Pozdrav dragi ljudi :) Posle duzeg razmisljanja da li da pokrenem dnevnik ili ne jer od pocetkai ne ide od ruke ali etoh resih se da pokrenem i vidimo sta ispadne na kraju (ako doceka kraj) :) Idemo bez dane i datume, pocecu da racunam kada predju na 12/12 rezim Za pocetak oprema Box 120x120, panel mars evo 480, ventilator za mesanje zraka i turbiina tt125 ( ubrzo stize dva s9 venta i turbina t6 150 od ac pa odma ubacujem u sator) Hrana sve od hessi i dodatak calmag ionic, mada njega dodam pola doze samo jednom kada ih prebacim na 12/12 i vise ga ne dajem. Potovi oko 16 do 18l zemlje , mesavina potH 35% kokosov trrset 35% i vermikulit 30%. Seme barny fam, chery popers, super boof i papaya frosting. Stavljene na klojanje I sve pustile klicu posle 30h, prebacene u zemlju i u krece prvi problem Jedan ceri nije izlazio pa ja ne bio ja procackam i nadjem ga i naravno malo sredim i vratim 1mm pod zemlju i on krene ali opet uvek im dajem sansu jer sve koje su tako krenule na kraju su bile najbolje od svih .. Nemam slike dela kada su bile pod led sijalice jer ostao je oc vent naaloj brzini da diva alo bas maloj i ubrzo su promenile boju lista to jest poceli su da se suse. Prebace u finalni ppt, pre toga lepp nabacana mykoriza Nije be bilo neko vreme , one su narasle :) topirane su pre 3 dana i to sad ovako izgleda Dobile su rot2ml/l, zyme 2ml/l i tnt 3ml/l i zalive sa po 2.2l vode Ovu mali treba da presadim u fonalni pot i valjda ce krenuti kako treba Sto se tice trninga sutra im radim super crop i taman ide zalivanje puna doza hrane da ne osete jer sam ih danas malo mucio nekim mojim fix idejama koje sam video na netu ali sam i sam skontao da ne ide to tako, EH da panel je na 36% na 50cm To je sto je za sada, pozdravlja vas zlatni ;D