Dobro vecer klapo neda vrag mira i eto novi dnevnik.Odlucijo sam se na autosa iz nekog razloga da mi brze bude gotov tj za godisnji taman.Novi jaci upuhni vent i jos jedan za mjesanje u boxu znam da bi moglo biti malo toplije ali sta je tu je samo przi.Ovako stvari stoje sad Zemlja Potground H sa perlitom,Root boster+hesi paket.Od treninga mislim topirat i savit posto ovaj autos dugo traje.Nikla je 29.4 temp noc i dan su 24/45,29/36 evo slika pod upaljenom lampom poz do javljanja the bast forum:vutra:
Evo nakon mjesec dana tegle mogu reci da je Jack na kraju i dobar onako miris neki sumski blagi zemljasti okus djelovanje onako u pocetku tijelo kroz 20min u glavu sve vise i zakuca fino 2 i pol sata eto smoke report
Evo ljudi kao sto sam i napoemenio u proslom postu kako se situacija bude odvijala tako cu postupati.Bojazni od presusenosti sam ju isjecko rasirio po foliji i lagano stavljat poceo u teglice evo slike probo sam flafice udara fino normalno jos to treba ajme da bude cemu ali kolicina dobra nisam vago ali zadovoljan od jednog automata ljep poz svima hvala :respect::vutra:
Ovako ostavit cu jos dan, dva da se ljuljaju pa cu ih kad bude lakse lomljiva stabljika izrezat i stavit u staniclu jedan dan pa u tegle naravno sve ovisi sad ovih dan dva kolege moje hvala vam people from vutra org is the bast
Dobar dan vutroljupci slijedi update 12:Kao sto sam i ovih dana piso i trazio vasu pomoc od srca vam hvala Jacku Auto je dosao kraj.Ekstremne vrucine su napravile svoje uz to pljesan mi krenula tako da ubuduce necu radit po ljeti indoor jednostavno prostor nedozvoljava.Jucer je odrezan detaljno pregledan otriman i stavljen na susenje gdje cu isto imati problem sa vlagom to vas molim za savjet sto ciniti.Vago ga nisam jer ko zna sta ce biti a kolicina je dobra za automat.Sta rec o samom strainu sto se tice uzgoja spor je u razvitku a jako prozdrljiv na kraju je 7l vode pio gnojiva isto podnosi vrlo dobro cak puno trazi.Evo vam slika jos smoke report i to je to od mene Hvala vutra org the bast forum bit ce jos dnevnika
Ja sam ju danas prije posla dobro pregledo i zasad samo na tom glavnom vrhu je bilo i odmah sam ga odstranio tako da bih eto jos veceras ostavio i sutra dopodne zaklo
Eto dragi moji vutrasi poslusat cu vase savjete da obrazlozim pokusavo sam svasta da snizim temp i propuhe u prostorijama i klima non stop i pasivni otvor otvoren jedno vrijeme led u posudama stavljo u box i tak tako borio se primjetio sam da mi je vlaga skocila za 5 stupnjeva kad sam filter stavio tako da je uvjek preko 40 bila no dobro kolicinski sam ga napuco fino a sad sta je tu je posto sam kratak sa lovom za ventic jos koji morat ce veceras u mrak narednih 24 sata recite jos sto ako sam zaboravio uz put nedozvoljava potkrovlje ljetni indoor
Growanje nebi bilo zanimljivo da nema problema ucimo stalno tako je to gurat cu dokle ide sad nema druge
Skinio sam ovaj vrh jedini je on a najveci neznam ni sam ostavio sam vrata od boxa otvorena gledat cu svaki dan sad i sta bude ako krene dalje skidam evo slika
Ljudi molit cu pomoc pojavila mi se pljesan ili budj za sad na glavnom vrhu samo odstranio sam koliko sam mogao sta mi je dalje ciniti prvi put se srecem sa tim
Pajdo dosta sam pogleo od njih dvojice clipova treba to sve probat ipak oni su doktori
Kolega stavit cu sliku kad se ugasi lampa u album sa komentarima eto ja mislim da je upalio onaj eksperiment od franka i ariana to sam vidio na njihovom klipu o jacku hereru od njihovog green house company je da je ovo RQS autos ali upalilo je uz to temp se i vani sad stabilizira strpljeno idemo ka kraju hvala svima na savjetima
Hazeri velis 110 dana da drzim a cuj vidjet cemo cak su mi na nekim cvjetovima foxtili krenuli pa me i to malo brine probavam na sve moguce nacine snizit temp strpljivo cu pa sta bude.hondofob strpljen spasen
Dobro jutro vutrasi evo update 11:Po statistici bi trebala bit gotova 90 dan zivota.Situacija je takva da se temp malkice stabilizira ali nanesena joj je steta pa ce kasnit. Nabubrila je ajme pumpa se neki cvjetovi su tvrdi neki jos ne.Pije 7l vode svaka2 dana.Trihome nisam gledo posudio sam mikroskop pa cekam hhe.Ljepljiva je ali nije to to jednostavno vrucina svoje napravila.Temp i vlaga noc dan su 25/49-29/40.Presto sam ju od jucer hranit sljedi flush pa cemo vidjet evo vam slika procjenite vi koliko je ostalo ljep poz do javljanja
Kolega Budfield jako je masna znam da ju visoka temp kuha i trihici isparavaju sta cu kad forsiram hps a neide po ljeti jednostavno prostor nedozvoljava LED na godinu i kvit.Postovani kolega Hazeri prvi grow je sa ovom Hps agro jednostavno nedozvoljava prostor pre vruce mogu jos dva venta stavit kuhat ce ali mislim kolicinski OK ce bit
Poz i tebi kolega i ja tako nesta mislim a pokazat ce mikroskop svakako cu ju jos malo hranit pa flush
Dobar dan klapo evo update 10: Pa da krenem radio sam pokus od Ariana i Franka napravio sam flush ostavio da se full zemlja osusi i zalio sa full dozom hesia plavog i bosstera par kapi i rezultat je pozitivan njihova teorija da procilkulira voda da korjen dobije zraka i da speres od svih buckurisa kojoj si joj dao i krenes pri kraju sa ciljanom klopom temp i vlaga noc i dan su 25/50-29/45. Prognoza kaze da krece pakao tako da sad bas pred kraj i nepase a sta cu recite ljudi koliko procjenjujete do kraja trihome jos nisam gledo ali pocinje ljepljiva bit i uzas kako box smrdi kad otvorim evo slika inace dan 80 ljep poz do javljanja
Kako bude jbg hazeri i pajdo hondofob1 probo sam i sa pasivnim otvorenim i dovuko u sobu jos jedan vent ma nece dole temp da ga j...s ali kad je pasivni otvoren smrdi opet sta bude bude trudit cu se ko i uvjek
Dobar dan vutroljubci evo vam jedan vrlo vruci 9 update: Borba prava sa temp nema sta cak led u posudicama stavljam u box pod ugasenim svjetlom ju prskam vodom sta cu moram ju rashladit temp i vlaga noc i dan su 27/45,31/40 zaljevam ju svaki drugi dan sa 5,5 litara vode gnojim full dozom svako drugo zaljevanje inace je u 72 danu ljep poz evo slika
Hondofob1 probat cu ali ako se bude osjetilo jbg ....
Dobar dan i ugodan vikend ljudi evo update8:Situacija u vrtu je stabilna uspio sam ju zivnit smanjila se temp prijatelj hazeri tvrdi da otvorim pasivni ulaz ali smrdit ce opet i filter mi nema smisla onda sam odusto od toga temp noc i dan su :26/50,29/40 jede full doze hesia zelenog pije 4,5 litre vode svaki drugi dan dosta joj je lisca otpalo od vrucine mislim jbg ljeto je zeznuto je indoor radit barem meni evo slika u 62 danu je mislim
Ja samo zelim reci da sam uvjeren da ima povezanosti nas i bilja emotivnih kako se mi osjecamo vjerujte i ona je
Weedetix hvala ti brate na podrsci ti znas kako mi je ali moram u necem nac mir
Update 7: Tuzni update nije me bilo par dana kako sam se ja osjeco i ona je to osjetila danas ju ocistio od zutih listova nahranio napoio razlufto box zivnila je temp i vlaga noc i dan su 27/50,31/45,vruce za popizdit a vent sa e baya vec dva mjeseca cekam tako da moram sto prije nabavit pije 4litre vode i full doze klope jedino sto je vruce nece uspjet evo slika poz ljudi
Hondofob1 pajdo zakasnijo sam malo znam vidi probo sam sto je najbolje a cropanje mislim da nebi trebalo valjda nece vise rast dodo sam joj jos zemlje do vrha pun pot to sam cuo od starih znanaca u cvjetanju joj jos dodas koju litru i zalijes
Hvala pajdo uskoro treci vent samo sto nije stigo da bili su dosta blizu nekih 20cm sta cu rekoh idem ih rastegnit jos kao sto mi i hondofob reko sad cemo vidjet hranit pojit kako ona kaze
Hazeri evo preinaka povodom tvog pitanja udaljenost je bila 26cm ali ima jos 5cm lufta svejedno ja sam ju jos rastego valjda nece skodit
Ljep pozdrav slijedi update6:Napokon je kupljen filter i preporodio sam se koda mi kamen sa srca pao nebrine me vise miris apsolutno i toplo vam to preporucujem opreza nikad dosta.Stanje u boxu je to da sam joj jos malo lolipop odradio pognojio ju zaljevam svaki dan sa 2,5l vode ova biljka je monstrum zdrava ko dren stalno gladna tako da se moze full doze davat bez bojazni .Moje mišljenje je da staje sa rastom cvjetici se formiraju bit ce tu dosta ako sve bude ok do kraja.Temp i vlaga noc i dan su 24,47/27,39.Evo vam slika koja poz uzivajte u vikendu
Ovako jedan ispravak 42 dan zivota i evo 2,4litre je popila kazem zena je brinila i nisam imo bas vremena ali evo kontrola i pije ko mutava sad jos klopu da vidimo kako ce podnosit
Za svaki drugi dan hazeri nije vjeruj sad ce malo vise polako samo pocinjem hranit malo jace kako kolega hondofob1 kaze
Dobar dan gospodo update5: Ako se nevaram heh situacija je takva zbog velikih obaveza zena se potrudila oko "bradonje"zaljeva svaki drugi dan sa litra i pol vode pol sata odstojale nije jos gnojila u biti ja sam jednom sa zelenim hesiem i neki dan lolipop napravio 44 dan zivota temp i vlaga noc dan su bile 24/46,27,39.Evo slike pola sat prije gasenja lampe da vidite kako se biljka priprema za pocinak od jadnih 4 sata poz
Dobar dan vutroljubci paklen dan sto da radim reko da podjelim stanje u mom vrtu s vama.Kao kod vecine koji su uzgajali jacka auto stanje izduzivanja biljke uz kilavo cvjetuckanje pije dosta vode 2litre svaka 3 dana temp i vlaga noc dan su 25/47,29/35 toplo je da vrijeme je za treci vent da se doda.Starost joj je 37 dana bit ce ona velika. Savjet koji da ju jos ukrotim dok ima mjesta bi dobro doso.Sto se tice hrane stao sam malo sa vegetativnim sad prelazim sa vrlo malo zelenim hesiem pa kako dalje bude trazila u biti pomalo strpljivo evo slika pozdrav
Hvala hazeri ocistit cu za tjedan dana ali ovo moram reci mada se netice dnevnika "U RH OKOLICA ZAGREBA uhicen bivsi drot sadio dim kazu cijelo selo je znalo ostajat bez struje zbog njegovog uzgoja koji BOG "
Ok pajdo onda cu i ja tako nema druge
pitanje jedno ljudi lolipop na autosima dali ce znacajno usporit razvijanje ili nastetit dali da radim posto sam samo lst radio
Je da pajdo primjecujem to i na ostalim sortama to je priroda nemoze se nju toliko generalizirat ovo sto weed etix i jos neki rade svoj strain to je poso napravis svoje i pici
Dobar dan ekipo zelim vam ugodan ostatak vikenda evo update cetvrti: Doslo je kao sto sam u proslom postu reko do spoznaje spoli tj. Cvjetanje autos se razvija po ocekivanjima izduzuje se uso je u 30 dan zivota po mome uvjeti su Ok temp i vlaga po noci i danu su 24/47,28/39 pije litru i kvarat heh svaka 3 dana za sad sam joj dao dva puta klopu hesi zuti i zadnji put sam joj malo ali vrlo malo vise dao i vidi se po liscu da sam ju pecno znaci u ovoj fazi preporucujem da se pazi sa klopom po slikama cete vidjeti da su listovi dosta tamni savjet koji bi dobro doso poz do javljanja uz koju sliku
Polako samo neka przi pa cemo vidjet bas i mene zanima
A vidi danas je pokazala pistile jos cu ju jednom zagnojiti zutim hesiem pa pomalo preci na zeleni i redom kako ide pomalo kako gospodja trazi
Dobar dan klap evo update treci:Ovako stvari stoje mislim da se sad malo oporavila od prekomjernog zaljevanja 20 dan zivota svaki 4 dana zaljevam sa pola litre vode odstojale pol cuke prvi put zagnojena sa manje od pola doze tnt hesia zutog lst odredjen prije tri dana temp i vlaga po noci i danu su 24/52,28/39.Smrdljivko je taj bradonja evo vam slika van boxa pozdrav klapo pisite
Kontam da cu sad cekati da se full zemlja osusi i onda laganica sto se kaze deci po deci...
Pa iskreno zabrio sam kontam da sam pretjero sa zaljevanjem navaren sam malo puno:spliff:
Dobar dan klapo sljedi drugi update: Nebi bilo interesantno da nema problemcica ovako 11 dan zivota biljka se ljepo razvija drugi kat cak ali primjetio sam po listovima gubitak pigmentacije tj. Fleke svjetlije temp noc dan su 22/40,26/30,zaljevana do sad tri puta i mislim da sam gresku napravio sto sam koju kapljicu root bostera stavio poz svima i evo slika pa savjetujte
Pajdo tnx,Pomako sam ju malkice koliko sam mogao i sad slabije drma naravno u boxu su posudice sa vodom i mokri rucnici sad je rezim 20/4 i vlaga pod svjetlom 40 :banana_rasta::banana_rasta::)
Imam pitanje klapo posto je bebica mala tek se prvi kat formiro a upuhni vent je jak i puse ko blesav po njoj mrda se stalno dali joj to smeta hvala na odgovoru
Moj mentor hvala dotore
Hvala puno ispunjava me motivacijom to sto me ovako poznate osobe foruma prate :respect:t@mara
Hvala pajdo Hazeri to sam i konto poslje cetvrtog kata lagano krenit lst posto sam svaki topiro ovaj necu...hondofob1 pajdo hvala na savjetu znam da traje puno zato cu ga vezivat natezati stalno
Hvala pajdo samo przim nema predaje
Automati obavezno u finalni pot
Za sve zainteresirane zaboravio sam dimenzije boxa su 60,60,160 tri venta jedan upuh, ispuh i mjesanje.CT jer bez njega temp bi bila visoka vrlo jos razmisljam o ovlazivacu zraka a to bi vama ostavio za preporuku poz jos jednom