Ime vašeg dnevnika: prvi put biotabs Datum nicanja sjemenke: 03.05.2019 Početak vegetacije: 12.05.2019 Breeder: mephisto Strain: gold glue,sour livers Vrsta uzgoja: Zemlja Tehnika uzgoja: Bez Treninga Rasvjeta u vegetaciji: LED Snaga svijetla u vegetaciji (W): 380 Rasvjeta u cvjetanju: Snaga svijetla u cvjetanju (W): 380 Nutrijenti: biotabs start kit/box Ostala oprema: air pots,prima klima 125,ventilator,carbon filter Dodatne informacije: Bio bizz all mix zemlj +biobizz light mix zemlja Slike boxa:
Eo da se malo pohvalim
Zapalit cu oba satora, a svijetla cu stucat macolom.. jbte imo sam ph lock,tripse, pre nisku temp i previsoku vlagu, sve odjednom u growu al nikad yield nije fejlo.. zadnja 4 growa sve gore i gore rezultate imam..mislim koji kur... Air potovi ,temp ok,nisu prezaljeevane,nije ph lock(ok mozda je mali oh lock).. Mislim koji kur...
Ma bojim se da mi ne budui stocky imo sam vec takvih ajme biljki.. Onda lst ili tako neke fore moram sljakat da ju sto vise otvorim.. Mada nemora bit da ce failat po yiledu.. Ova domaja me vise zanima kako ce ispast..
Mali uodatd..Opet sam neki k... uHebo s automatima, 30 cm su "visoki" i vec su poceli cvjetat.. Al me zato ova bih outdoorka odusejvljava.Bio zslit u pon i danas..Sokiro se..Uduplale se skoro.. Stavio sam ih na 12/12 u pon.. Najaca stvar od 4 isklijale sve zenske!! Kako ujebajem ove autoae u zadnje vrijeme poceo gledat foto breedere. Zasad sam zapeo na cannaradu (skup pun kur.. zA moj #skill) i mosca seeds.. Od eu Paradise seeds..
unknown auto,5x mephisto crosses, i 3 jaje domaje..
Jucer konacno zapalio...Aaaaaaa aaaaa aaaaa koja fckn razlika.. Smooth mekan dim, a ni flushana nije.. Konacno je zivot opet lijep..
Priznaj da pusis i citas forum :-).. Samo sam jednu zaklo,onu sto se najzrelijom cinila.. Ostale jos imaju 14ak dana do kraja.. Da od 6 imam 180g mokrog ubio bi se.
Ne mogu vise pusit ova gvna sto me ne takne . Cinila mi se dovoljno zrelom ( 90% milky trihomi ) da ju ubijem i stavim susit..Malo me tezina razocarala 180g mokro, al bolje ista nego nista..
1 grower, jedan sator,jednak rezim hrane, jedan strain, 6 razlicitih cura.. Ja sam fakat fenoMen. Prve tri slike su 2 biljke, ostale slike je ova sto cu barem glavnu colu rezat u petak..
Neki updajte da bacim.. Nesto tu je stima, al me realno u ovoj covid19 situaciji nije briga..Radim s bio bizzom nakon pa ono bit ce tu svega.. ne mjerim ph vec radim napamet.. ugl. 4 assed monkey opet.. I uspio sam ubit drugih 10 sjembi uz ove sve mephisto.. 150e bila narudjba..
Mephisto tako krece oko 20og dana. 4AM mi je bio i prvi put mali,morat cu opet radit kao lst.. Mene je strain zadnji put odusevio a skido ga ranije . onaj criminal plus govno, AbC 50/50. Najvise jos volim Samsquatch O.G
4 assed monkey.. ttebo ic i 3 og bear. (ova jadna mala u sredini) a 3 nisu bacile klicu uopce.. ovaj put idem s bio bizom..
Nedavno sam sve opro a jos kasnije sprico nekih stedstvom za pranje i dezificiranje, Valjda ce bit ok..
Iako mi nije jaSno zasto.. MooLiM. :) Moze to sve i bolje,al takva sam brokula... Opaska za Ekipu.. Provjerite nightowl seeds.. To je spin Off firma jednog od Mephistovih djelatnika/growera? (ne znam ni ja sta je). Lik koristi jako zanimljivu genetiku (bodhi) i trebo bi bit top.. Samo USA company pa tu za mene otpada..
Mali review s odmakom.. Samsquatch O.G mi najdraza pljuga, ono ok za pusit ima soustajuce teleci rad da mos blejit u nesto pol sata, high je sat mizda 90 min, nisu neki munchies dok ne stavis neato u usta..onda sou.. Auto Blue Cheese ima vise body rad i neki smor/high al odradi na spawanje.. Critical plus .. Grize kad se pusi , high isto meki bezveznjikav,osjecas se smoreno al o o smoreno od rada pljuge nit zabija nit udara po glavi.. Nebi ju vise sadio.. Imo sam ipak opet dosta clear milky trihoma, na nekim i amber..I nema veze koji je strain (ako oces neki odredjen rad)vec kakaw si bud izvadio .. A mephisto je ipak top breeder i po mom rame uz rame 80% foto banki .
492 final score.. Najtezi uspali cheese i mephisto..
4 fckn sata su mi trebala da svih 8 istrimam (i to poprilicno nedetaljno) tako da nisam imo vremena za naslikavanje i fantaziranje.. Imam sad osjecaj sa su kriminalxi trebali ic na partial harvest al nema veze sta je tu je.. Od 1.1 nova avantura pocinje..Hvala svima na pracenju.. Javim gramazu
Sutra Klanje.. Eto Znam i ja Ok Curke dobit.. ;)
Aaaaaa.. ooonda ok.ja konto ti kazes da tim sprican budove.. lol
Ma ni necu..Ako ljudi okolo puse moldy Albanku i nije im nista nece ni meni bit od paar kukaca.. Valjda.. hihihihi.. Za budove ne znam..Strah me i procjenit yield.Meni sve ispod 55g po biljci epik fail. Vidit cemo.. Napalio sam se opet na 4 assed monkey,bolesno ljepljiv i prekriven trihomina strejn, dobre potencije i brzog life cyclea..Tako da bude do proljeca done. Jedino sto ne znam dal uzimat nove filtere jer im se 4AM najj. mame kolko diSmr.. Ako ima ko kakaw pametan prijedlog sta growat slusam.. Radio ko Sucker Punch?
E da.. R.i.P Nek im je lak humus..
@vladomar NHF al nema ssnse da ikad vise spricam budove s ikakvim pesticidima..Jednom sam to napravio i sjebo cjeli grow..Radje cu ih osurit vrelom vodom,ili gurnit na 10min u rernu na 80c (cito sam da ih visoka temp ubija) nego da ostanem bez svega. @reaktor nema novih pobjeda do 2020,rodbina neka dolazi za praznike pa je u toj kuci.. Al od. 1.1 staartaaamoooo.. :). A sjebb me crni petak i mephisto..
Jucer oso uzeo mikroskop i blejo 10ak min u 6 razlicitih listova s tih biljki.. Jedino sto sam vidio ba jednom listu su bile neke crne tocke/fleke, al mi je na par bilo par simptoma stete broad mites pa sam odlucio da mi je ipak pre velik rizik kontaminacije ostatka growa te sam prvi put u zivotu bio primoran ubit 2 biljke . . E sad kad poskidan sve, kako i s cim ocistit box? kollka je opasnost da su se prosirili na ove zdrave? I mogu li se hranit budovima i nakon harvesta?? @vladomar @reaktor Hvala braco na savjetima i podrsci!
Pa iovako ide dole za 7 dana.. A po cenu mislis da su tripsi??
pojma neam..vrhovi crne frcu se i suse na kraju..to je pocelo kad sam ih iz satora izvadio.. Ove il cu ubit il ce uvenit.. A do badnjaka mi je safe grow place..Onda moram sve micat . Valjda ce od ovih 8 bit dovolj o za mene..
Znaci tako me zaboli Q za ove bruce bannere da vam nemogu opisat.. stavljenj u box s SSOG i ABC te svjetla stavio na 12/12 i imam osjecaj da se onih par cicaka povuklo?? !!!
Sinoc htio narucit 4am od mephista black friday popust, web nije dao.. Danas sajt closed.. do yaya.. :(
Probni headovi nisu losi , al nisu ni wooow. Al jbga do sada mi je samo sour crinkle bio woow efektom.. Tako da palac gore. Ipak su jos trihomi milky/clear
Eo malo da ubacim i automatske tuge i jada.. Nikad u zivotu nisam imo tako skinny budive kao na ovom blue cheeseu a ide dole za 10ak dana. Samsquatch OG je mogo bit i bolji al jbga sta je tu je..Isto bi trebali za 10ak dana dole.. Posto neam sta za pusit a ssmo moldy Albania na ulici odrezo sam par probnih vrhova..Od Svakog straina po head . Tolko od MeNe
Znaci samo ovi Kriminalci ponos i dikA..Samsquatch zasad po 2/5 malo mi budovi mrsavi,a auto blue cheese totail fail.Napokon uz bannera neki stidljivi cickovi se vide,al je lisce s full nekim cudnim bojama, vrhovi se frcu prema gore i suse te neku crnu boju ti listovi kao vuku?? Imo sam svasta al tako sta nikad. Mozda im ne odgovara okruzenje balkona?
onaj jebeni bruce banner jos ne cvjetA.. narasli su oko metar..Drzim ih vec 4 dana u zimskoj terasi nadajuci se prirodnom 12/12.. Jebb ti mene i testiranje sjemena.. S Samsquatchem i Blue cheesom se desava svasta al napreduju pa se ne sekiram, Kriminalci su mi zasad najuzorniji..
Zato sto uvjek slikam poslje zaljevanja.. vodu dobiju svaka 4 dana, a ovi banneri su takvi od samog picetka..Nemos mi vrijedjat skill jer ga neal, da uspijem odigrat svaki grow do kraja,nikad biljku jis nisam uspio ubit,a iskreno nisam rodjen za botaniku i jebi me.. Moci cu poslje ng ugurat jos jedan grow i to je to.. vise neeam gdje sadit.. Puno ti hvala na zelji za pomoc.. Zato volim vutrA.org
I sta sad pitam ja vas??
Danas sam upravo skonto Bruce banneri iznikli prije 17.9 i jos ne cvjetaju..Pa ti growaj poklonjeno testno sjeme..
Posto.me duugooo nije bilo eo mali update..Criminal+ je negdje na pols cvijetanja lijepo se cakle kristali al.su.mi mrsavi budovi.. nakon sto s rjesio grijanjw krenuli su i SSOG auto cheese o bruce banneri..Cheese ce biti jako cudan, sav neki mrsav /granast Samaquatch mi izgleda Ok.. Ulaze u drugi tjedan cvjetanja.. Banneri zasada jako idu u sirinu,samo su mi stalno droppy nekako..
Jbga ipak aam bruce bannere stavio..Al moglo bi bit opet veselo, jedan SSOG koji je izgledo mrtav se cini kao da bi mogo spoutat, pa ce bit opet over crowded il cu morat ubit neku.. Mozda Blue Cheese nastrada kolko me prvi put odusevio kad sam ga growo,ovaj zadnji put me razocaro...
Ima li ko kakvih zelja sta da piknem?? Samo 2 sjembe idu jer vec imam seedlings e 2x samsquatch o.g/mephisto. I 1x blue cheese /dinafem autosi ...
Dobio da budem tester.. Testirat cu zajedno sa sanlight ledicama..
6 dan 12/12 ..nocna temp 20, svjetlo 27c.. Nisam im nista radio pa mi ih se nije dalo vadit samo da bi ih fotkao..
Nadam se .Mada sam napravio Extra zajeb..Foto sam trebo sadit u ljeto a ne sad,bit ce veselo po mraku s temperaturom.. Imam jedno iznenadjenje za vas,uskoro ide jos jedan dnevnik.. :)
Jucer stavljene na 12/12 @VenloNL vis da su nadosle.. :)
Jbga pozutile su u dva dana,al cvrsto vjerujem da ce nadoc.. Jbga Nisam profi .. :)
Kriminalcima su celije postale lagano male,a i zalihe hrane su otisle odavno tako da je bilo krajnje vrijeme presadjivanja...Ne znam do koje visine da ih drzim prije prebacivanja na 12/12?? Dodo sam malo bakterya u vodu i enzym+..
Dosao je kraj i ovom ljetnom growu..Skinit zadnji seed stocker, bacio ga po microscop hrpa Amber trichoma i polu clear/milky pa me zivo zanima kakaw ce bit rad.. Sljedeci cetvrtak bi trebalo bit dovoljno suho da moze na vagu... ADMINI DA nastavljam novi dnevnik vamo ili ??
Nakon punih 8 dana konacno je onaj SS osusen, izvagan i stavljen u teglu..Mislim da je to white widow,jer sam imo te sjembe,neki kush,i blackberry gum..Gum nije sigurno a na kush mi bas i ne vuce.. 83g suvog.. Probam veceras pa javim. MEphistaci me bas lijepo odrade,samo me ne zabiju na spawanje.. Osto mi je jos samo jedan SS taj mrsavi, on ce dole cim dodje zemlja i budem presadjivo ove photoP kriminalce..
E pa jebb im matt, zemlja narucena i cekam ju.. Zato sam i napisao u pon da je presadjivanje..ovo je staro oko 2 tjedna, kad da prebacim na 12/12?
Eo par fotki criminal+.. Ne znam do koje visine da ih pustam u vegi?? Mislim ih presadit u pon..
Skinio danas i onaj jedan seedstocker,ovog drugog cu jos ostavit nekih 10ak dana.. 5 kriminalaca ok napreduju.. cini mi se da ce skinut seedstocker bit ok yield 220g mokrog.. sve milky trichomi s par amber