moj prvi dnevnik ujedno i prvi grow, mislim da sam procita svaki post na forumu i konacno se usudio da se oprobam kao grow-er ;) Zemlja: Mesavina: kravljeg stajskog, zemlje iz panja, zemlje iz sume i zemlja sa sajta Seme: Neka domacica Priprema: 4x semena stavljeno na klijanje 5.5.2015 od toga za 24h 3x uspesno pustilo klicu i presadjeno u casu od 2dl stajale na prozoru do 22.5 kad su presadjenje na sajt u rupe 30x30x60 koje su ispunjenje gore pomenutim miksom zemlje.... Gnojivo: plantella zelena i crvena posto sam nekako obrisao folder sa slikama od najranije faze uzgoja moracu te fotgrafije da izostavim.... od 3 biljke na sajtu pojavio se jedan mudnja Njega sam saseko.... :/ ostale 2x su zenke koje su ostale da rastu bez muskog drustva.... imali smo manjih problema: ali zuti listovi su pocupani i pojacana je doza gnojiva tako da je sad sve ok odradjen LST i topirani glavni vrhovi na obe devojke :) a ovako sad izgledaju cure (slikano danas): e sad imam pitanje u vezi gnojiva za cvetanje posto bi uskoro trebalo da krene cvetanje video sam na netu neko gnojivo: " Scotts djubrivo NPK 15+11+29" dali je to ok za cvetanje ili da se drzim crvene plantelle?