Pozdrav braćo, odlučio sam da odradim jedan baš mini, mini grow. Box je improvizovan od odredjenog dela ormara koji je svega 40x40x50. Seme: Domaćica, iz paketa nekog Rasveta: Led sijalice, jačine 90w (6400k i 3000k) U početku sam prvih nekoliko dana koristio 10000k, jer sam pročitao negde da taj spektar utiče na bolji razvoj korena. Djubrivo: U vege korišćena plantela list, slavol, amiksol. U cvetaju: plantela cvet, slavol, amiksol. Ventilacija: Jedan PC vent unutra odradjuje sve, bez problema i jedan je za ispuh, dok je upuh pasivan. Režim svetla je 12/12od starta. Na jednoj koja nije topirana pistile su se pojavile tačno 21. dan, i ona danas cveta tačno 10 dana. Druga je topirana i još uvek ne pokazuje pol, tako da ću sa njom sačekati još par dana, ako se ne izjasni, ide iz boksa. Uslovi u boxu su ok. Temperatura: 26-28 dan, 21-23 noć Vlaga: 40-50% dan, 50-60% noć