Sorte: 1x Girl Scout Cookies (Thin mint pheno) - Cali Connection 1x Karamelo a.k.a Kreamy Karamel - Kannabia Seeds 1x Bubba Kush - Humboldt Seeds 4x Lemon Kush - Female Seeds Svjetlo: Vegetacija - GFI 250W MH (21000lm - 6000K) / Nanolux 250w Cvjetanje - Sylvania Grolux 600W HPS / Eti 600w Stuco reflektor za pocetak pa za koji dan Adjust-A-Wing M. Supstrat: 120L PotgrondH + 6L Perlit + 9L Kokos Oko 27L mixa po potu Posude: 5x25L + mali potovi za pre-vegu Gnojivo: Advanced Nutrients Ventilacija: Blauberg Turbo 125 / 230-345m3/h 2x sobni vent za unutarnju ventilaciju Ispuh direkt van kuce. Box: Mammoth Pro 120x120x200 Klijanje: 12h Voda cca 28°C pa u zemlju natopljenu GO BioRoot Plus Genetika: _____________________________________________________________________________ Poz ekipa :) Da se druzimo malo 6 menki stavljeno na klijanje tako da mogu 1 ili max 2 bolesne/spore/krzljave izbacit. Za sada se jedan LK rodio sa jednim kotiledonom sto bi me moglo kostati par dana.... tako da ce on mozda odletit ili dobije neko drugo mjesto. Prvi put radim sa AN gnojivima pa sam malo nesiguran u ishod, iako nebi smjelo biti problema. Moram se zahvaliti @t@mara , @Zelenko63 , @Imbra Presvetli , @d@ni na pomoci. Znat ce oni sve :p Jos par slika To je to. Keksi, limun i karamela Let's go
Dobio sam to sve :) Iskreno tek sad gledam sto sve ide sto ne ide. Kolko vidim, fali mi sensi bloom a i b i ovaj root mi je visak. Smislit cu ja jos nesto po putu za cvjetanje ;) E ak netko moze zakomplicirat sa gnojivima, onda je to AN hahahha ma jok. :D Hvala svima ;) :respect:
o da :P i ja heheh tnx drug
Dan 6. Temperatura cca 23 u hladu, 26 fokalna. Zalijevanje svaka 2 dana sa 1.5L vode, svako drugo zalijevanje stavim Bioroot. Mlaka voda bez korekcije. AAW je stigao i sad to izgleda onako kako treba :) Jedan Lemon ocekivano kasni i Karamelo se takodjer malo kilavi. GSC LK Karamelo Jednokotiledonski Lemon :) ...sve na okupu ...jos jednom hvala svima :)
Prica je vrlo jednostavna :D Kad vec mijesam zemlju za male potove, najlakse mi je odma sve zamijesat pa sam miran i nemam hrpu vreca i vrecica zemlje, perlita itd oko sebe. ....i odma sam potrpao u potove da mogu stavit u box, bas da mi ne stoji kacan sa 150L zemlje u sobi. Nema nekog posebnog razloga. Eventualno gledam da li ima kakvih nametnika po boxu koji su mogli doc sa zemljom pa da ih potamanim prije.
Dan 12. Neki dan presadjene u finalne potove. Jedan LK u sredini je u root pouch-u jer inace moram puno vise razmaknut potove pa mi 250W ne pokriva. (cetvrtasti potovi su zakon) I ovako je knap pa mi se gsc mrvu izduzila. Vidjet cu jos da li cu ga presadjivat u plasticni pot. Neka bolest je napala samo Lemone, mislim da je ona hrdja, ali za sada je sve ok.... manje vise. Od 3 lemona, svaki je razliciti po necemu, nadam se da ce se to sve ispravit kroz slijedeca 2 tjedna. Jedan lemon je ostao na stand-by posto je sav nikakav pa ga nisam ni presadjivao. Sutra ide prvo topiranje 4. kata. Vlaga i temp su ok, da ne pisem sad :) Karamelo GSC Bubba Kush Lemon Kush 1 Lemon Kush2 Sve
Ja vas necu sigurno, al sorta bi mogla :)
Nope :)
Dan 19. Neki dan topirane prvi puta, tocnije 4. kat. Mozda jos jednom topiram, vidjet cu kako ce nastavit kroz 2-3-4 dana. Takodjer neki dan dobile pola doze grow A+B i opet full dozu Root-a. Temperature su u granicama idealnih i vlaga oko 50% ili cca 60% nakon zalijevanja. Blauberg jos uvijek recirkulira u prostoriju, pa kad dodje hps, prespaja se na ispuh u zid. Ova bolest se mjestimicno prosirila al za sada ne smeta nista, pre spora je ta bolest za biljke heheh :) Srednji lemon ima neki cudni feno, a sto se zdravlja tice je relativno ok, mozda mrvu sporiji. Lampa je nekih 20-25cm od biljaka sa ventilacijom po krosnji da se sve ljulja :D Pisem detalje ako nekoga interesiraju. Sto jos.... fokalna temp je oko 28. Od presadjivanja sam zalio samo jos jednom neki dan sa cca 4L po potu (sa gnojivom). GCS jedina voli nesto veci internodalni razmak pa sam 2 puta pinchao/crimpao iznad prvog i drugoga kata da ju usporim u visinu i nateram nove node da krenu. Za sada izgleda da sam uspio sto sam naumio. Vidjet cemo do slijedeceg update-a kako dal ce divljat. Bubba Kush GSC Karamelo Lemon Kush 1 Lemon Kush 2 (root pouch) Bubba odozdola :D Bubba odozgora Sve Gospodin Metal Halid od 250kg odgovoran za ovo u boxu. :D To je to.
Sve po putu. Opcije su otvorene :) Vjerojatno ovo sto imam. Nemam u planu kupovat osim ako se nesto ekstra ne desi, sto sumnjam. Nadajmo se da ce bit :)
Kak ne :D crimping stisnes stabiljku kao da ces superkropat al ne mices granu nigdje. Usporis nesto rast, a biljka posalje hrpu hrane da zacijeli dio i usput napumpa okolo grane. Ma nis posebno al kad ti treba malo stresa da usporis biljku na par sati onda je cool nacin a grane ispod toga gdje si stisnuo se ponasaju skoro kao da si topirao.
Ne znam bas puno o njoj, osim da je gljivica i da ih ima par tisuca vrsta. Postoje fungicidi na bazi bakra i ostale neke gluposti. Moze doci sjemenom a moze biti i zbog losih uvjeta u boxu....manjak ventilacije i sl. sto kod mene nije slucaj jer doslo samo na sjemenu iz jedne/iste banke. U pravilo ako se ne siri, tj ako je biljka brza od hrdje onda ne treba nista urgirati. Guglaj rust spots ak ti se da, ima puno o tome
Dan 26 ukupno Dan 1 na 1212 Biljke pred par dana topriane jos jednom i zadnji puta. Neke grane na nekim biljkama sam ponovo nagnjecio da koliko toliko izbalansiram visine rasta, sto je dosta tesko bez lst-a sa 4 razlicite sorte. Nocas prebacene na 1212 i stavljen hps. Bilo je nekih uredjenja na ventilaciji, pa sad imam hibridnu ventilaciju hhahah. Kombinacija ispuha van kuce i ispuha iz boxa u prostoriju. Pokusavam bez grijanja odrzavati idealnu temp i vlagu....manje ili vise uspjesno u smislu vlage. Temperatura je oko 24 u hladu, 25-27 na vrhu kronje ispod lampe. Vlaga varira ovisno kako se zalijeva, 50-65 Tu i tamo koja fleka zbog hrdje, al ne obazirem se previse na to. Brzi smo od gljivica hehhehe. GSC je vrlo neobicna sorta. Slabo grananje i abnormalna debljina stemova. Evo slike da ne laprdam vise. GSC Karamelo Bubba Kush Lemon Kush 1 Lemon Kush 2 Sve
Ima vise malih razloga :) Glavni problem je taj sto sa 250W mh ne mogu pokrit svih 5 biljaka kako treba. Da su 4 i u cetvrtastim potovima, bilo bi puno lakse. Drugi neki razlog je temperatura, a i vlaga. Zna mi tu i tamo past temperatura i vlaga skoci.... pa se stvaraju alge na zemlji. Jos kad vidim tu hrdju :D Sa 600w sam sada rijesio sve probleme. Vege lollipop ce biti odgodjen za cvjetanje :)
Dan 33 od sjemena Dan 8 na 12/12 Jos malo pa krece carolija. Lemoni se najvise zure u cvjetanje i kroz 2 dana ocekujem pistile. Za sada je sve onako kako zelim, osim sto svaka biljka ima svoju neku visinu pa se igram sa podmetanjem potova :) Dan nakon prebacivanja je pao prvi lollipop. Jos ce jedan ici kad se to sve protegne. Jucer palo zalijevanje cistom vodom. Do sada je svako islo sa root-om i pola doze A+B. Temperatura oko 24 Fokalna temperatura 25-27 cca Vlaga 50-60 i dalje To je manje vise to. Sve super 5. Flekice necu ni spominjat vise :D GSC Karamelo Bubba Kush Lemon kush 1 Lemon kush 2 Malo lollija I sve na okupu....
Dan 40 od sjemena Dan 15 na 12/12 Lemoni prvi krenuli u cvjetanje i manje vise su se sve krenule switchat na cvjetanje. Prekjucer dobile full dozu sensi grow A, Jungle juice i carboload. Lollipop odradjen jos 2 puta u 2 navrata gdje sam skinuo donje manje grane, a fan listove sa za sada ostavio. Ici ce finalni lollipop kad zavrse strech da znam do kud mogu reckati :p Grananje i visine biljaka su ocekivano razlicite, al za sada je sve under control. Rotiranje pozicija i samih biljaka radim cca svaka 2 dana zbog pozicije prema lampi i susenje zemlje. Biljke blize upuhu se puno brze suse (zemlja). Temperatura prostorije: 22°C Temperatura boxa u hladu: 24°C Temperatura ispod lampe: 25-26°C Temperatura u mraku: 19-23°C Vlaga: 45-65, ovisno kak okrenem ispuhe :D za sada se jos mogu igrati, a kad krene pumpanje budova onda ce ispuh prema van biti konstantno upaljen da mogu vlagu drzat ispod 50% Temperature i vlaga varairaju dosta puno, ali sve u granicama normalnog. Manje od 18 i vise od 28 nije nikada, nigdje.. za sada. GSC BK KML LK1 LK2 Sve Lollipop
Malo lollipopanja :D 197504496 Password je prva rijec u kratici "gsc" ...iako je ovo Karamelo ostao zadnji za popanje :p
Dan 47 ukupno. Dan 22 na 12/12. Sve krenule u cvijet. Strechanje na sve strane, malo jedna malo druga, ko ce prije :) Sa lollipopom je gotovo. Od sad na dalje samo voda i gnojivo do kraja. Jucer zalijevanje sa pola doze Sensi A i full doza jungle juice i carbo load. Zalijevanje se stabiliziralo na svaki 3. dan, iako ne piju bas istom brzinom, svaka dobije 5L svaki put. Trebao bi sa 6-7L zalijevat da procuri, al ne da mi se. 5L flase su mi prakticnije Rootpuch je 16L i taman mu je 5L, iako je taj rootpuch manje vise glupost za nase potrebe. Na Lemonu u sredini sam poskidao 5-6 jaja. Drito na granici lollipopa i lisca na svakoj grani barem jedno malo :) ...al vec mi je to sve poznato pa se ne brinem. Temperature i vlaga manje vise kao i svaki put, s time da pokusavam vlagu spustit cim vise jer mi se po rubovima zidova pocela plijesan stvarat. Ako skidam vlagu, moram ventilirat prostor, sto znaci da moram vise grijat... pa malo vazem izmedju :D GSC BK KML Lolli Sve
Rijesio sam kapanje :D Ak pogledas kraj cijevi, ima poklopac. Kad nema cirkulacije, nema ni kondenziranja, inace bi je vuklo iz vana i hladilo crijevo i turbnu pa se nakupljala voda (za one koji ne znaju moje "probleme") hahahha. U razvodnoj kutiji od turbne jedno pola dcl vode :D :D Nema fleka vise. Prepale se hps-a i aaw :D when it hits the lamp
Jesam. Al kad upalim ne ventiliram samo box, vec cijelu kucu.... a najvise sobu u kojoj je vent..... sto bi znacilo da mi se centralno ne gasi. Do sada sam povremeno gasio blauberga i pustao ispuh u sobu i tako stedio na grijanju na ustrb vlage ;) Jaja su 99% od lolija. Nekim sortama smeta, nekim ne.
Dan 54 total Dan 29 na 12/12 Nista puno za rec. Cvjetanje ide i guzva je poprilicna. Biljke su skroz razlicite, sto se i vidi. Takodjer ne piju sve vodu istom brzinom..... sve ocekivano LK definitivno najbrze cvjeta i najbrze se prebacio u cvjetanje. GSC je biljka za sebe. Razlicita od svih po svemu...... najveca od svih i abnormalnim internodalnim razmakom u strechu. :D BK i KML za sada djeluju najkompaktnije i najljepse. Ove ostale sve divljaju na neki svoj nacin hehhee Lampa je na maksimumu visine :) Ak biljke nastave jos u vis, morat cu neke preinake napravit na ovim kukicama. Temp: 19-22 noc 24-28 dan ispod lampe 22-24 dan u hladu Vlaga: 30-45 za sada. Spustio sam vlagu i sad je sve ok. Ne pratim puno kolka je vlaga. Isprike na nekim mutnim slikama. Ruke su mi se vec tresle od vadjenja i stavljanja biljke ispred boxa :D Bubba Kush Karamelo Girl Scout Cookies Lemon Kush Sve To je to. Ako sam sto zaboravio, sjetite me.
Nisam siguran. Na dva lista je kao pokazala ph fluktuacije i vidim po rubovima da bi kao mogla promijenit boju, stu bi rekao mozda nedostatak K. A mozda sam i pecnuo, iako ne pretjerujem sa dozama. Takodjer nije nesto razgranata pa si mislim da joj je malo previse to sto joj dajem. :D :D Poanta price je da nisam siguran. Ne mjerim ph, iako bi trebao pa mozda zato. edit: i jos uvijek se ne mogu snac sa AN gnojivima :D :D ko koga zasto i koliko
Nema :D
Dan 61 total Dan 36 na 12/12 Bile su neke promjene u boxu. Dodan vent pored ovog stupnog. Turbina malo pomaknuta i prebacena na max brzinu. Malo su blize lampi nego sto bi trebale bit, tako ce ostat jos par dana pa ide opet igranje sa visinama biljaka. Zalijevanje i gnojenje vise nema rezim jer skoro pa sve piju i jedu razlicitim brzinama sa 2 dana razlike. Neke su gladne, neke pak imaju previse, tako da od jucer je pocelo kemijanje. Ostao sam bez Jungle Juica, tako da ce do kraja growa biti na Sensi grow A+B i Big Bud pa da vidim ocu li uspjet uspjesno zavrsit bez gnojiva za cvjetanje :D Malo kalkuliram custom NPK i kemijam malo ovog malo onog i mislim da bi to moglo bit ok :D Carbo load ide svako zalijevanje. GSC je napokon stala sa rastom. To je totalno nenormalna biljka i od kad je krenula iz zemlje me ne prestaje iznenadjivati :D Ona je jedina bez "klocni" ispod pota. Ostale sve imaju custom klocne da nekako izniveliram biljke da mi sredina bude najniza a okolo vise biljke. BK i KML su prilicno slicne biljke na oko i ne treba im puno hrane...iako KML pije nesto vise vode. LK su najgladnije iako izgledaju najmanje i imaju najtanje grane. Za GSC iskreno nemam pojma sto voli a sto ne. Ona ide svojim putem i ne pita me sto joj dam ni kada heheh. Buckuris grow :P Uuuuu malo sam se zapricao. Evo slika Tu je trenutna pozicija biljaka....do slijedece rotacije. GSC LK BK KML Sve
To je jedina prednost mijesanog growa :D Mislim da necu vise ic na vise od 2 sorte i 4 biljke u boxu. peta-smeta definitivno. gospon Imbra mi posudio pticu :P Ne treba mi visina, ima mjesta prema gore(ako spustim biljke). Fali mi povrsine, pogotovo sa 5 komada. Ovako sam sve zatrpao i dolazi mi do ful velike razlike u temperaturi iznad krosnje u odnosu na ispod krosnje. Al ok, sam sam si to htio :P Imao sam ga i u proslom growu, samo sto je stajao na strani gdje su vrata i puhao prema ovom stupnom. Sad sam ga odlucio stavit pored stupnog jer stupni nije dovoljno sirok da pokrije cijeli box. Sad kad su biljke od ruba do ruba, nema sanse. Iako je full jak i tek jucer sam ga prebacio na 3. brzinu. ...i da, malo jesu pre blizu lampi, i bilo bi super kada bi imao jos koji unutarnji vent da pokrijem i ovu stranu blizu vratima do koje bas ne dopire vjetar kako treba.
Dan 68 total Dan 43 na 12/12 Nema se sto puno rec. Od sad pa do kraja je samo pumpanje. Mirisi biljaka su fenomenalni vec sada :) Gnojenje je svako zalijevanje, do sada jos nisu niti jednom dobile cistu vodu. Ph ne mjerim, a trebao bih pa se mogu nac neke flekice tu i tamo. Light burn se isto moze vidjet, al to je vec standard :) Raspored je isti i za sada vise ne rotiram niti mijenjam pozicije. Mozda do kraja jos jednom sve okrenem..... ko zna Ne znam vise kako bi slikao, nemam mjesta gurnut fotic pa to sve malo bez veze izgleda :)
Znam ja da ti volis Humbolta :P
Dan 75 total Dan 50 na 12/12 Redovni update :) Pojacano gnojenje se nastavlja jos pokoje zaljevanje. Temperature i vlaga u granici idealnog za cvjetanje. Lampa je dosta blizu nekih budova pa se vidi lightstress....al mislim da sam vec spomenuo da je to ocekivano. Neke biljke pokazale nedostatak fosfora pa sam to morao brze bolje sanirati. ....eto nema se sto puno za rec. Daj jest, daj pit i to je to. (samo sam KML i BK vadio van za slikanje....ne da mi se) KML BK GSC SVE
Dan 82 total Dan 57 na 12/12 Good evening Vutra piplz :) Malo dosadan update. Nista novog, daj hrane daj vode i to je to. Sva desavanja su stala, ostalo je jedino debljanje do kraja. Temperature, vlage.... sve ko i prije. Gnojenje takodjer. Evo slike pa pitajte ak vas nesto zanima, da sad ne tipakam bez veze :D GSC LK KML BK SVE Vidimo se za 7 dana u isto vrijeme :D
Dan 89 total Dan 64 na 12/12 Pozdrav Vutro. I ovaj put ce biti neki brzinski update posto ne znam sto da napisem. Nista puno ne radim oko biljaka, cekam jos jedno-dva-tri gnojenja pa flush po redu kako ce se kojoj blizit kraj. LK je pobacao banane na sve strane i pocupao sam koliko sam nasao pa cemo sad vidjet sto ce bit.
Obja LK su takvog foxtailastog fenotipa od starta. Za ostalo se sve slazem, al sta je tu je :) jep :) i mirisim na limun izgleda da i dalje zele papat. osim BK. on je stao full. barem mi se tako cini.
Dan 96 total Dan 71 na 12/12 Skoro zaboravio na dnevnik :) Biljke u ciljnoj ravnini, bit ce razlika u pokojem danu od sorte do sorte, al to je sve tu negdje. Sve sorte osim BK imaju intenzivan miris. Karamelo ima ekstremno jaki miris, a gsc ga prati. Flush nece ici. Umjesto flusha sam odlucio zavrsiti samo na vodi i mozda nesto Carboload-a. Isprike na hps slikama, zakasnio sam malo :)
Dan 103 total Dan 78 na 12/12 Pozdrav Vutrasi :) Zadnji update sa zivim biljkama. Sa voda + carboload su presle na cistu vodu i mislim da ce ic jos jedno zalijevanje i gotovo. To je to. Vidimo se slijedeci put kad ce bit na susenju :)
Vrlo jednostavno. Lijen sam, i htio bi probati dal mogu barem priblizno imat cistu vutru bez flusha na ovaj nacin. Ne preporucujem to nikome i svijestan sam da cu mozda pozalit :) Definitivno :) Iako je vec 3 growa iza ledja, jos uvijek radi posao. Vec sam ponovio, da je jeftiniji, koristio bih led sigurno...a do tada "pure power" hps :D Ma nisu sve. Karamello i bubba kush su dosta manje :)
Je. Pravi LED je skup. Da bi izvukao bolje od ovoga, trebao bi ici na nesto u rangu 4x180 hans a to je vec ozbiljna prica. Za ove DIY sisteme nemam ni volje ni zelje. A i nisam siguran koliko bi tih zaruljica trebao za 120x120x200 box i da bude bolje nego sada ;) Skupo je relativan pojam. Lampa me kosta oko 30-40€, a hans paneli me kostaju ravno 1000€. ....da sad ne diskutiramo tu, posto imamo temu za led vs hps :) Sve ima svoje prednosti i nedostatke. zato sam i rekao da je hps cista snaga, burek i cevapi :D led je zdrava hrana heheheh. volim oboje :) Kako koja. Bubba, najtvrdji budovi koje sam ikada vidio. GSC nije daleko od bubbe Karamelo je nabijen al nije kamen ko gore ovi Lemon je full foxtail od starta do kraja. Zato i izgleda kao da ima 20kg u njemu :D Napuhanko
Kako kada. U startu ide i manje vode. Kad krene cvjetanje 4-5L svaka 2 dana ili 5-6L svaka 3 dana. Pred kraj cvjetanja svaka 3 dana 5L. Kako koji bud. U pravilu ne blize od 30ak cm od najblizeg buda. Ova verzija aaw ne dolazi sa ss. Da sam ga imao, sigurno bi ga koristio ;)
THE END 106 dana ukupno 81 na 12/12 U prosjeku nekih 65 dana cvjetanja +-5 dana :) odokativno Gotov grow. Budovi nasjeckani i jos uvijek na susenju. Mali LK je prvi skinut i pretvoren u ulje zajedno sa popcronima i malim budovima svih biljaka. Jako razlicite sorte u svim pogledima. LK je bio dosta slabasan kroz cijeli grow, mislim na slabe i tanke grane... a i opcenito je cendrava sorta. Prvi je poceo cvjetat. Oba LK su foxtail feno kompletan grow. Miris je tipican za lemon sorte, dosta slican lemon skunku ali ipak malo sladji limun miris. Takodjer banane na sve strane od polovice cvjetanja pa do kraja. Biljka koja vas iznervira svakih tjedan dana :D BK je najmanja biljka sa najtvrdjim budovima. Kroz cijeli grow bez mirisa. Sad se pocinje osjecati neki blagi zemljasto spicy miris. Takodjer najcvrsca i najjednostavnija za uzgoj kroz cijeli grow. Ne treba joj puno hrane iako se ne zali puno na visak. Sve u svemu jako zahvalna i kompaktna sorta. Preporuka za mini stealth boxeve posto joj je internodalni razmak jako mali i biljka skoro pa nema miris. GSC je cudnovata biljka. Ne zahtjeva previse paznje ni hrane. Jako cvrsta biljka sa tvrdim budovima i predivnim mirsom skoro kroz cijelo cvjetanje. Strech/internodalni razmak na pocetku cvjetanja je abnormalan i multitopiranje ili lst je obavezan. Dosta slabo se grana pa ako se zeli popunit malo vise, treba vise trenirati. Najvisa biljka od svih. Sa potom je imala oko 180cm. Sve u svemu, dosta interesantna sorta u svakom pogledu, da sad ne tipkam. KML je bila super. Miris intenzivan i opor. Nemam sto puno rec o toj sorti. Sve je na mjestu i bez previse cendranja kroz grow. Sve u svemu interesantan i aktivan grow posto su razlicite pa razlicito i jedu i piju i rastu...i sve. Eto. Nemam pojma sto bi jos dodao. Pitajte ako vas nesto zanima. ________ LK BK GSC KML SVE
Hvala svima ;) :respect: Dva puta. Nekim biljkama previse, nekima premalo. Prednosti an-a. mozes odabrat komponente koje zelis i koje ti pasu ako se snadjes medju svima. Mana je cijena, konfuzni program komponenti i doziranja. Nedostataka kao takvih nema, vrlo profesionalna gnojiva. Ako moram birati, hesi je za mene pobjednik. Vec si mogo prebacit :P Eo pokliko sam ja :)
@t@mara Mozda naleti jos netko pa neces bit zadnja :) ma mos mislit kolko je profi :D tnxx
ja sam ta gnojiva dobio i kolko se sjecam falile su mi 2 osnovne komponente pa sam kemijao kako znam znao da nekako nadoknadim. malo vise ove i malo manje one komponente, pa kapnes malo plantelle pa malo yare pa malo hesija. u jednom trenutku sam imo digitron upaljen i racunao postotke NPK svega da znam cega dodat vise ili manje da pogodim priblizan npk. eto, tako da me ne pitaj za AN jer nemam pojma :D znam samo da imaju vise vrsta onih paketa i da bi morao koristiti sve komponente kako kazu, ovisno o tome koji si set odabrao. boostere i te aditive imas po zelji za odabrat ovaj ili onaj. kako god, koristi sve kako oni kazu i bit ce sve ok, inace ces morat racunat i nadat se najboljem :D
Dr. Stipe Vutranović Doktor vutrologije i growologije :) https://www.vutra.org/threads/kanabis-ulje-izrada-doziranje-i-djelovanje.13428/ www.youtube.com/watch?v=VeSLLdU9-_c