Pozdrav kolege vutraši! Zapravo posle celih 18 godina svakodnevnog duvanja pade mi na pamet da mozda i ja bacim neko seme u zemlju pa da vidim sta ce da bude::listomahanje:: Semena imam na pretek mada to su sve semena sakupljena iz paketa i iznenadjujuce, od bacenih 7 semena 5 su iznikla(sada samo molim boga da makar jedna od ovih 5 bude curica). Zasadjene 11.08. pretpostavljam bas kasno ali sta je tu je.Kako je leto bilo toplo nadam se da ce tako biti i narednih mesec ipo dana znaci do kraja oktobra pa posle planiram da ih spasavam unutra mozda od starog ormana da napravim growbox..ali polako jedno po jedno. Inace one su od pocetka na direkt suncu od nekih 13h pa do mraka posto je zapadna strana.Temperatura idalje ide do 30c, samo neka gruva! Do sada samo zalivana vodom, pa se pitam kada da pocnem da koristim tecno djubrivo(nasao sam blumi list i blumi cvet).Sad, da li za list koristim dok ne pocne da cveta pa onda da predjem na blumi cvet?Dajte neki savet. Izvinjavam se zbog slika u folderu su mi normalne a kada ih uploadujem budu rotitane i ne znam kako sada da ih sredim:fuck::fuck::fuck: