
Galerija nije uvezena
Prvo, pozdrav svima na forumu koji mi se jako svidja, vlada prijateljska atmosfera iskonskih zaljubljenika u ovaj lijepi hobi. Sretan sam sto postoji forum ovakvog tipa na ovim prostorima, znam za njega vec nekoliko godina i vec dugo zelim imati svoj grow, a posto tek sad imam uvjete detaljno cesljam forum vec 2 tjedna tragajuci za svim informacijama ;). Poceo sam sa growom prije 10-ak dana pa sam odlucio potraziti informacije i izmjeniti iskustva sa starim iskusnjarama na ovom podrucju :) Malo informacija: Sjeme: Nepoznati skunk, izvadjene i sakupljene kroz mjesec dana, ovo je prvi put u mom poprilicno dugom i intenzivnom druzenju sa dragom nam biljcicom da sam naisao na plodne sjemenke u skunku. Predpostavljam da je neko nabavio dobru sortu i bacio sjeme 'u kuruzu' pa sta bude, a dobio je jako dobar skunk vocnog okusa i mirisa te prekrasnog high-a bas onakav kakav volim ;) Posto sam skoro siguran da je izrastao u nekontroliranim uvjetima vani (a bio je super) stvarno me zanima sta se moze dobit indoor :) Osvjetljenje:HPS Sylvania GroLux 400W Box: Ormar 60x90x200 koji vec ima bijelu mat boju iznutra Zemlja: COMPO - composana za cvijece (tu sam vec imao pa mi se nije dalo komplicirat, reko valjda svabe znaju poso) pomjesana od oka sa naribanim stiroporom (imam nekog iskustva sa biljkama) Gnojiva: COMPO - gnojivo za zelene biljke NPK 7/3/6 za vegetaciju COMPO - gnojivo za cvjetnice NPK 3/6/6 za cvjetanje Tegle: 3l trenutno Ventilacija: klasicni ventilator i otvoreni ormar ;) trenutno Kao sto sam gore napomenuo skupilo se podosta sjemenki od tog skunka (oko 90) pa sam bio rastrosan i stavio 18 da klijaju (izmedju dva 'grumena' wc papira jako navlazenih vodom u polu otvorenu vrecicu iznad radijatora) nisam imao puno nade da ce iti jedna proklijati, a kad ono nakon 3 dana - svih 18 je izbacilo klicu! Tu sam odlucio krenuti u ovu pustolovinu i nabaviti opremu ;) Uzeo sam 13 najvecih (neznam zasto mogo sam sve) i postavio ih u plasticne casice od 2 dl