
Galerija nije uvezena
Pozdrav ekipa , evo prvi pokusaj indoor growa . Posto je cijena dima koji je meni i dobro jutro i laku noc ostala bezobrazna , ja se odlucih za svoj proizvod . Evo ovako sam nesto slozio : - BOX , stari ormar v-170 , s-86 , d-56 , oblozen stiroporom iznutri - RASVJETA : Sylvania 250w hps - VENTILACIJA : 4 venta , 2-20w cirkulacija zraka , 2-15w na žarulju - ZEMLJA : Terra Magma 60L - GNJOJIVO : Plagron grenn sensation 50ml ( dobio gift od grow shopa ) neke bi s tim , a neke sa Hesi Bloom Complex 1L - SJEME : 5 sjemenki Afghan Kush Auto Ryder od World of Seeds-a Složeno 55L zemlje u 4 posude , 3-10L i jedna 25L u ovu od 25 idu dvije sjemenke , njih sam ako sve bude ok planirao u cvatu gnjojiti sa ovim Plagronom , a ostale 3 sa Hesijem . Da se vratim na pocetak , 4 su vec progledale . Grow poceo prije 5 dana . Slike idu kad slikam biljcice , Posto sam pocetnik sa indoorom slusam pazljivo svaki savjet . Dva dobra dima i moja glava štima . Peace :spliff: