Pozdrav svima, prvi mi je grow i trebala bi mi pomoc za pocetak, stara je 10 dana i list je poceo da "otpada" na nekim mestima sta je to i ima li joj pomoci. Ako neko zna sta ne radim dobro slobodno nek napise da znam u cemu gresim. Svaki savet je dobrodosao
Nema unosa u ovom dnevniku.