kukuruza-2.html#post170183 ) Tako je/su rasla u visinu dok je nisam polozio na zemlju( https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/8637-sadnja-u-polju-kukuruza-3.html#post171380 ) ..pocela je da se ispravlja a i nastupilo je cvetanje. 16.10.2011. obe biljcice 80g. Sobzirom na uslove,zadovoljan sam. Ostala mi je jos jedna tegla:)) ...........Ispostavilo se da je lik u pravu:)))) Cvetovi su puni trixa,premasna je i mirise vrhunski,potseca na tamjan...neverovatan rad,odusevio sam se. Najbolja genetika do sad!! Steta sto ne znam naziv ali imam jos par semencica a provalio sam i da su fem+ tako da cu nastaviti da se druzimo :) Dok sam pokusavao da ih ispravljam,obe su pukle,jedna se drzala na koncicima,ali su prezivele i dodatno me obradovale. U to vreme sam i uzeo jedan klon jer sam bio ubedjen da ce se osusiti bar jedna od Dzigljavih,...ispostavilo se da mi je to najlepsi klon ikada...Ali o tome u sl broju ;) PozzoP