Pozdrav drugari, ovo je moj prvi grow.Cilj mi je da ga nekako izguram do kraja, naravno uz vasu pomoc :) Box: Kucni ormar (Stavljam dimenzije cim izmerim) Vrsta uzgoja: Zemlja Potovi: 3l, trebam presaditi u potovoe 12-13l Zemlja: Potgrond H Seme: OG Kush Fem od Sensi Rasveta: 5xCfl 20w Režim svetla: 18/6 Nutrijenti: / Tehnika uzgoja: Jos uvek nista nisam pokusavao Ispuh: Jos uvek ga nemam, trebam ga ubaciti Upuh: Pasivni Jedini problem jesu dani, ne znam ni sam kada sam ih posadio :D Temperatura se krece od nekih 26-28 Evo i par fotkica da vidite kako to izgleda. Prva biljozica, veca je OG Kush, druga je domacica iz nekog random paketa.Pisite misljenja kako vam izgledaju za sad. U ponedeljak mi stize box 80x80x160 i sva ostala prateca oprema, tako da planiram ih prebaciti tamo i prebaciti ih na cvetanje cim spakujem sve kako treba. To je to za sad.