Pozdrav napravio sam od drveta ormar 0.9x0.9 obljepio foliom i bilo cime drugim sto sam nasao Tijelo sijalice iskoristio od grijalice namontiro grlo i cijev od nape na drugom kraju za hladjenja u cijevi je ventilator 1300m3/h 15w fi 100 salje se izduv u dimnjak balast 25e propaljivac 15e propaljivac sam stavio u tijelo sijalice a balast mi je van ormara sjeme sa greenhouse seedsa narucio 3 kom dosla 4 25e jedan ventilator fi 100 za izduv iz kabine ide u prostoriju u kojoj je ormar i jedan ventilator fi 120 za usis u kabinu iz prostorije vanjske i jedan kuler za usis 220v Temperatura kad je ugasena sijalica 25-27 stepeni stabilna Temperatura kada je upaljena 29-31 stepena stabilna Visina sijalice 60cm zbog velike toplote morao sam da dobijem koji stepen manje Zelio bi spustiti na 30cm ali nisam u mogucnosti Slike u radnom okruzenju izduvni kabina 100mm usisni kabina 125mm slikica odozgo izvedba hladjenja sijalice uzmite u obzir da je grow sa kospama ukupno stajao 125e Nikle su biljke lampa radi navecer da bi jos koji stepen uhvatio i zbog jeftine struje Pitanja: Kako cu spustiti temperaturu dok sijalica radi jos par stepeni Da li smijem u crijevo koje sluzi za hladjenje sijalice staviti jos jedan ventilator da radi u paru sa vec jednim sto je u crijevu i da li ce to rijesiti moje pitanje iznad? ili mi je bolje da dodam jos jedan 100mm ventilator da upuhuje direktno u sijalicu pomocu crijeva za napu (coolbox za sirotinju) Da li mogu napraviti koljeno da spojim i izduv kabine na dimnjak da li ce mi to ometati protok vazduha postojeceg izduva sa sijalice stim kontam i rijesiti problem mirisa u cvijetanju? Ili neko generalno rijesenje za jak miris nase cudesne biljke Da li stavljam izduv sijalice iza tajmera? Koliko cesto zaljevati i kad Takodjer neke teme vec gotove koje bi mi preporucili da procitam nisu na odmet. U sustini nadjoh i ja grow room da pravim po najvecim vrucinama neka malo al kontam da je najbolje ga sad napravim dok je najvrucije i poslje mogu