Pozdrav kako vam se cini moj box stalno pokusavam da pojacavam sa brojkom ali trenutno je 2 nedelja Ova je bila brana jednom i opet pustila listove vraca se u zivot neverovatno Jacina svetla
mislim da je pametno jos par dana da se drzi u vege da ima vise svetla jer mislim da treba ona jos da raste.da cujem vas sta mi predlazete
Tri lepotice po meni extra idu za obicno seme i sreca tri zenske.kakose vama cini ?35-ti dan im je
evo par novih slikica 33 dan je najstarijoj biljci i ovom zbunu sto je ponovo zivnuo javile se bile musice ali par komada zbog vlage prevelike ali je i to reseno
Jos jedno pitanje kada bi svetlo radilo non stop jel bi moglo tako mozda dok je vegetacija ? I jel bi valjala zuta obicna sijalica mozda ? a na ovoj nesto experimentisemkako vam se cini jos malo pa da ih bacim u veci pot Hvala Jedna je pocela da pusta dlacicice sigurno jedna devojcica za sad
i ovo po vama izgleda kao osiromasceni uranijum ili sranje toliko nekih komentara sam dobio kao da sam neki amaterkao dabas ono ne znam sta radim znam sta radim ne povecavam jacinu svetlosti iz razgloga zato sto cim je bilo povecanjestruje imao sam posetu epsa uz policiju sreca nista niko nije naso ali nije bas da nemam iskustva ima neka stvar koja ne znam da sam to ja bas hteo da bude popropisu ja bi ulozio 600 e da kupim dobar box i dodatnu opremu ali sam to hteo preko zime nekom mojom improvizacijom drzim ga toplo protog vazduha je non stop prskam i zbog stetocina i parazita i sta vise raditi prosle godine samposvetio nesto gledao drukao i nista nisam imao od nje krenuonesto standardno neke moje logike biljka izbije na dva metra sirina joj bila jaca od metar i cvet sto je bilo najbitnije prijatam za pusenje udara u glavu i sta cu vise E sad ima i nekog jbt ne razumem sta hoce da mi kaze ne shvatam ima reci koje ja prvi put vidim pa za jednu poruku trebam da guglam 20 minuta sta je ko hteo reci ako hocete da pomognete pisite savetujte ne ignoriram nego jwdnostavno neke stvari sto bih kupovao i narucivao ako mi nisu potrebne svako ima svoj nacin svaki box j prica za sebe od kog materijala .......opet kazem zahvalan sam da nisam zahvalan ne bih vilenio na ovom sajtu
ove dve vecenapreduju bas super ovoj sto je secena je 26dan ovadruga veca sto je ne diram nista par dana kasnise samo izasla ali deluje mi sve okej nista nemada pokazuje bolesti ili da joj fali bar za sada A za ovu ne znam sta da kazem obrana bila eto ponovo nesto pusta neki zbunovi pa neka ga videceno inace nije da nisam zahvalan na komentarima savetima...da me nisu zanimali isk ne bih ovde postovao a nemam profesionalnog iskustva ali dosta komada uspesbo bilo uglavnom vani
topiranje lepo prihvatila nastavila lagano sa rastom mali trening obaram je na dole
imam par boxa kako sta ide prepakovacu za sada ide ide kako treba nadam se napreduju primetno
Iskreno to je obicna zemlja za cvece ja je pojacam kalcijumom azotom .. i ostalim mineralima znam da kad je razbijem malo ph joj bude 5 .6 7 jer u mom kraju bas i nema neki izbor jedva i nalazim kvalitetne prihrane Ali nema previse brz napredak kao sto se cini na fotografijama drugih korisnima ali svakog jutra se vidi razlika na svakom cvetu .i jedan savet box mi je visine 60 da li mogu topiranjem da ih napakujem u taj mali prostor I ako moze par saveta kad je pravi trenutak da se odradi topiranje Dan 19 ovoj skroz levo gore deluje mi da za sada koliko toliko idu dobro