Pozz ekipo, poslje zadnjeg uspješno završenog growa, odlučila sam ovoga puta grow podjeliti sa vama. Prošli put je bio Dinafemov OG Kush, mogu reć da je smoke bio odličan i da sam zadovoljna. Količina - 8kom. - kante 15l-2x600 hps-450g. Nisam baš bila zadovoljna količinom grama naspram vataži, ali pošto je kvaliteta bila izuzetna nisam niti razočarana. Kako su se sada zalihe smanjile, a moja potreba za dimom nije, morat ću poduzeti slijedeće mjere :spliff: Gnojiva koja ću koristiti su vama već vrlo dobro poznata. :ajnstajn: 5x36W neonke za veg. 1x125mm vent za upuhivanje zraka 1x150mm vent za ispuhivanje zraka Kante, malo veće :vozdra: Mreža 2.50m x 1.25m Zemlja Substral terra magma Eto, to bi bilo to od opreme, jedino što mi još fali je H2O2 i ph metar.... perlit, vermikulit i one kuglice imam al to ćemo pustiti za cvjetanje. Sutra ću ih posadit. Imam još jednu sjemenku white widowa, tako da ću posaditi nju i 4 wembleya . :banana_rasta: Svi savjeti i mišljenja su i više nego dobrodošli.... Do sutra... :mario::LET THE FUN BEGIN:mario::