Pozdrav svima! Evo odluka je pala, pa otvaram dnevnik... Uzgoj će biti kombinacija unutrašnjeg i vanjskog. Planiram u boxu držati oko mjesec dana, a onda idu van... Evo malo detaljnije: SJEME: Sensi seeds, Northern lights 3x Royal queen seeds, White widow 1x. BOX: 100x100x150 ZEMLJA: Plantella balconia. RASVJETA: HPS 250 W. GNOJIVO: Organsko konjsko gnojivo u fazi cvjetanja. Djevojkama je 3. Dan života... Trenutno ih zalijevam kad stignem...2-3 puta dnevno, samo lagano pošpricam zemlju... TEMPERATURA: 19- 27 Celzijusa VLAGA: vrti se oko 20%