
Galerija nije uvezena
Pozdravljeni! :wave: Nije me bilo dugo.... Jbg, trebalo je poknaufati 500 kvadrata stana... Ni sam nisam mislio da ce se to oduziti na 10+ mjeseci. Ipak, jos nece biti profi grow boxa u novom stanu jer svi zadani rokovi popadase u vodu, pa se po novom selim krajem 2. mjeseca 2013. Nego da ne duljim sa svojom zivotnom pricom, ajmo odradit jos jedan dnevnik na staroj lokaciji sa starim setup-om. :pilot Nakon dugo razmisljanja, uzeo sam White Haze Auto 3 komada fem sjemenki. Kako Haze-ovi dugo cvatu odlucio sam se probati automatik. Prema specifikacijama pocne cvijetat oko 7. tjedna zivota sto je dosta dugo i cvate izmedju 55 i 75 dana. Tako da cemo se u ovom dnevniku druziti puna 4 mjeseca. Box je standard (oni koji su me prije pratili znaju o cem se radi). Ukratko 5 x CFL od 23W do 25W - 3 crvenog, 2 plavog spektra. Dimenzije SxDxV (25x50x65). Grow dio odvojen 4mm staklom, a CFL-ke hlade 2 ventilatora od 80mm. Pasivan ulaz zraka, 1 vent izvlaci (isto 80mm) i jedan puse po buducim biljozama (isto 80mm). Temperatura kod stakla je max. 30 stupnjeva kad je dan, a kad je noc ne pada ispod 18. Zemlja je composana. Gnojiva: Composana za cvatuce biljke sa dodatkom guana, GHE Urtica i Slavol. U pripremi imam Epsom sol. Voda: vodovodna (ph 7.5-8) Tegle: 4L 2 komada Mislim ih drzat na rezimu 18/6 cijelo vrijeme. Sjemenkama je trebalo 48h da proklijaju: :signs046: svima koji ce pratiti...