Pozdrav svima, Vrijeme je da i ja otvorim jedan dnevnik,treci grow a skole nikad dosta pa se nadam i pomoci po putu,hvala! Uglavnom ajmo sa podacima: Sjeme: Royal Queen Seeds: O.G.Kush x 1 , Special Kush x 2, Critical x 1 , Northern Light x 1, Box: Pirate Box 120 x 120 x 200 kit Svjetlo: Sylvania HPS Grolux 600W - 215 000 lumena Zemlja: Composana Balkon und Kubelpflanzenerde - za balkonsko bilje Ventilacija: VK 100 ( 250 m3/h ) , sobni vent unutra + vent na kvacicu 12 cm Tegle: 5 x 40L Reflektor: Stucco Gnojivo:GHS Flora Series ( grow micro bloom) Ostala oprema: Hygro/Termo metar x 2 , PH Metar, mali mikroskop Klijanje: mokra maramica Režim: 18/6 4-5 tjedana pa 12/12 Grow je trenutno 21 dan od sadnje u male kantice. 14 dana od prebacivanja u kante od 40 lit i stavljanja na rezim 18/6. Sto se tice klijanja sve je proslo okej,jedino je vrh korijena s.kush pukno kad sam ga presadjivao( bio je zapetljan u maramicu/tkaninu prilikom klijanja ) pa je krenula malo sporije sa malim listom koji je izgledao kao da je odgriznut.Razlika se smanjuje sto su vece i vece. Sve u svemu mislim da se lijepo razvijaju...u nastavku slike od pocetka do danas.. Naravno kasnije u vege za 2-3 tjedna ide lst savijanjem i scrOG dvije mreze imam a mozda malo i HST-a vidjet cu..sta vi mislite,sta je bolje za indice dominant posto su ionako dosta grmaste? Savjeti i sugestije dobrodosli..