
Galerija nije uvezena
pozz svima :vb_wave: evo započeo sam i ja svoj recimo prvi (posto je prvi moj ustvari bio neuspjesan) nadam se i uspjesan grow pa da pocnemo: SJEME: PAKISTAN RYDER AUTO BOKS: DIMENZIJE: v55-š40-d45. RASVJETA: CFL - 3X36w bijeli, 2x26w crveni spektar HLAĐENJE: 2 venta za usis i ispuh od 8 cm, jedan od 12 da hladi sijalice i jos jedan od 8 da puse po biljki ZEMLJA: TERAMGMA naravno :) zaljevano sa vodom iz pipe a sad o biljci: sjeme stavljeno na klijanje 16.8. pustilo klicu 18 a 19 vec bilo u zemlji i od tada po mom misljenju super napreduje. Režim svjetla je kako i preporucuju za automatike 20/4 evo i slike od njenog 9 dana života toliko od mene za prvi puta ionako sam malo pretjero :D savjeti-kritike naravno uvijek dobro dosli :dada zato sam i tu