Pozdrav drugari :) Nekad sam bio aktivan član ovog foruma (pod drugim nickom, ali zaboravih i mail i password i sve ahaha hit), ima tome preko deset godina. Drago mi je da ste svi i dalje tu, i da mašina ne staje ::listomahanje:: Special shout out za Power-a i ostale staroškolske njuške poput Blade, Tropico, Venlo etc. ako se i dalje motaju ovuda ! Da ne dužim mnogo, idemo pravo na stvar, i unapred se izvinjavam na kvalitetu fotki (slikano telefonom) ili ako je problem veličina samih fotografija, mator sam i lenj jbg SEME - Perfect Power Plant 90% sativa (Bulk seed bank) ZEMLJA - Klassman Potgrond H + perlit 1/4 PROSTOR - Grow tent 100cm X 100cm X 180cm POTS - Smart Pots 3gal SVETLO - Sunmaster de lux 250W MH (veg) 400W HPS (flow) (režim svetla - VEG 18/6 FLOW 12/12 ) VENTILACIJA - intake vent, outtake vent (+ carbon filter) & oscilirajući vent u šatoru DJUBRIVO, BOOSTER-I, STIMULATORI - BioBizz (bloom & fishmix), Fitofert humistart, Bakterije, Growth Technology Green Fuse, AN (Big Bud, Nirvana, Voodoo Juice) KLIJANJE - seme stavljeno negde početkom decembra prošle godine u čašu sa malo vode, Slavola i Nirvane. Ostavljeno da odstoji oko 12H (dok nisu potonule), a zatim prebačene u prve posude. Prvih nekoliko fotki sam greškom obrisao, tako da udaramo fast forward do 17. 12. 2020. (otprilike 12-14 dana pošto su nikle), malko mučenja sa vlažnošću, ali i to se regulisalo starim trikovima (peškiri i orošavanje šatora nekoliko puta dnevno) - Tih prvih 15 dana sam ih zalivao sa vodom, bakterijama, Voodoo Juice i (u drugoj nedelji) malko dodatog FishMix-a, da pokrene rizosferu. PH oko 6,3 -6,5 (iako navode da za BioBizz ne mora da se reguliše PH, old habits die hard) Kasnije dodat i Fitofert (oko 1ml/1L), odličan je za mladice po mom iskustvu Ideja je bila da odaberem četiri, plafon pet najboljih biljaka a ostalih se rešim. U tamno zelenoj saksiji je (navodno) Hawaiian Snow GHS, ali to kad ti ortak donese seme koje mu je dao ortak kome je dao ortak koji j