
Galerija nije uvezena
Pozdrav ekipa! Poslije proslogodisnjeg uspjesnog uzgoja odlucio sam se okusati ponovo. Zalihe su skoro potrosene i to je bila jedna preljepa zima :rasta1: Znaci sjeme je od proslog uzgoja proklijalo u vati i destilovanoj vodi. Ova sad zemlja je florahum ph joj je dobar i mozda se odlucim sa njom izgurati cijeli uzgoj. Presadjivat cu u kante od jupola,zemlja vjerovatno ova florahum,gnojivo plantela i tako to. Uglavnom necu nista komplikovat slicno kao prosle godine i nadam se ako nista istim rezultatima. Sad ih drzim u improvizovanom stakleniku jer je jos malo prohladno.