Pozdrav ljudi evo opet mene. Box isti 1x1x1,5(skracem od 2m) Zemlja potgron H Djubriva sve od hesi i ionic calmag Panel isti iz proslog growa 36 sijalica koje su 6500od 10w 4000 od 14w i 3000 od 15w miksovace se po potrebi... U boxu postavljena 6 pc venta za mesanje vazduha u ponedeljak stize mini tt turbina 125 Smart uticnica i wifi termometar plus jedan obican.. Semenke stavljene na klijanje 25 januara , 27 pustile klicu i prebacene u male potove izasle 29 10 feb prebacene u finalni pot (stalo po 18l zemlje) i zalovene sa po 2l punom dozom root suoer vit i power zyme. Evo par slika redosledoma ovo je od danas 18feb