Znaci napokon otvaram svoj prvi dnevnik svoj prvcatog (nadam se i uspesnog) grow-a!! Vrste ... Northern Light (Legendarna Indica) i Stress Killer (Sativa sa snaznijom kolicinom CBD-a) - obe automatici bas kao sto pise u naslovu... Banka semena ... RQS Saksija ... obe biljicice imaju svoju smartpot saksiju od 20l Zemlja ... Potground H pomesana sa glinenim kuglicama za bolju drenazu Djubrivo ... ovde sam prikupio sledece: Hesi pro line root djubrivo za razvijanje i jacanje korena i stabla; pored toga imam i BIOBIZZ-ov fish mix (NPK: 5 - 1 - 4) i bio grow (NPK: 4 - 3 - 6) za vegetativnu fazu i na kraju (tj fazu cvetanja) sam pripremio holandski APTUS CaMg - BOOST osecam da sam opremljen u punoj ratnoj opremi :) jedino sto je rat za koji se spremam mirovnog tipa ::volimj:: tako da... no worry no panic... za sad. jos par informacija... semenke sam stavio u casice sa vlaznom vatom simbolicno (ali i slucajno) 20.4. i proklijale su za dan, dva... treceg dana tek kad je klica vidno izasla stavio sam ih u kocke od kamene vune gde su provele par nedelja. Onda sam ih presadio u male casice sa humusom oko tih kocki... mozda nije trebalo to da uradim ali u tom trenutku nisam imao drugog izbora. postale su prevelike da stoje samo u tim kockama a potground h 20l saksije mi nisu bile dostupne. Mislim da su u tim casicama provele oko nedelju dana. Onda sam ih presadio u smartpotove i odneo na sajt. Sada su tamo~negde u svojim dzinovskim saksijama sa potground h zemljom na direktnom suncu od otprilike 9ujutru do 6popodne. Zalivam ih na dva dana - bogato... I dalje koristim hesi pro- line root djubrivo jer sam ih skoro presadio a to sam cuo da je korisno za stresirane biljke. Ne znam do kada bi trebalo to da koristim, koliko cesto i kada uopste da predjem na druga djubriva koja imam... koliko sam razumeo sa ovim automaticima se sve jako brzo dogadja, mada ako se gaje outdoor, koliko sam shvatio mozda se ne dogadja bas toliko brzo? a sad... fotke! ::listomahanje:: prvo je to s