pozdrav ekipa!!! evo i mene nakon dugo vremena da podijelim sa vama svoja iskustva i da naravno cujem savjete iskusnih clanova! iz sebe imam jedan uspjesan grow i to zahvaljujuci forumu jer sve potrebno (osnovno) sam naucio citajuci danima i jos puno toga moram za nauciti i svaki vas savjet cu rado poslusati! sjemenke: northern lights automatic 5 kom i gratis od RSQ 1kom easy bud svjetlo: hps 400w philips master t-son box: mammoth pro 120x120x200 1.44 m² - mylar 210D 95% refleksije zemlja: tu sam bio malo neozbiljan i nisam kupio provjerenu kvalitetu nego sam birao drugu varijantu inace je iz shopa u nizozemskoj 70% zemlja i 30% perlit potovi su 13 litara i nadam se dovoljno hrana: canna-flores i vege jos od proslog growa mi ostalo ;) ventilacija: ne znam podatke da napisem tocne informacije ;) ostalo: ph metar, ovlazivac zraka, termo i higro metar, ventilator u boxu, davin dv 400w timer, carbon filter, fan controller sjemenke su prije 9 dana savljenje u zemlju nakon sto su proklijale metodom vlazne sterilne gaze i u tanjur rasvjeta je trenutno 18/6 i imam namjeru poslije 2-3 tjedna prebaciti na 12/12 i uraditi scrog citao sam po forumima i podjeljena su misljenja oko rasvjete ali nakon dugo citanja mislim da je ok 12/12 kad pocne cvjetanje jer vidio sam par biljki ne dovoljno razvijene sa rezimom 18/6 do kraja! mozda grijesim ali to je moj izbor i vas savjet ce mi naravno dobro doci! zalijevanje je cca svaki 4 dan ph vode 6.5 temperatura u boxu sa rasvjetom ne prelazi 30* i kad je rasvjeta ugasena spusti se do 21* vlaznost mi malo zadaje probleme jer ne mogu tako cesto dopuniti ovlazivac vlaznost se krece izmedju 45% i 35% kad je lampa upaljena i kad je ugasena 50%-65% sa gnjojenjem cu poceti kad biljka bude imala 15 dana starosti i pocet cu sa pola doze terra vega! a cim krene cvjetanje da nastavim sa gnjojivom za cvjetanje! i evo jos jedna slika danas slikano pa da cujem vasa misljenja i komentare