Poz društvo! Ovo je moj tek drugi out, nadam se da ću izgurat do kraja, te da neće bit otkriven ko prošli, pa da krenemo.. Zemlja: Mješavina TerraMagme i sajtače Sjeme/banka: Cream Caramel, fem/ Sweet seeds Auto White Widow/ Pyramid seeds Gnojivo: Plantela L,C i nešto domačeg mixa/čaja Trening: LST, Toping Više info: Biljka je provela od 10.04. u boxu pod Led 200w, te sam ju tamo izmaltretirao što se tiče treninga, lst-ijem u slovo Z kao Zoro i topiranjem, čudi me kak nije pohermila. Također sam s nje uzeo 4 klona i sva 4 se primila :) (za prvi put odlično) po uputama J.Cervantesa (hvala @PowerSeed na linku). Klonove ću vam pokazat tek kad ih budem presadio na isti sajt, još su u posudicama, pa čim krenu ozbiljnije, rupe su spremne :). Jučer ju presadio u rupu od 20 L i taman padala kiša tak da ne moram zaljevat. Toliko za sada, čitamo se, pratimo i savjetujemo. Sretno svima ove godine u outdooru. P.S. Što se tiče onoga ''sretan grow'' ako se odlučite za to, molim da se izjasnite u obliku kvačice ''sviđa vam se''. HVALA :)