Veliki pozdrav svima,vec dugo vremena uzivam u dimu ovih predivnih biljaka,imao sam jedan outdoor davno ali zelim se okusati u indooru sa dva automatika.Ovaj forum je zbilja neogranicen izvor informacija tako da ce mi biti zadovoljstvo podijeliti ovaj dnevnik sa vama u nadi da cu dobiti nekakav vjetar u leđa sa savjetima i kritikama. Grow box 100×100×200 ,dvije saksije 27l, mars hydro 1000 1x Oprema
Slike od 24.11. 121. Dan 41. Cvjeta ×NIsam imao vremena da dovrsim dnevnik kako treba ,tek sada mogu to da uradim Isao sam 3 tjedna na odmor ugl. Od 16.12 do 3.1. To je nekih 18 dana ×Kada sam krenio na odmor ugasio sam joj svjetla smanjio ventilaciju i zaljao je sa 7,8 litara vode -Tu je bila u 62. Danu cvjeta sveukupno 141. dan,i tako je sve do sad 18ak dana bila u saksiji u mraku ×I evo kako to sad izgleda ×Bice jos malo boljih slika uglavnom zadovoljan sam mirise predobro bas kao da je mint cockie i ljepljiva je nevjerovatno -nije jos suha nakon 18 dana u mraku i u zemlji,vjv zato sto je bilo dosta hladno u sobi Zadnjih par zaljevanja bio samo bio bloom 20ml Cal mag 15ml Top max 15 ml na 4 l vode -Zadnje zaljevanje 7,8 l ciste vode i lisce ocistio malo Danas sam je iscupao i okacio naopako sad grijem u sobi i mislim da ce kroz 4,5 dana biti suha Pozz Vutra ✌️
109. Dan ,29. Cvjeta Mali update ova grana desno je inace vislja,pocela je tonuti lagano ✌️
Dan 106 26. Cvjeta 33. Na 12/12 Fino napreduje,bio sam dva tjedna na odmoru,kolega je samo zaljevao. Nije ni grijanje palio kad sam se vratio bilo 15 stupnjeva u sobi. Ali evo sada sam preuzeo opet gnojim,grijem. 5 l vode svaka 3,4 dana 10ml bio grow 10ml bio bloom 15ml compo bloom 10ml cal mag 6ml top max Ph 6-6,5 Temperatura 19-26°C Vlaga 45-57% Imam osjecaj da bih mogao nesto promijeniti uvezi gnojenja Nekako mi omlohavila kao da se jedva nosi Ako pratite dnevnik imao sam automatika Sto se savio pred sam kraj nije mogao drzati grane,e ova situacija me podsjeca na to neznam ni tad sto se desilo Zasad je vise manje u redu ali ako me neko razumije sta pricam pomoc bi dobrodosla Slike su dva dana od zaljevanja Velike grane su oko 115cm od zemlje Automatici osuseni zapakovani moram otic kupit galone,zasad je ovako pozz✌️
85. Dan 5. Cvjeta 12. Na sistemu 12/12 11 tjedana bila na 20/4, dobijala sve sta i automati od gnojiva tek kada sam flush na njima odradio sam je poceo odvojeno gnojit Ide svaka 3 do 4 dana sa 5 l vode Bio bizz grow 10ml Compo grow 10ml Bio bizz bloom 10ml Compo bloom 10ml Cal mag 12ml Ph 6-6,5 Lampe na 80% udaljene 30ak cm Temperatura 20-26°C Vlaga 50-65% Prije par dana sam posidao dosta lisca,opet je nabujala
89. Dan 60. cvjeta za ove tri auto dame i rekao bi da je 1. Dan cvjeta za veliku 6. Dan na sistemu 12/12 Udaljenost od automata je bila oko 35- 40cm Od velike je trenutno 20 cm ali planiram joj svezat grane za kutove satora tako da je rasirim i spustim malo Evo dva automata dok su u boxu bili danas Navislji automat je vec dva dana u mraku danas ga vadim iz zemlje i kacim ga gore druga dva idu u mrak danas Evo slike najmanje napolju Evo ih u improviziranoj susioni koja je odma uz box, iskoristena ventilacija usis od boxa dva otvora, letve drvene 150 visoko 100 od zida kao i box i 80 siroko,oblozeno kartonom i veliki ventilator unutra lagano puse u pod Ova sta visi je mogla jos ostat u boxu al posavijale se grane nisam mogao vise upravljat sa njom eto vec je dva dana u mraku,bila u zemlji danas izvadjena i sa korijenjem okacena Evo i velike Prije zaljevanja (5l vode,bio grow 15ml,bio bloom 15ml..grow 10ml,bloom10,cal mag 12ml) nakon par sati Ima taman 4 velike grane,za svaki kut Nastavlja se dnevnik sa ovom napacenom ljepoticom ,bas je otporna zapostavio sam je zadnjih par tjedana zbog automata nisam imao ni prostora da je sirim, sad cu joj napraviti ugođaj kako treba. Bice i updatea oko susenja i zavrsnih slika Pozz✌️ ✌️svaki savjet dobrodosao
85. Dan 56. Cvjetanja za tri automata Prije tri dana zemlja isprana vodom,nece dobit vise nista U tijeku je improviziranje susione posto mi velika ostaje u boxu Nemam nikakva povecala mikroskope Ali mogu reci ovako od oka da su trihomi vise manje mlijecni kod sve tri Vec su dva dana na 12/12 sistemu zbog velike,a mislim da nece naskoditi ni automatima svakako idu kroz par dana u mrak Mirisu opasno,svaka je posebna na svoj nacin ,neznam kakvo su oni meni sjeme poslali ali bice raznovrsnih hedova u svakom slucaju Evo visoka posavijala se jadna "snjeguljica" Druga garava Treca ✌️✌️
78. dan (49. Cvjeta za tri automatika) Zaljano danas zadnji put sa gnojivom Bio bloom Top max Cal mag Malo jace doze Planiram kroz par dana kad malo osusi,isprat zemlju dobro i pustit ih da suse do kraja Temperatura izmedju 22 i 28 Vlaga od 42 do 60(ponekad) Lampe na 85 posto 40ak cm udaljene Najvislja Druga, ljubicasta(nijedna nije ista) Treca najmanja velika Pozz
Pozdrav ljudi 40. Dan cvjeta,da budem iskren ne znam ma cemu sam svaki komentar ,uputa,pomoc dobrodoslo
66.dan (37. Cvjeta za tri Skunka) White mint raste pod istim uslovima ali kao sto vidimo nije automatik u planu sam kada skinem ove tri prebacit na 12/12 ili eto ako ima neko savjet 20/4 svjetlo 80% 40ak cm od najvisih vrhova Temp od 21 do 29 Vlaga 45 do 60 Zaljevanje svaka 4 dana Grow 10ml Bio Grow 15ml Bloom 10ml Bio bloom 20ml Cal mag 12ml Top max 10ml Na 10 l vode ph 6-6,5
60. Dan (31.cvjetanja za tri skunka) White mint auto izgleda nije auto Na 59.dan zaljano sa 10l vode Doza gnojiva kao na proslom zaljevanju ,otprilike svakih 4,5 dana Na odmoru sam izvan zemlje tako da jedan kolega vodi brigu uz moje instrukcije ovaj tjedqn i iduci Evo par slika ova se najbolje deblja white mint 4 do 5 dana nakon zaljevanja umre evo sad se oporavlja juce zaljanonajmanja,nazalost nemam bolju slikui ova sto se izudzila najvise Bice uskoro vise slika i informacija ✌️
Dan poslje gnojenja (50.) Idilicna atmosfera u boxu ,tako dobro mirisu nisam jos uzeo cijev da izbacujem zrak kroz prozor ,cijeli stan mirise
49. Dan (20. Cvjetanja za 3x purple skunk mass) -White mint cookie auto ko zna sta je uglavnom ne cvjeta jos, to je bila sjemenka poklon uz ove tri. -Temperature izmedju 23 i 29C° Vlaga od 50 do 65% -Svjetlo jacina 65-70% ,udaljenost 40-50cm -Zaljevanje,gnojenje su sada u ritmu od svaka 4 dana max. 5 ,sa 10 do 12l vode Grow 10ml BioGrow 15ml Bloom 10ml BioBloom 15ml CalMag 12ml Top max 5ml /Ph uvijek izmedju 6 i 6,5 •Uvijek im poskidam listova kad zalijevam 1. Mint 2. Skunk najvislji 3. Skunk 2. I 3. Skunk 4. Skunk najmanji ... Cini se da je sve uredu sa curama bas me zanima sta ce bit do kraja sa mintom ✌️
43. Dan Rijesio visak listova,rodile se 1 234
40. Dan (3xpurple skunk auto 11. dan cvijeta otprilike 1x white mint cookies auto ne cvjeta) Zadnji put zaljevane na 35. Dan Grow 10ml Bio grow 15 ml Bloom 7ml Bio bloom 7ml Cal mag 12 ml Od 32. Do 35. dana bile same, zaljane dva dana prije nego sto cu ici Kad sam se vratio dvije bile u mrtvom stanju popile svu vodu i za zivo cudo oporavise se kao da nista nije bilo , a prije toga nisu popile vodu za 9 dana tako da su me iznenadile kao da bolje piju kad nisam kuci Uglavnom danas na 40. Dan im dajem opet 12 l vode iste doze sve Svjetlo uvijek na oko 50 cm 60% Temperatura od 23 do 31 Vlaga od 46 do 65 Purple skunk White mint(ne cvjeta jos) Purple skunk 2 Purple 3 (bas je zaostao za drugim) ✌️
31.dan Zaljevane na 30.dan(10.dana od zadnjeg) Pratim zemlju i nakon 10 dana bude jos vlazna na dnu posude ali sam je zaljao posto sam primjetio da se cure lagano spustaju. Evo update nakon jednog dana bas su se trgle poslje vode. 6.0 ph Grow 10ml Bio grow 20ml Bloom 5ml Biobloom 5ml CalMag 12ml 12l vode Malo ih stegao i obrezao lisce dole Nisam siguran ali izgleda da cvjetaju vec 2. Ili 3. dan otprilike Slike od jucer 30. Dan prije zaljevanja 1. najveca 2. 3. 4. "Mint" ali sve sto vrijeme ide dalje sumnjam da je ova mint najveca broj 1. Mi se razlikuje vise od ove tri evo vrhovi I evo sad slike 31. Dan, 24 h nakon zaljevanja Temperatura je napokon spustila malo zadnji tjedan je bilo od 26 do 31 C° sada je od 22 do 26 C° Vlaga malo veca zbog zaljevanja i kise oko 60% lampa na 50-55cm oko 60% 1. Najveca 2. ova druga generacija grana je nize malo ali kontam da se nemogu sve poravnati 3. 4. . ☆Zao mi prerano sam ove tri savio mislim da su mogle biti dosta vece, eto cvijetaju vec da li se premale za 30 ti dan? ☆Cetvrta pogotovo mala,i sto se tice ovih manjih grana sta bujaju u sredi dali da one najnize i najmanje uklonim ? ☆Da jos spustam velike grane pa da se izjednace u visini sa ovim malima??(ali kako vidim nema kraja tu ako poravnam sa ovima opet ce dole narasti nove svakako) ☆Jel bolje da ih jos malo oslobodim lisca i sta je sljedeci veliki korak? Pozdrav Vutra ✌️
Do cega je?
22. Dan Zaljevane na 20. Dan sa 15ml bio grow 7ml grow 10ml cal mag na 12l vode Temperatura od 23 do 30 prosjek 27 Vlaga od 45 do 65 prosjek 54 Svjetlo 50 cm 50 % Trening Najveca samo napreduje bez ikakvih zastoja dotezem je svaka 3 dana otprilike danas sam ih malo sjeckao Druga po velicini Treca slabasna od pocetka,prerano sam nju i cetvrtu stresirao jos sam im dan nakon treninga slomio po jednu malu granu nisu se oporavile Cetvrta"white mint" Evo sve cetri Prije poslje Evo jos slika prije skidanja listova i zatezanja Mislim da ih trebam pocet pustati gore Pozdrav vutra✌️
14. Dan Svjetlo visina 50 cm 50 % Primjetio sam da im ne pase visina od 35-45cm bolje rastu kad je malo vislje Zaljevanje sutra na 15. Dan ,4 dana od proslog.U planu sam im dati 15ml bio growa 5ml grow od Compa(ima na pocetku dnevnika slika,pomalo ih kombiniram da vidim kako reagiraju,dosad je bilo sve uredu) 4ml cal maga Na 10 l vode Temperatura 24-29 vlaga 50-63 Odradjen Lst na sve cetiri,nema puno stresa vec se dizu lagano traze put svjetlu (ovo je prvi put da radim bilo kakav trening,isao sam jednostavno da otvorim sve glavne grane) Br 1 uvrnuta Br 2 najveca Br 3 pala Br 4 "White mint" Ovo je 3 h poslje Cini mi se da je sve ok sa curama ✌️✌️
11. Dan Svjetlost visina 45 cm snaga 55-65 % Zadnji puta zaljevano u 8. Danu, zemlja je prilicno suha dobit ce 10l prije spavanja sa blagom dozom Bio Growa i cal maga Temperatura od 25 do 31 °C velike su vrucine ventilacija radi non stop ali ne mogu puno utjecati ,biljke napreduju u svakom slucaju Vlaga danas oko 50% cijeli dan, inace od 45 do 65% Na jedno se list cudno uvrnuo na gore ne znam sta je uzrok Mala sto je bila pala dobro se oporavlja ali je zaostala u rastu tek od jucer je krenila debljati br 1 -evo je sto se uvrnulaBr 2 - najvecaBr 3- slomljenabr 4- mislim da je white mint cookie auto ali nisam obiljezio nista tako da mogu nagadjatipozdrav,svaki savjet dobrodosao ✌️
Pozdrav Vutraši 6. Dan 3. Kako su u velikim potovima i boxu Poceo sam sa svijetlom 50cm 50% u utorak Cetvrtak spusteno na 40cm 50% Nisam jos siguran kako da ga podesim Jucer zaljano sa 10l vode(ph 6 malo jace) zemlja bila suha Iduce zaljevanje ide sutra ako zemlja osusi Uvijek pred spavanje Temperatura izmedju 24 i 30°C , vlaga 45-65 % Danas je dodano malo zemlje ima otprilike po 25kg u svakom potu Jutros prije posla pregledao sve bile uredu i sada kada sam dosao kuci iznenadila me mala koja mi je naljepse izgledala,jednostavno je stablo leglo dole kao da je tezina srusila i list se okrenuo kao da sam LST radio,taman stigla zemlja pa sam je ispravio evo druge tri I Box Vratio na 50cm svjetlo i smanjio na 30ak% 20/4 ✌️
Update 90 kg zemlje je stalo u 4 posude Jucer presadjeno i zaljano navecer sa 2l regulirane vode Svjetlo- udaljenost 50cm snaga 50% Temp. 24-30 c° Vlaga 42-70% primjetim da su od presadjivanja napredovale tako da ih nije sokiralo previse Stigao box bas mi je zakomplicirao sa kasnjenjem Pozdrav ljudi ako je nesto pogresno ispravljajte ✌️ Lijep je ovo pogled iz spavace
Pozdrav vutraši sjemenke su proklijale u petak 19.7 ujutro Stavljene u male posude dok cekam box koji je trebao doci u jos u petak Izbile su iz zemlje u subotu navecer od tad su u sistemu 20/4 ,lampa 70 cm visine 30%snage Nemam boxa jos pise da ce doci danas do 20h ja sam se morao nekako snaci Evo slike,meni se cini da su se previse izduzile Ima video na yt sa uputama od marsa visina i jacina lampe u seedlingu po tome sam se i ravnao,ali ipak cini mi se da su se cure previse rastegle Zaljevam ih pomalo sa reguliranom vodom
a neka ih sada ovako ali i moje misljenje je bilo da je logicnije baciti ih odmah ne vidim problem, cim malo ojacaju i popunu posude korijenjem prebacujem Citam ,pratim uz praksu sve ce se to sleci Nista malo cu ga testirat ali pored digitalnog mjeraca za vlagu temperaturu i ph mjeraca nece mi falitievo mjeraci ,i mali poklon od Marsa ali bas me je ugodno iznenadio pretvorio se u dijete odma gledamgdje da ih lijepim Pozdrav ✌️
Update, oprema stize lagano jos fali box doci ce danas ili sutra. 2x mars hydro 1000 ventilator za dovod zraka Ventilator za ispuh(malo jaci sa dimerom)ima slika gore Mali vent za strujanje unutar boxa Ph mjerac Digitalni mjerac sa app za temp ,vlagu Mjerac za u zemlju temp ,vlaga, ph Gnojiva dva sa slike gore list ,cvijet Bio bizz list, cvijet, top max,cal mag Box 100x100x200 3x sjemenke Purple skunk mass auto 1x poklon uz narudzbu White mint cookie auto Zemlja sa slika gore Sjemenke su uspjesno proklijale u papiru ,2dana otp Prebacene u posude od pola litre