Dobra vecer stovani forume, Nakon nekoliko uspjesnih outdora, odlucio sam se okusati u indor grow-anju Prelistavajuci neke dnevnike odlucio sam i ja podjelit svoj prvi indor s vama Sebi, sve sto radim biljezim u biljeznicu, a ovdje cu svakih deset dana radit update :) Curice su danas napunile 27 dan. Al ajmo ispocetka Koliko cega? 1 x Stress Killer Automatic CBD 1 x Chocolate Skunk OO Seeds 1 x OO Kush OO Seeds 1 x Cheese Barry OO Seeds 1 x Royal Caramel RQS 2 x Candy Kush Expres RQS Prostor -ostava od 5 kvadrata, u nju sam stavio Pirte Box 120 x 240 ali zbog nedostatka mijesta sam ga skratio na 120 x 200 ( samo sam pokratio sipke za 40 cm, sator nisam kratio, njega sam kvacicama zategnuo kolko sam mogao... ugl ok je) Rasvjeta 2 x 600 w HPS ( od pocetka su pod 1 HPS-om a danas sam upalio i drugi) zelim dobit sto tvrde hedove i nadam se da cu to uspjet postic sa time. i znam da cu puno struje potrosit al sta je tu je:) Ventilacija Ispuh- blauberg 125+ filter Upuh pasivan u boxu je i prijenosna klima od 60w( dobra stvarcica za rspuhivanje) stupni ventilator elit 45w i normalni vent od 45 w kad ih sve stavim na 3 brzinu bude dosta vjetrovito Zemlja Plantella Balkonia + 20% perlit Tegle od pocetka idu u pola litre plasticne case obljepljene izolirkom( da svjetlost ne dode do korijena) kasnije 2 x Candy, Caramela, Stress u 19l, Chocolada, Kush, Cheesebarry u 15l Hrana Bio Bizz i to Rott juice, Bio Grow, Bio Heven, Top Max, Bio Bloom Trening Samo LST ( znaci rastezanje do sredine cvata) Ko sto sam i spomenuo prije curama je 27 dan zivota U zemlju su piknute 15.9 sve izasle do 20.9 i od tad im racunam prvi dan. Prvo zaljevanje sa root juice nakon 4-5 dana starosti i to svaka po 2 dcl mjesavine 4ml s 1l vode. 9. dan su vec presadene u finalne tegle i tad su zalite sa root juice u istom omjeru. nedavno su hranjene sa pola doze Bio Grow i pola doze Bio Heven punoo piju kad ozedne sledece hranjenje ide sa sljedecim zaljevanjem a mozda cu ic samo vod
@hazeri da, isto ga prilagodavam, planiram jos tjedan dana vege mod pa na 12/12 automat je za sad najveci i vec je poceo slagati kuglice a njega sam piknuo direkt u finalnu teglu da mu bude sto manje stresno :) @Zelenko63 prvi put se susrecem sa BB, i nije da svima smeta to sto je zemlja jaka, naime candy-u bas godi a i caramela se bas ne buni ko ni stress, ali da u pravu si necu vise gnojit BG. Gnojim po njihovoj tabeli znaci BG 0,5ml na litru vode i BH 1ml na litu vode. A sto se vntilacije tice vidim da bi to trebalo malo bolje izvlacit. sta mislis da dodam jos jednu 125-ku ili jednostavno neki jaci?
Hvala svima :respect: @VenloNL dobio sam tablicu u paketu;). sto znaci ako bi stavio jos vise perlita? @Zelenko63 sto velis na to da stavim ovaj vent https://www.hempatia.si/vk-quietline150 jos uz 125-ku?
onda cu samo njega tutnut. bolja polovica ce morat malo pristedit s svojim shopingom samo neznam kako ce reagirat kad velim da su mjere stednje ukljucene:lol::p zanima me koja mu je razina buke?
upravo to i radim. I svaki dan neki "kuracpalac" mijenjam a kad mi sve konacno stima e hebat ga onda idemo na zaljevanje i tako u krug:D. zato jedva cekam prebacit na 12/12 da vise ne rastu tako brzo... planirao sam ih drzat u vegetaciji 35-37 dana, a to cu morat skratit jer ce bit prevelike, tako da ce uskoro taj flip. btw hvala na informaciji za perlit:respect:
hvala @mr.dr.Smok gledao sam i tu PK al onda bi morao uzet PK160 i jos regulator i ispadne me 50 eura skuplje...
Pozdrav dragi narode da stavim neki mini update Dan 31 2.dan na 12/12 Eto prekojucer prebacio na rezim 12/12 Temp u box jos uvjek malo prevelika ( jaci vent je na putu pa ce se rijesit i to) Vlaga je isto nesto visa al ne nerviram se jer ima puno vjetra ( prije 4 dana sam razmontirao klimu i izvuko samo vent i okacio i njega da puse kad sve popalim na 3 brzinu u boxu je pravi tornado) Danas kad sam ih rotirao bile su mi ful lagane pa reko ajmo provjerit dal ih treba zalijat, gurnem drveni stapic u zemlju izvadim ga i ne bude ni malo vlazan i tako provjerim ja njih, i trebo bi zaljevati sve osim Kush-a i Caramele. Slozim ja njima vodu sa po 1ml otopine limunske kiseline na 1 l vode ( da smanjim ph vode), i krenem zaljevat Krenem sa Stress Killer-om, i nako 3 dcl vode propisa (zaljevam ih od sredine tegle, od korjena prema rubu, i sa prvih pola litre nikad ne dodem do ruba+ tih pola litre im ide dosta sporo, obicno oko 3 min da lagano popije). Do sad ( zapravo cijelu vegatciju) sam ih zaljevao prije njihovog mraka, a danas sam ih krenuo u zoru i brzo su "bljucnule" vodu:bocni:: Candy 2 je popio 1,5l i nakon toga isto "bljucnuo" Chocolada je popila 1l i dalje sam odustao dok ne vidim po listovima da trazi jesti i pit Candy 1 Candy 2 Caramela Stress Killer Cheesebarry Chocolate Skunk Kush Zajednicka sa suncane plaze :sun2: Zaboravih pomenut Stress je 4. dan u cvatu:mario:: Do sljedeceg updata "DIM S VAMA" :vozdra::joint2::joint::rasta::vutra:
Hvala ekipa ;):razvaljen:: Kroz par dana ide loli:makaze: na Stress Killeru a ostale kroz tjedan dana. Do sljedece "akcije" ljep pozdrav:vozdra::joint2::joint::rasta:
Dobra vecer dragi dnevniče, evo mene s novostima Stigao vent, montiran.... ali nisam imo cijev od 150 pa sam ja to malo naoravio neku "redukciju" od cijevi 125....:zvezda:::fuck: to je jos slabije od ovog 125 sto sam imao @Zelenko63 jel taj vent treba spojit na cijev od 150 da bi funkcioniralo kako treba? I jel sad trebam i drugi filter narucit, ili ce mi posluzit ovaj 125? :upiii: temperatura mi se sad penje i do 35
Evo, drug, cijevi rijesene, i znam da bi trebao usisavat kad je na najjace, sad to i radi i sad je dosta bucniji i to najvise kod izlaza zraka. Sad sam ga stavio na prvu brzinu, a navecer kad im svane :sun2: cu stavit drugu brzinu Filter zraka je PK carbon filter K2601 (125), jel ce se moc spojit?
Super hvala na pomoci. isprobat cu pa javim I jos jedno pitanje: jel bi smanjio razinu buke kad bi stavio zvucnoizoliranu cijev? Btw spominjali smo negdje decibele sto se tice BB na manjoj brzini 33 a na vecoj 44 :D:rasta:
Dobra vecer draga Vutro i cjenjeni narode na forumu, :razvaljen:: UPDATE: DAN 40 10. dan na 12/12 Evo da zabiljezimo ponesto. Dakle ventilator je montiran sa filterom 125, za sad sve funkcionira :gled: Temperatura se krece po danu oko 29 rijetko dode do 30 po noci od 21-23 vlaga 40/65 Sve biljcice su dobile lolipop :makaze: po mojem im nista ne fali dobile su pola doze B.B po njihovoj tablici, prije tri dana. Stress Killer CBD Candy kush Candy kush dvojka chocolate skunk Kush Cheesebarry on je malo mutirao ima flat steam i ima trolist :):bocni:: Caramela I za kraj jedna zajednicka s njihovog toplog doma:sun2::vutra: do sljedeceg pisanja DIM S VAMA:joint2::vozdra::joint::rasta::rasta::rasta:
@lauba bit ce veselo u svakom slucaju :thumb::rasta:jos dva mjeseca pa cemo probat ponovo uslikat taj vrh candya da vidimo dal ce onda obarat s nogu:rolleyes::vozdra::let::respect:
Dobra vecer vutro i postovani dnevnice Konacno sam uhvatio vremena da napisem neki update, pa krenimo... Svasta je snaslo i mene i moje cure. jedne veceri tako zapalimo,:rasta: kad zazvoni telefon, kad ono vlasnik stana u kojem zivim prodao je stan i morao sam iselit:eek:... ( protrnuo sam... sto, kako, zasto) zapalio drugi :joint2: sjeo s curama promucko glavom i sve isplaniro perfektno ,vrijeme me posluzilo i curke su opet na sigurnom bez da itko zna i da je bilo sta vidio, :mario:: al krenimo mi o njima Dan 50, 20 dana na 12/12 Temperatura i vlaga su po danu 29/40 a noc 22/60 prije 6 dana primjetio sam da su dosta problijedile ko da im fali dusika, tad sam ih trebao zaljevat i zalio sam ih samo vodom, selidba je bila blizu pa nisam htio experimentirati sa hranom.. prije 3 dana kad sam ih preselio zalio sam ih svaku sa po litru vode i 4ml B.H par dana prije selidbe pomicao sam i vrijeme paljenja svjetla i svaki dan pomalo da bi prilikom useljenja dosle na sunce, isto sad opet smanjujem to vrijeme da bi iskoristio sto vise jeftine struje. mislim da im to nebi trebalo smetati Jucer su pokazale da su, zedne zalivene su opet samo vodom a caramelu sam dodao i jos 1ml B.G Isto tako opet sam primjetio da im se vraca ona prava zelana boja:mario::i jos uvjek ne zele pit vise od 2 l po zaljevanju, i tako svaka 3 dana( u vegetaciji su pile dupolo vise) Da ne duljim evo slika da vidite kako su Candy Kush za sad je najljepsi i najzdraviji i najzeleniji:gled: Candy Kush dvojka Caramela Chocolate Skunk Stress Killer CBD Kush Chessebarry
tnx bro... :gled: bit ce smoke reeport vec sad je poceo ljepo mirisat, a i svaka mirisi na svoj nacin i kad se to sve pomjesa dobije se jedan predivan miris... uhhh idem ponovo udahnut punim plucima:):D:rasta:
Pozdrav vutro, evo da zabiljezimo ponesto u ovaj dnevnik Dan 58, 28 dana na 12/12 Temperatura i vlaga: dan 29/42 noc 23/52 Zaljevanje je bilo 3 puta, jednom voda bez smanjivanja ph + 4ml B.B i 4ml B.H i dva puta samo vodom sa smanjenim ph( ph smanjujem sa limunskom kiselinom, ko sto je navedeno u temi ph bez ph metra) Stress killer CBD auto Lisce mu je pocelo blijedit im i onih koji su u dva dana skroz pozutili i osusili se, mislio sam da su gladne ali nisu kad sam im dao hrane, pokazalo se da mu je malko previse, pa sam zato zaljevao samo vodom. Malo me brine to zucenje listova, al se cvijetovi ljepo pune Royal Caramel Ona je pocela zutit jos u proslom updateu njoj sam jos uz BB i BH dodao i BG 1ml na litru, isto je pokazala da joj je previse hrane, jucer je dobila i dobar flush jer mi je vec tesko gledat je tako zutu pa da vidimo sta ce rec nakon flusha. Cvijetovi su se ljepo poceli popunjavati, ( samo neznam di su mi nestale slike cvijetova, bit ce sljedeci put:rolleyes:) CheeseBarry Ona je u dva dana jako pozutila a mutiran vrh je najzeleniji. Isto je dobila flush i dalje cemo vidjet kako ce ic. Neznam zasto im se to desilo ako tako nastavi do berbe ce bit samo cvijetovi:bocni:: Chocolate skunk On se isto nesto poceo kilavit po listovima, i jedna grancica se samo najednom posusila, neznam od cega.(nju sam odstranio:bocni::) al se ljepo pumpa i za sad mi u boxu on najljepse miris Candy Kush najljepsi je i najzeleniji ljepo pumpa vrhove. Nije mi jasno kako je on odlican a ostali nisu bas a svi uvjeti su im isti.. al neka, neka samo bude tako ljep:banana_rasta: Candy Kush (dvojka) Vrhovi se lijepo pune al je i dalje bledunjav isto ima i dosta zutih listova Kush Kako je od malih nogu krenuo s problemima sad izgleda super. Cvijetovi su bas lijepo sbijeni:gled: Jedna zajednicka Svaka sugestija i savjet bi dobro dosao samo da vise prestane zutit Toliko za sada :D Do sljedeceg tipkanja DIM S VAMA :vozdra::rasta::joint2::joint::cool23:
probao sam s Bio Grow na carameli i nije ga prihvatila, vrhovi lisca su se poceli uvijat nakon 2 dana kad sam je hranio. Da probam sad kad se osusi od flusha sa njim?
probat cu i tako... cjelu vegu ih nisam hranio jer su bile super(jednom sam nesto probavao pa sam dobio sugestiju da ne gnojim), a kad sam ih prebacio na cvatnju krenuo sam ih hranit sa pola doze po tablici i nisu bas prihvatile (vrhovi lisca su poceli lagano zutit nakon dva dana od hranjenja) Neznam kako je to tako shebano, u outdoor-u nikad nisam stavljao ista od gnojiva ( osim kod presadivanja u jamu, na dno sam stavio nesto stajskog gnoja) nisam se nikad zamarao sa Ph vode, a biljke su bile preljepe vise od 2 metra s debelimi ljepljivim hedovima
zato sam i ja mislio tako al su pokazale da im je previse. vidit cu sad kroz par dana kad se osuse od flusha. Jucer su Candy 1 i 2 , i kush bili zedni i odmah su dobili B.G 1ml/l, B.B 3ml/l i T.M 1ml/l, vidit cu kako ce reagirat sad i dal ce prestat to zucenje listova. Neznam dali postoji mogucnost da ce im se i zelenija boja vrati. Znam samo da zemlja Plantela nece vise u moj box
moji su foto :banana_rasta:
Dobro jutro moja vutro Evo da zabiljezimo ponesto u dnevnik Dan 65, 35 dana na 12/12 Prestalo je zucenje listova, na nekima se vidi i oporavak lagano se vraca zelena boja. sve se fino debljaju i ne brine bas to zucenje, volio bi da je to sve zelenije, ali sta je tu je. Temperature i vlage bez promjene Zaljevane su bile: -flushane, jednom sa 1ml B.G/l+ 3ml B.B/l+ 1ml T.M/l sledece zaljevanje ide samo B.G da ih jos probam nahranit, doduse malo prekasno, al hebat ga -ne flushane su 1. puta sa mjesavinom gnojiva flushanih, i jedan puta samo vodom, sljedece im ide B.G Candy Kush meni je najljepsi i najdrazi odlicno pumpa vrhove Candy Kush 2 dva dana nakon hrane je prestalo zucenje i zelenilo se lagano vraca, sve u svemu fino pumpa vrhove Caramela lagano je stalo zucenje nakon hrane sljedece opet ide B.G da vidimo dal ce bit ko i candydvojika, vrhovi se debljaju , ali nesto sporije CheeseBarry za njega mi je zao sto mu nisam prije dao dozu B.G. lagano je stalo zucenje sljedece zaljevanje obavezno ide B.G, dosta dobro pumpa vrhove s obzirom kolko je zut Chocolate Skunk meni je on najmirisljaviji u boxu i odlicno pumpa vrhove,sljedece zaljevanje isto ide B.G. Kush uz probleme koje vuce iz vege, vrhovi se odlicno pune, njegov miris mi bas i ne odgovara previse, jos neznam kud da svrstam taj miris Stress Killer CBD njemu se najvise veselim i on ce ic cijeli za ulje, mozda ostane za pokoji jox, vrhovi se nesto sporije pune ( valjda zato sto ih ima punoo_O), ali predobro mirisi i nije bas bogata trihomcicima ko ostale Do sljedeceg updejta Dim s Vama:puuuh:::razvaljen:::joint2::joint::cool23: :respect::vutra:
je palo mi je i to na pamet.... i sad iso malo zavirit u box i situacija se dosta promijenila od kad sam ih jucer sliknuo Candy 2 se poceli susit i uvijat vrhovi lisca, Zbog cega??? neam pojima Nesto takvo mi se nikad nije desavalo u outu.... Mozda sam trebao uzet mentora da mi pomogne oko gnojenja al hebat ga sad
@Zelenko63 temperatura je 29, do 30 se digne dva sata prije mraka da deff cu znat za ubuduce @gara89 jedva sam je spustio na 29 di cu se jos sad borit s ta dva-tri stupnja, sljedeci grov cu jednu HPS zamjenit sa led-om da makar smanjim temperaturu, a sad po tim spaljenim listicima vidim da joj je previse hrane sad kamo da jos vise stavim @hazeri i meni su odlicne. samo neznam zasto se tako bune kad im dodam hranu i to nakon 4 dana od hranjenja, mozda je cak i do zemlje... pojma nemam. :bocni:::razvaljen::
Temperatura je na 60 cm od svijetla kod najvise tocke biljke. u hladu je dnevna temperatura izmedu 23-25, a kad vani puse bura te temperature se smanjuju za 2-3 stupnja.
Dobro Vutro moja Jutro :rasta: Stigao je i udate na red Dan 76- Dan 46 na 12/12 Temperatura i vlaga su sad dnevna 28/40, nocna 21/50 Od zadnjeg updatea zaljevane su bile 3 puta 1. puta sa: voda + 5ml/l B.G + 2ml/l B.B + 2ml/l T.M 2. puta sa: voda sa limunskom kiselinom 1ml/l 3. puta jucer sa: voda + 3ml/L B.B + 3ml/L T.M Vrhovi se fino popunjavaju i to me najvise veseli:banana_rasta::gled: Candy Kush Vrhovi su predivni i masni, sa puuuno trihomcica Candy Kush (dvojka) Royal Caramel Izgleda ko da je prosla černobil, drzi se nekako, vrhovi se pune usporeno i neki izgledaju bas cudno C CheeseBarry Drzi se nekako Tek sad je krenuo s pumpnjem u vrhove, a mutirani vrh je bas "mutant":upiii: Chocolate Skunk Fino nabijeni vrhovi, jos malo i trebat cu ih vezati jer su vec poceli lagano padati :drull::drull: S Kush vrhovi se ljepo pune i i najtvrdi su u boxu ( jos malo i ne čave cemo moc zabijati s njim:ajnstajn:o_O) Stress Killer CBD Auto Prvi na redu za berbu:makaze:. kroz koji dan ce flush, bit ce na zivotu jos nekih 10-14 dana predivno mirisi i ljepo je nabacio trihomcice :let::let: Do sljedeceg updatea DIM S VAMA :razvaljen:::rasta::joint::joint2::smoke::vutra:
pozdrav vutroljupci. Prvo isprike sto nisam bio u mogucnosti druzit se s vama na vutri. (shebo mi se komp a na mobu nemam volje za pisanjem dnevnika) sad da se bacimo na cure koje su sretno zavrsile. Candy Kush 1 Zavrsio je sa zivotom 13.12 ,(50. dan cvijetanja) nakon sto su trihomi rekli "režime" evo i nekoliko slika Sljedeči je po trihomima bio Stress Killer CBD auto, (85. dan života) dao je i najvise suhih vrhova. Sljedeci je na red dosao Kush (54 dan cvjetanja) od njega nemam bas nesto slika nisam bas imao previse vremena za slikanje. uglavnom imao je najtvrde vrhove Sljedeca je na red dosla Chocolate Skunk (56. dan cvijetanja) preljepi cvjetovi predivno mirisi a jos se ljepse dimi :rasta: Sljedeci je doso na red Candy Kush ( 55. dan cvijetanja) za njega isto samo pohvale Sljedeca je bila Royal Caramel (56. dan cvijetanja) poprilicno sam zadovoljan i s njom posebno sto se tice rada i okusa. o tome cu vise na smooke reeport.. od nje nazalost nema slika Sljedeci je bio CheeseBarry (60. dan cvijetanja) dobro je proslo mada je moglo i bolje. ni od njega nemam slika. Cijeli Grow je proso sasvim ok, da nije bilo seljakanja i svasta nesto bilo bi odlicno, i jos moje neznanje o bio gnojivima + ne bas dobra zemlja.... al znat cemo za sljedeci put. za koji dan cu napravit smooke reeport i moze u zavrsene dnevnike Hvala svima na podrsci i na smjernicama :respect::vutra:
sa 3 najvece oko 500 g suhog( 2 candy i chocolate skunk) ostale nisam mjerio. Dobro kazes 1 godisnje.... jedan zavrsio prosle godine i sad se ceka mladi mjesec pa se krece u nove pobjede:D;):spliff: bas je stigo paket :sun2::let:
Pozdrav stovani narode i moj dnevnice Evo da ostavim par redaka o svakoj biljci Stress Killer CBD MIRIS- predivan miris bora sa notom mente OKUS- borovina, menta u pozadini mi ostaje i okus dinje EFEKT- cist high, opustanje misica, i ono najbitnije pomaze boljoj polovici u PMS-u( smanjuje bolove), otklanja znakove stresa, popravlja raspolozenje. jedan kolega veli da mu to dode ko osvjezenje za glavu " ka da stavim obloge od lisca na glavu" Kad ga pusim na vape u glavi mi bute ko da iz glave isijava temperatura. DIM- jako lagan za pusenje bilo na vape, joju, il cisto IZGLED CVJETOVA- prozracni, spuzvasti vrhovi puni trihomcica, OSVRT NA SORTU- lagana za uzgoj, podnjela je visoke temperature u vegetaciji je bilo i preko 32, uz LST budu odlicni rezultati nebi je vise stavljao u grow jer je automat a njih bas i ne volim, trebalo joj je duze od fotoperiodne. cjurano cca 40 dana Candy Kush Expres MIRIS- borovina sa notom zemlje i neko tropsko voce OKUS- borovina sa okusom slatke tajne ( za one koji neznaju, to su bomboni od kraša) EFEKT- odlicno izbalansiran high indice i sative, indica zakucava, zatvara oci, isusi usta, dok je sativa zaduzena za pozadinski high koji te drzi zivljim. mogu ga koristit kroz cijeli dan bez da budem umoran, u drustvu je uvjek nasmijan. Moram dodati jos to da nakon pljuge nije pozeljno motat jos jednu istu jer zna zaljepit za krevet na dva tri sata DIM- lagan i sladak za pusenje u joji, na vape treba pripazit da neide preko 220 jer tada jako grebe i tjera na kasljanje. cistak meni nije bas nesto jer ne mogu ni jedan dim povuc bez da zakasljem IZGLED VRHOVA- dugi nabijeni vrhovi puni trihoma, a od drugog fenotipa ko da su mu mla tvrda jaja izbila. OSVRT NA SORTU- jedna od boljih sorti za uzgoj i za dimit korz cijeli dan. Da nije bilo razno raznih situacija moglo je i puno bolje. Zavrsila je u 50. danu cvijetanja i tako presisala automatika. Od 2 biljke svaka ima svoj oblik cvijeta al je efekt isti. Definitvno ce opet nekad u grow, i preporucujem je svima koji zele brzo dobit kvalitetnu vutru cjurano cca 50 dana Royal Caramel MIRIS- vockast sa notom borovine OKUS- tropsko voce, karamela s notom borovine EFEKT- prvih 5 minuta drzi cisti high a nakon toga krece psyhodelia, kretanje je ograniceno, kod ustajanja cesto mi nestane slike na 2-3 sec odlicno za po dana ako se ne pretjera s doziranjem u joju. Na vape joj jos uvjek trazim mjeru, najbolje mi je pusit na 190 a za sve dalje nikad nebi uspio zavrsit do kraja jer me dosta grebe za grlo DIM- u joji,lagan, ponekad kad prepunim pluca lagano zakasljem, uz to je slatkast i bas je karamelast, na vape , pun okus karamele i tropskog voca IZGLED CVIJETOVA- vjerojatno izgledaju puno ljepse i punije, jer ova moja nije bas punila vrhove ko sto su punile ostale. dosta su prozracni i vrhovi su bili jako teski za trimanje. al je zato bio jako bogat trim OSVRT NA SORTU- s obzirom na probleme koje sam imao jos je dobro i zavrsila, i vec je ponovo u boxu, doduse jos je beba al zelim je testirat u punom potencijalu Cjurano cca40 dana CheeseBarry MIRIS- borovnice, sa notom borovine OKUS- NA VAPE- puni okus bobicastog voca JOJA- puni okus bobicastog voca sa notom dimljenog sira EFEKT- u pocetku rad nije toliko jak ni ne primjetim kad popusim joju il vapu samo desetak min nakon zavrsetka krece shou u glavi, baca me s nogu ne mog stajat pa krece mucnina pa povracanje ako pretjeram i u joju stavim skoro cisto, nakon toga zaspem ko bebica i u jutro se probudim pun energije. to mi se desilo samo kod konzumiranja u joji jer volim pretjerat sa soljenjem( prva truba za konzumaciju). i od tada ne pretjerujem jer je stvarno jaka vutra i preporucio bi je svakome tko slabo spava IZGLED CVIJETOVA- ljepo nabijeni vrhovi prekriveni sa puno trihoma OSVRT NA SORTU- radi problema koje je imala rado bi je vidio u punom potencijalu i rado bi je ponovo sadio jer se isplati imati ovu prilicno jaku sort. Cjurano cca30 dana i malo mutanta od nje nastavit ce se..............
......Evo nastavka Kush MIRIS- jako zanimljiv zemljast miris sa notom nekih gljiva OKUS- zemljast, i samo zemljast, na vape se osjete i gljive a u pozadini ostaje lagano slatkasto DIM- jako tezak dim, ako se pretjera s kolicinom u joju tjera na kasalj. na vape 190 stupnjeva dim je stvarno lagan i ne tjera na kasalj osim kad se ide na temp iznad 200 onda vise nije tako lagan dim EFEKT- kod pusenja joje vec kod prvog dima se osjeca kako lagano ide ka kauchlook-u u glavi nemos pretjerano funkcionirat jer ti je krevet svuda kuda pogledas, za izlezavanje je ok kad se ne pretjea s kolicinom, ponekad se uspije i koja epizoda serije pogledat. na vape je odlican kad nemogu zaspat u noci punog mjeseca jer udara odmah u bulju i uspava me ko bebicu, a u jutro kad bi se probudio prvo nebi znao sta prvo trebam napravit jel skuvat kavu jel smotat joju il :ljubav: bolju polovicu, nakon malo razmisljanja navali narode na bolju polovicu :ljubav::ljubav::ljubav:jer kuzim da sam pun energije. Odlican rad bude kad ga pomjesam sa stress killer-om IZGLED CVIJETOVA-kratki ,debeli, nabijeni, tvrdi ko kamen(doslovno) sa puno trichoma OSVRT NA SORTU- pretpostavljam da je lagana za uzgoj mislim da joj je falilo dosta kalcija i malko joj je bilo prevruce. a mozda je i do breedera,a i vjerojatno do groowera, kad cu imat bolje uvjete u smislu temperature, opet cu se vratit na Kush al vrlo vjerojatno od nekog drugog breedera Cjurano cca30 dana I konacno moja nadraza Chocolate Skunk MIRIS- predivan skunky sa notom kaka-a OKUS- vockast okus sa notom cokolade i citrusa, finiju vutru jos nisam pusio DIM- lagan, klizi kroz grlo, naravno ako se ne pretjera u joji , na vape moze se dimit na svim temperaturama i odlicno klizi svaki dim EFEKT- na pocetku pusenja joje osjeca se citi high, reko bi da je sativa, u drugoj polovici joje vec krece na body high i krene lagano na phisical stoned i samo da ti je sve na dohvat ruke da se ne treba micat puno jer svaki ubrzani pokret te vraca u futelju tek kad prode epizoda seije onda se krece u napad na frizder, pa kad shvatis da nemas dosta slatkog i da ce trgovina uskoro zatvorit, oblacenje i zurba do trgovine.... medutim na stepenist popricam sa susjedom spustim se ispred zgrade i neznam kuda trebam ic. srecom pa imap parlafon da provjerm s dragom di sam ja krenuo, ima i situacija da odem do trgovine pa se izgubim dok trazim jednu stvar jer mi je na um palo nesto drugo i 3 puta obidem trgovinu ne nadem pa opet dir s mobitelom u ruci jer sam negdje posijo popis a ne mog se sjetit sta je sve bilo na njemu.... znaci chille serija :ljubav: i puno grickalica. Na vape kad pusim coxu spreman sam za dir po gradu jer mi je mozak puno funkcionalniji nego kad zapalim joju IZGLED CVIJETOVA- kratki debeli masni tvrdi vrhovi sa puuuno trihoma. OSVRT NA SORTU- definitovno zasluzuje da ju stavim u svaki grow, lagana za ugoj ,sa LST treningom sam ju ljepo rasirio i dala je oko 120 g. Cjurano cca40 dana Evo dragi dnevnice uspjesno sam te zavrsio. imao si problema koje smo zajdno s ekipom sa foruma rijesili. Hvala Svima na pracenju i podrsci. a sad idem dalje u chille, i vidit kako napreduju plavusice za koje cu ovih dana otvorit dnevni :rolleyes::vutra::razvaljen:::spliff::respect:
hvala ekipa :respect::razvaljen:: weedimo se uskoro u novoj avanturi :ajnstajn: :rolleyes::vutra: