Ime vašeg dnevnika: Gorila iz ormara Datum nicanja sjemenke: Početak vegetacije: 27.04.2020 Breeder: Strain: Gorilla Glue #4 Vrsta uzgoja: Zemlja Tehnika uzgoja: Low Stress Training, Topping Rasvjeta u vegetaciji: LED Snaga svijetla u vegetaciji (W): 36-60W Rasvjeta u cvjetanju: LED Snaga svijetla u cvjetanju (W): 108W Nutrijenti: Plagron Top Grow Box Natural (alga grow, alga bloom, power roots, vita race, green sensation) Ostala oprema: Termometar, dva ventilatora za mijesanje zraka unutra (jedan kompjuterski i jedan industrijski), ispuh taifun 100 VKO axial fan (107 m3/h), filter Primaklima s aktivnim ugljenom Dodatne informacije: Box za vegetaciju: ormar iz Ikee dimenzija 46.5x58x83 Box za cvijetanje: Secret Jardin Hydro Shoot HS40 40x40x120 Zemlja: Plagron Grow-Mix Pot 6-18l Dobra vecer dragi ljudi! Odlucio sam preraditi ormar u kojem mi stoji box i u donjem dijelu ormara imati mjesto za vegetaciju dok istovremeno gore odradjujem vege. Kada gornja biljka bude gotova donja se prebacuje gore i ako sve bude po planu i kako sam zamislio onda bih trebao imati po jedan grow svaka 2 do 3 mjeseca ovisno o sorti. Trudio sam se da bude sto nevidljivije i necujnije jer mi je to jako vazno a u drugoj sobi postoji emergency uticnica. Inace, busio sam zid debeo 38cm. Panel je s 5 e27 grla dok je iznad 9 grla za cvat. Ako ste procitali da imam filter a ne vidi se na slikama to je zato sto ga iskecujem i trebao bi stici jos ovaj tjedan. Napravio sam jednu rupu u sperploci i ubacio komad aluflex cijevi da moze ulaziti zrak. Jedino sto jos moram doraditi su rubovi izmedju vrata ormara radi izbijanja svijetlosti a to cu rijesit ljepljivom diht trakom za npr. prozore. Inace nigdje ne izbija svijetlo a pogotovo ne iznad sto je najvaznije. Takodjer mi je tek 2. mini grow s led-om dok zapravo prvi jos nije jos gotov stoga su svaka pohvala, savjet ali i kritika dobrodosli! Edit: biljka je u potu od 6l i pod 3x led zarulje od 12w (1x6000k i 2x4500k). Danas joj je prvi dan