
Galerija nije uvezena
Pozdrav druzino! :vb_wave: Da zapocnem jednom mislju: Zanimljivo je kako su mi svi grow-ovi propali dok sam pisao "Dnevnik uzgoja", a kad nisam pisao je sve proslo u redu. ----pa se ovaj put nadam da nece biti tako i da dokazem da i ja mogu----- :icon_lol: U pitanju je novi box (nema vise jebanja s PC-om). :b_jump: Nije velik: 50x25x60 (DxSxV) - ostatak opisa sa slikama ispod Rasvjeta: 6xCFL i od toga 4x23W (spiralna), 1x25W (spiralna) i 1x20W (stapicasta) - sveukupno oko 8100 lumena - sve su istog spektra(warm white) osim ove od 25W Ventilatori: 5 komada (4x80mm i 1x120mm) - raspored na slikama ispod Zemlja: Composana & nesto sitno ostalo TerraMagme od proslog grow-a. Voda: Iz pipe, pokazala se jako dobra pa zasto mijenjati. Ako zatreba imam vodu iz pumpe (direkt iz srca Zemlje) :eyebrows: Gnojivo: Za vege Plantella zelena, za cvatnju Plantella plava (nije idealno, ali jos ih imam pa dok se potrosi idem na neko bolje) I na kraju najbitnije: Sjeme: 1) Feminizirani Hammerhead od Medical Seeds Co. - zasto? - zato jer prejebeno izgleda, ima visok postotak THC-a i CBD-a, nisko raste i VRLO je potentan te ga nitko koliko sam vidio nije uzgajao 2) Auto Jet47 regular - zasto? - dobio na poklon, jedna je uspjela proklijati pa sam ju zabo u zemlju. Slike: Sjeme: Struja: Ispusni ventovi: gornji sluzi za improvizirani cooltube, a donji za regulaciju temperature i vlage u samom prostoru za uzgoj Upuhni vent koji puse po CFL-kama: Zarulje: imam osjecaj da sam se sjebo sto sam ih postavio cik-cak, sad mi se griju grla vise. Kao sto se vidi samo jedna odstupa! :-) Guma i pravokutni nosaci koji drze staklo posto mi se box s gornje strane otvara. Bilo bi ludo da sam sve staticki slozio, ne bi tu nista moglo unutra, pa cak ni tegla :rofl: : Staklo: na koje je stavljena isto tako guma radi jos bolje izolacije Ovako izgleda namontirano: Pogled na kompletan box: tu se vidi vent s lijeve strane koji mjesa zrak i desno dole je 120mm vent za ulaz svjezeg zraka Slika box-a ko
Odavno gotovo! Ide zatvaranje (nisam znao da mogu)
Thx. Ma ne lovim ti ja reputation-e... :-) Ako koji uleti super. Nego drago mi je ako ce ovo nekad nekome pomoci...
Sljedeci ponedjeljak se bacam na poboljsanje boxa, a onda krece jedna menka u velikoj tegli. Siguran sam da mi je ovo dosta za to vrijeme, Power :-)) Sad sam steknuo iskustva malo oko hammera, pa se nadam da necu iste greske raditi... :-) Bit ce vec negdje zabiljezeno. Hvala GreenRyder, PowerSeed. EDIT: thx matia, i ja imam neki kineski 160x-200x....
Vrhovi su suhi, sad su u tegli. One koje to muci, oko 20-25g po mojoj slobodnoj procjeni. Dim je lagan, jos nije do kraja gotovo pa ima malo cudan okus, ipak nista slicno nisam do sad probao. Vrhovi su kompaktni, ali se daju lako pretvoriti u pljugu :-) Miris, kad vrh odstoji malo van tegle je slatkast, a ako se malo bolje zabode nos jako vuce na mentu, uzasno intezivno. Dosao je i mikroskop, ima dosta prozirnih trihoma sto me iznenadilo, ocito joj je jos trebalo. Smedji je rijetko koji, ima mlijecnih, zapravo njih je najvise, a takav ima rad. Cisti head high koji kad pusta (nakon 2h) spusti prenisko i onda ide umor. Ovakav rad sam zelio jer mi treba za ucenje. Lako se je koncentrirati i drugi dan nisi "glup" ko inace. :-) Okus=? Miris=8 Izgled=9 Rad=10 Ovo moze u zavrsene dnevnike. Ali prije toga slike: Pozdrav.
Nisam mjerio, ne zamaram se time... Imam vrhunske robe za mjesec-dva za sebe to je ono najbitnije. :-)) Ali ako ce nekog zanimati, budem se potrudio da saznam.
Hvala Strijela, MarcoPolo, mazar. :-)) Jesam, predugi mi je onaj bio :-D
Hvala svima! :-)) Danas cu degustirati manje vrhice, mislim da su vec suhi pa ubacim koju misao. :-) Zivjeli!
hvala, hvala... :-)
Dosao je dan kad su se svijetla ugasila i kad su se ventovi prestali okretati. Nastao je muk.... HAMMERHEAD: Da sumiram: 102 dana zivota, od cega 72 cvijetanja, poceo gnojiti kad su se pojavili prvi pistili, tegla premala, LST-irno, zemlja composana. Opis: u mom slucaju Hammer je poceo sporo, ali je nadoknadio kasnije. Budovi su bili tvrdi, s gornje strane tamno zeleni prosarani bijelom, crvenkastom i smedjom bojom pistila. Ispod svijetlo zeleni s kolicinom kristala koji nikad do sad nisam vidio (hvala White sorti s kojom je krizan). Na kraju kad sam ju izvadio van i odrezao uze kojim je bio LST-iran, vrhovi su poceli padati na sve strane od tezine... Triming je poceo u 22h, a zavrsio u 1h. Kad sam krenuo skidati grane, nisam se nadao da ih ima toliko puno... Nakon 6-7 manjih grana prsti i skare su bile lijepljive da vise ni nisu rezale. Dosao sam do glavnog vrha i skoro odustao za taj dan jer ovo je bilo previse. Slike (znam da ih volite, pa evo vise njih): Prije skidanja: Glavni vrh: Ostatak drveta: Otrimano: Za kraj sve zajedno. Ovo sto se vidi na slici ce sve biti iskoristeno (fini triming, sitni vrhici, manje grane i dvije navece): Na kraju da velim da cu od finog trima raditi kanabuter jer mi je zao baciti te male listice s toliko kristala. Oni koji su pratili znaju da jos nije proslo 10 dana kako sam rekao da ce biti, ali sta je tu je.... Hvala svima koji su pratili ovaj dnevnik, bili podrska, lajkali, stiskali reputation-ne. Jos slijedi smoke report. PEACE TO ALL!!
Heheheh, hvala Ivach.... :-))
Thx Power. :-)) Ipak je na kraju ispala onako kako i treba, jedino mi je zao sto nije purple... Ali to je manje bitno!
Odluceno! Dobila je zadnju dozu gnojiva... Ide ispiranje i pod noz... Malo sam pomaknuo granicu jer sam danas bolje pregledao Hammera i pronasao "bananu" na glavom vrhu... A i mislim da ce biti dovoljno 10 dana... Malo da opisem stanje: Hammer je odlicna sorta, vrhovi su mu teski i jako zbijeni. Na dodir je vrh tvrd ko kamen, doslovno ko kamen... Donji vrhovi koji ne dobivaju toliko svijetla su svijetliji, ali nisu manje tvrdi. S gornje strane vrha je tamna boja dok je ispod svijetlo zelena prosarana milijunima kristala. Lijepi se pod prstima, ima vocni miris, a soba mi smrdi sve u sesnaest! Suzdrzao sam se da ne trgam vrhove za probu i necu do kraja... Vise detalja i rezime cu dati kad bude harvest, evo jos malo slika, a onda se cujemo za 9-10 dana ovisno kad mi pada neradni dan jer ce bit posla, a sve mora biti u velu mraka. Glavni vrh:
Neredovito javljanje: Kupljen peroksid 3% - u srijedu dodano 5ml na 1l vode, za sad sve ok. Kupljen djepni mikroskop - za 3,78€ na eBayu direktno iz tvornice, a P&P je free. 160X-200X LED mikroskop. Istina da nece doci jos 20 dana, ali ce posluziti za sljedeci grow.
Hvala svima... Nastavak slijedi 1.2. kad cu otprilike znati kad ide pod noz... EDIT: PowerSeed - namjerno sam slikao blicom jer se onda bolje vide kristali. Zelio sam da se vidi razlika u bojama i kristalima. Thx na hintu!
Malo veci update! Hammer ide lagano,ali sigurno.... Premala tegla, kao sto smo rekli, jer krivac sporom rastu, ali ide.... :-) Sad je star tocno 90 dana, od cega cvate 60 dana. U pocetku jako sporo, a sad je pocelo debljanje posteno. Mislim ga ostaviti do 15.02. jer idu nove pistile. Ali cemo vidjeti... Ovaj put nema gamadi pa cu ostaviti po potrebi, a ne da prije skidam. Dosta price, evo slika: Peace!
po papirima je 60 dana cvijetanja... I tri tjedna vegetacije... Odradjeno je 3 tjedna vegetacije pa stanka kad nije rasla 2 tjedna...Tu brojim 30 dana vegetacije, nakon cega je pokazala pistile malo zesce. Ovo je onda 49 dan cvatnje, da 49. Jos 11 dana po papirima, ali nece to biti gotovo jos 30 dana minimalno. Hvala svima na lajkovima i podrsci! Peace
Ma muka je to, ne pase mi, ali ako hocu imat svoje onda je to jedini nacin, za sad... Modifikacija boxa bude u smislu rasvjete ventilacije i izolacije, ostalo ostaje kako je....
Ma znam da hocu, samo ce se oduziti mozda i mjesec dana od predvidjenog.... Nakon toga renovacija box-a....
Foto session: E, sad mene zanima vase misljenje! Da li ovo ide presporo i zbog cega? Ako se ne varam danas joj je 68 dan sveukupno. Racunam da je bilo 30 dana vegetacije, odnosno 16 dana cistih 18/6, a 14 dana je stajala na mjestu prije nego su se pokazali prvi pistili.... Znaci oko 35 dana je na u cvatnji. Moje misljenje ja da je zbog premale tegle tako spora....
Hvala chifnotec, naturalmystic. Pola dvnevnika gotovo! :-))
Hvala Power, hvala Ivach! :-) Sve najbolje i vama. Ovako od oka sam dobio nekih 15 grama suhoga, nemam vagicu...
Hvala camelonus i DEDE. Vec je sad puno bolja, a samo je 2 dana u posudi....
Sad bi ja kao trebao napisati neki smoke report za Jet? :-)) Izgled mi se svidja, svjetlo zelene je boje i ima brdo kristala. Usitnjavanje za pljugu mi je teze jer se sve lijepi i imam osjecaj ko da nije do kraja suha, a je... Sad su vrhovi ubaceni u posudu koja je herimeticki zatvorena i 2 puta dnevno otvaram da se prozraci... Za izgled dajem 9/10. Sto se tice mirisa, jak je i malo vuce na voce... A kad prodjem prodjem prstima po vrhu uz to kaj mi ostanu ljepljivi, dolazi do izrazaja jak miris na vutru... Miris 7/10. Okus je zemljast, nista senzacionalno.... Pa dajem 5/10. A sto se tice high-a. Na pocetku dobijam volju za sve, vecinom za gluposti :-)) I to traje nekih sat-sat i pol. Nakon toga ide lagani umor i na kraju me obori s nogu. Eto, nisam bas rijecit u pun metafora ko neki, ali kako je ovo dnevnik, pa da i to zapisem. Sveukupni dojam za moj prvi autoJet47, s obzirom na okus koji mi se bas ne svidja i high koji je intenzivan i jak, dajem 7/10 ocjenu. da sam ga uspio drzati malo dulje, siguran sam da bi bilo i bolje. Sve u svemu, nisam ni planirao da ce Jet biti zena, tako da sam sretan sto imam nesto za pljugat na ove blagdane, a glavni favorit Hammer je ono sto se iscekuje. Za njega je plan da ide dolje krajem 1. mjeseca, a vjerojatno ce se to oduziti do sredine 2. mjeseca s obzirom da je lijen. Sad je trenutno stao s rastom i ako ce biti potrebno (ako necu vidjeti napredak) onda cu ga presaditi u vecu posudu iako je to zahtjevno s obzirom da cvijeta. I za kraj SRETAN BOZIC SVIM CLANOVIMA VUTRE.ORG, dobrim prijateljima i mjestu gdje se osjecam doma pa makar ono bilo virtualno! Peace to all!
Da, pregledana je detaljno i nema na njoj gamadi. Iz razloga sto je ona mogla stradati sam ubrzao harvest. :-) Da, sad je sama i ne sumnjam da ce popuniti box. :-) Ma ide cvjetanje, ali polako, valjda je tako s tom sortom, sta ces. Nego vidi se da ima "posebne" cvjetove, ne vidi se na slikama, ali bas gusto rastu i sad su ko male kuglice, zbijeni.
Eto, pojavila mi se neka bijela sitna gamad na povrsini zemlje kod Jetice i vjerojatno uslo i dublje u zemlju jer se biljka preko noci posusila (svi listovi...). Evo slika harvesta, ja zadovoljan: Nije puno, ali je moje... Jedva cekam probu i mislim da ce bit BOOOOOOOMMMMM! :-) A evo i hamera, mrcina raste bez stanke:
Doslo je do promjena... Morat cu sutra capnuti Jeticu (2 dana prije kraja) jer se desilo sranje... Jucer flushana, danas ce biti s visestrukom kolicinom vode i ide pod noz sutra navecer.... Bit ce slika.
Volim head high :-)) A i trebat ce mi head high, ali o tom eksperimentu kad dodje vrijeme, bit ce i dnevnika... Ali cu je ipak ostaviti do petka, onda ide pod noz. Da vidimo kaj je seedbank skuhal... :-)) Javljam se u petak... Peace to all!
Evo slika: Jet Malo je losija slika, ali se vidi da su mlijecni :-) Mozda ce harvest biti i prije ako nadjem vremena. Hammer
Nemam! Ne namjeravam ga imati... A limun moze biti kakav hoce, glavno da je kiseo :-)) Hvala! Meni se ne svidja... :-)) Tesko je manipulirati, pa potrgam list jer moram vaditi biljoze van da ih zalijem, pa ovo pa ono... Uvijek moze bolje biti, ali super ako ti se svidja. :thumb:
Slazem se! Neka gnojiva su ph- ili ph+ Ovdje je rijec o Plantelli iliti gnojivo za obicne smrtnike :icon_lol:
Da, radi se o obicnom limunu. Prerezan na pola i cijedjen... Sve prirodno! :-) Slike ce bit kasnije navecer jer sad je vrijeme kad spavaju pa da ih ne budim i ometam samo zbog slika.
Lagani update. Jetica je posmedjila (oko 70% pistila je smedje). :-) U petak je zadnji put dobila gnojivo i sad ide tjedan dana flush-a, a petak 23. je harvest. Onda ce joj biti tocno 47 dana cvjetanja pa da vidimo kako su tocna predvidjanja seedbanka. Hammer je neumoljiv i raste i raste i raste. Opet mi se zabio u staklo i vec je povezan nekoliko puta. Nema mjesta!! Cvijet se dobro razvija, a specificna je po tome sto ima kratke pistile za razliku od ostalih sorti koje sam imao prilike uzgajati. I naravno "smrdi" puno puno vise od Jetice. Kompletno je popunila teglu korijenom i sad trazi svakih 2 dana tekucinu sto mi zadaje dodatne probleme. Definitivno je premala tegla od 2,5L za ovu sortu.... A to sam se uvjerio nakon sto sam ju ostavio 4 dana bez zalijevanja, cijela je uvenula, ali jednim dobrim zalijevanjem se oporavila u roku od nekoliko sati. Obicno ljudi panicare kad vide kako izgleda biljka i misle da je nesto strasno, NIJE, samo je dobro zedna. Samo da napomenem da sam nabavio ph metar, odnosno tekucinu za mjerenje ph vrijednosti. Malo sam eksperimentirao. Rezultati su sljedeci: Kod mene je voda 7,5, nakon dodavanja gnojiva u vodu ph se NE mijenja nesto strasno (podatak za one koji misle da gnojivo bitno dize ph!!). Pa sam kapnuo par kapi limunovog soka i ph je drasticno pao (na vodu od 10ml). Onda sam uzeo 1L vode, nakapao 10 kapi limunovog soka i ph je bio 7, pa sam nakapao jos 5 kapi i onda je ph bio taman - 6,5. Sad imam provjerenu metodu kako narihtati ph i vise mi ne treba ph mjerac. Valjda ce i ubuduce nekom ovo biti korisno ako zna da mu je cista voda iz pipe 7,5. Slike stavljam nesto kasnije danas, a do onda peace 'n' pot!
POTPISUJEM!! :-)) Jetica ce mozda prije ici bas zbog hammera. Planirao sam izmedju 20.12. i 25.12. da ju skinem, vidjet cu...
E, Greenpower, tebe se cekalo :icon_lol: Hvala sto si svratio i dalo dobar komentar. Hvala Power! Nema problema, samo sam ukazao na to da u svakom grow-u barm 2,3,4,5 lista imaju neke defekte! A nazvao sam to "problemcicima" :-)) A hammer je jebena ljencuga :-))) Hvala camelonus9! Predvidja se 47 dana cvijetanja. Nakon 15 dana je procvjetao, a od onda je proslo oko 30 dana. Mislim da ce za 15-17 dana biti harvest i pola dnevnika se zatvara :-)) Ide onako kako su i predvidjeli, dakle sto se tice cvjetanja + 2-3 tjedna vegetacije. Mozda se sve pomakne dan-2 gore/dolje, ali to je do mene kako cu htjeti :-))
Hvala na podrsci upitnik??? i na repu. Treba cim manje brige iako je prisutna ponekad.... :icon_lol:
Hammera je prestalo jesti kaj kod ga je papalo. U boxu nista ne leti, gmize ili hoda.... kaj god je bilo il je otislo il je negdje krepalo! Lagano su startali i neki problemcici. Prvi problem su mi listovi na Jet-u, a sve ce biti jasnije na slici: List na slici ima dvije boje i moje misljenje je da je problem u magneziju ili su jednostavno poceli "odumirati" listovi kako se blizi kraj. Molim misljenja?! Drugo, hammer jos uvijek kenja s cvjetanjem sto me ne zabrinjava vise, nego ima jedan list na vrhu biljke kojem je nesto: Moja pretpostavka je da je na kratko ponestalo kalcija?! ali nisam siguran. I dalje se drzim one: "ako se ne siri nije problem", a ne siri se. Samo dio jednog lista je pogodjen. Misljenja?? Foto autoJet47: Inace hammer nije stao s rastom (u visinu i sirinu), nego je poludio i zabio se u staklo pa sam jos jedan red knjiga morao maknuti.... Samo da jet zavrsi (a treba mu manje od 20 dana) pa da hammer dobije full box samo za sebe....
Hvala DEDE, Power. Moram malo prouciti druge metode treniranja....
Pozdrav vutroljupci! :icon_biggrin: AutoJet47 Krece u drugi dio cvatnje. Star je sveukupno 40 dana, od cega cvate 25 dana. Za njega nemam apsolutnu nikakvu primjedbu. Stao je s rastom prije nekih tjedan dana i od tada samo pumpa vrhove. Svaki dan je vidljiva razlika.... Zalijevam ga svakih 3-4 dana i to jedno zalijevanje obicna voda s par kapi limuna, a sljedece zalijevanje 10ml Plantelle (plave) na 1L vode. Dobro prima gnojivo i za sad se ne buni. Nego se kristali sve u sesnaest! :maryjane: Hammerhead Star je 37 dana. Na 18/6 je bio nesto manje od 20 dana nakon cega sam ga prebacio na 12/12 i proslo je 12 dana dok nije izbacio prvu pistilu. Od zadnjeg javljanja je izbacio mozda jos 3-4 pistile. Znaci u roku od 5 dana se nista drasticno nije promijenilo i to me zabrinjava. Neznam zasto ne pocne cvijetat punom parom!? Mozda ima neki problem? Inace izgleda zdravo i zeleno... On je na istom rezimu zalijevanja kao i autoJet47. E, sad, da li je normalno da mu tako dugo treba da uzme zamah u cvatnji ili imam neki problem? Stvarno bih trebao neki dobar savjet ili iskustvo.... Kao sto se vidi na slikama ima neka ostecenja na jednom listu i to pri vrhu biljke. Kao da je pojedeno ili sam ja slucajno, svojom nepaznjom, zakacio taj list i ostetio ga.... Do sad nisam imao ni jednu biljku kojoj je toliko trebalo da pocne bacat sve vise i vise pistila.... Da li je to do sorte ili ??? P.S.-molim doticnog (mislim da je Greenpower1) koji je uzgajao hammera da se javi i podijeli svoje misljenje sa mnom pa da ne brinem vise.....
Hvala Power. Tako sam si i ja nekako zamislio. Jet bi trebao biti gotov,prema mojim predvidjanjima, 25.12. :-)) Onda Hammer ima jos nekih 40 dana do finisha i bit ce vezan na sve strane. Sad jednostavno nema vise mjesta za vece podhvate na njemu. Thx BigL. Neznam ni ja tocno koliko su visoke, nisam mjerio. Prema slobodnoj procjeni izmedju 30-40 cm ne ukljucujuci tegle. EDIT: Thx Ivach! :-))
Evo i Hammera, izbacio je prve pistile (nakon 12 dana na 12/12). Uspio sam nekako srediti sliku da se to bolje vidi. (hvala PowerSeed-u na FS vieweru) :-)) Jucer je malo ozbiljnije povezan (nemam slike). Dobro sam ga stegnuo prema dole jer ima sumu manjih grana ispod ovih velikih listova. Bit ce trimovan ako bude potrebno! Jedna od Jet-a kojem sam morao odrezati nekoliko listova da donje grane dobe svijetla vise.... Zadovoljan sam kako napraduju. Mada mislim da je Hammer stao s rastom (vjerojatno premala tegla). Za sljedeci put ide samo jedan Hammer u box i s vecom teglom (sad je od 2,5L, a nabavit cu duplo ili troduplo vecu). Za kraj zajednicka! Pozdrav dobri ljudi!
Foto:
Hvala kolega Blade. Dobro zboris... :thumb:
Da, primjetio sam da izbacuje listove u daljinu... ;) I meni su zanimljive, Hammer me posebno veseli.... :-)
Hammerhead, star 24 dana: -od ponedjeljka je na 12/12 rezimu -jos nije izbacio pistile -jako gusta i niska biljka (preporucam ga umjesto sativastih automatica - kao Jet) :watchplant: Jet, star 27 dana, 12 dana cvate: -jebena sativa :icon_lol: -napravljen LST, da, LST PEACE!
Ma, sta bi ja bez tebe Power....? Pocupao kosu :-) Svjetlo ne moze do tog dijela korijena nikako osim kad ju izvadim iz box-a tako da ne brinem... Za sljedece Hammere su kupit vece posude jer vec vidim da imaju ogroman korijen i nije mu dosta 2,5L(s Jetom nemam tih problema)... Ova je sad prebacena na 12/12 i ne zelim ju uznemiravati. I ovako i onako raste i dalje ko luda... :-)) Peace!
Mozda imam problem, a mozda i ne! :signs053: Jucer sam malo biljkice izvadio iz box-a da se proluftaju da nadodam zemlje i da ih zalijem. Hammer dobio prvi puta Plantellu za vegetaciju (pola doze), Jet zalijan obicnom vodom, malo su poslikane i tako to.... Nego, situacija je sljedeca: S biljkama je sve u redu, zdrave, zelene... Kako tegle imaju rupe na dnu... E, pa kod Hammera mi korijen raste van tih rupa. Odnosno rupe, jer je vise manjih u krug na sredini tegle. Da li je to problem?
Ma nece. Sve je to u redu od 12/12 do 20/4 za autoflower-e... Bit ce ona u redu. A sto se tice kolicine, nikad nisam brinu pa ni necu... Ovo je jedan prekrasan hobi i ne marim za brojke. Nemam ni vagu da vidim koliko je. Glavno da je moje, zdravo i mocno :icon_lol:
Thx, Sekach. Poigrao sam se malo s FSViewer-om koji mi je Power preporucio pa sam malo sredio slike! :-)) Radi, radi.... Bez greske! :-)) Jet=21 Hammer=18 Hamer nije gnojen. Dobit ce za par dana pola doze zelene Plantelle nakon cega ide na rezim 12/12. Jet pognojen s plavom Plantellom prvi put (5ml na 1l vode sto je pola preporucene doze). P.S.-rekao sam da sam savio Hammer.... E pa danas se vratio na staro mjesto i opet napravio sjenu ovim malim listicima (Axil-li mislim da se zovu). Jednostavno ne zeli biti LST-iran. Super mi je ovo iskustvo s dvije razlicite sorte. Jet mi ide u sirinu i bas je branchy, dok je Hammer gust i popunjava svaki dio svoje stabljike.
FOTO 21/18: Jet - pognojena prvi put s pola doze (6 dana u cvatnji) Hammer - uspio sam ga malo savinuti Zajednicka