četvrtak,12.10.2017. Dragi dnevniče :spliff: stavio sam ih na klijanje :banana_rasta: Dobro došli u ovaj dnevnik :) :respect: :vutra:
::grupnjak:: s lijeva na desno ::listomahanje:: Ortega Indica:gled:Northern Lights:gled:Sweet Kush:gled:Incredible Bulk:gled:Cheese:gled:LSD:gled: Ortega Indica:gled:Northern Lights:gled:Sweet Kush:gled: Incredible Bulk:gled:Cheese:gled:LSD:gled::vutra:
hoću naravno :banana_rasta:slika obavezno a na slici, hedovina i torta rođendanska :lol:
:respect: hvala :vutra: :razvaljen:: kroz proteklih tjedan dana sam prosušivao cvjetove uz pomoć grijalice,naopačke,pa u škaniclu,pa malo još izvadi,pa vrati,pa tako 7 dana :) vrhovi mogu u rizlu :spliff: što stariji bit će sve bolji :joint2: probao sam svaku:razvaljen:: svaka šljaka :) ovo je ujedno i smoke report :joint: ukupno dobivenog dima od 7 vrsta, 350 grama neprocijenjivo:banana_rasta: Dnevnik može u Završene :let:
:thumb: hvala momci i djevojko :let::respect: što ste pratili ovaj dnevnik. Meni je preostalo da pokažem zadnju ☆ :spliff: Sweet Kush (Orginal Sensible)
I obavezno van centra posude :let:
Cheese (Orginal Sensible) :razvaljen:::vutra: Nortern Light (RQS) Pantagane:)
The Incredible Bulk (2x) i LSD Degustiram mamu od Incredible Bulka :razvaljen:: U nedjelju ujutro je bilo malo auhhh :) Jaka vutra :djede::thumb: Tako da i klonovi mogu naopačke :) :banana_rasta:LSD Slatki mali a i veliki :) :respect::vutra:
Ortega Indica (Dutch Passion) 100 dana od starta :banana_rasta: Cvjetovi tvrdi i nabijeni.
:banana_rasta:Ostatak ekipe. ☆ Cheese (Orginal Sensible) ☆ Ortega Indica (Dutch Passion) ☆ Northern Light (Royal Queen Seeds) ☆ Sweet Kush (Orginal Sensible) ☆The Incredible Bulk (x2) i jedan LSD ,klonovi LSD:let: :sun2:
Nedjelja ,21.1.2018. 8 tjedana 12-12 :spliff:Berba :watch: kreće :let:polagano:makaze: Da utreniram ruku, prvo :gled: Dark Devil auto Sjemenke pronađene u hedovima prošle godine. Miris sličan,boja slabo izražena,hedovi mršavi. Opalio Ortegu Indicu,izbačeni iz box-a.Pored prozora i oblačnoga neba ...napredak nikakav. Capcarap da se ne muči:makaze: :vutra: :respect:
:banana_rasta: Rujo prijatelju stari :) finu mi priču pričaš :let: Rukavice pripremljene,škarama cure :drull: berba je blizu :)
Nije se izgubio LSD nego ja :lol: Zapalio pa se izgubio smiley9934
subota, 13.1.2018. 7 tjedana 12-12 Cvjetovi debljaju,jesen stiže :banana_rasta:dragi moj dnevniče :gled: Vizuelno, Ortega Indica predvodi pa sam bacio pogled na trihinome. Ima prozirnih a ima i mutnih. :spliff:Ide sve kako treba da ide. ☆ Cheese (Orginal Sensible) ☆ Ortega Indica (Dutch Passion) ☆ Northern Light (Royal Queen Seeds) ☆ Sweet Kush (Orginal Sensible) ☆The Incredible Bulk (x2) i jedan LSD ,klonovi :banana_rasta: taman gotovo do rođendana :let: :respect::vutra:
Meni zora a njima počinak. vulXTn9vp_c Klonovi ,ma ... Obožavam ih :banana_rasta: The Incredible Bulk je čista brutalnost. Vrhovi debeli,nabijeni,mirišu predivno. A vidio sam i mamu :watch: Zastrašujuće dobro. Veće uživo nisam nikada vidio :respect: :let:LSD
subota, 6.1.2018. 6 tjedana 12-12 :spliff:;):banana_rasta: ZRglqMvfVBI Izgleda da će biti ok :watch: Za sada koliko vidim,malo sjemenki ću imati na Ortegi Indici i par komada na Sweet Kush-u. ☆ Cheese (Orginal Sensible) ☆ Ortega Indica (Dutch Passion) ☆ Northern Light (Royal Queen Seeds) ☆ Sweet Kush (Orginal Sensible) , uduplao se jedan vrh :banana_rasta: ☆The Incredible Bulk (x2) i jedan LSD ,klonovi:gled: crkla baterija,slike naknadno :banana_rasta:
opa cupa :thumb:kako reče onomad ... ☆Dark Devil auto Baš su razbojnici smiley9934 Nemam ih srca baciti :respect: Narasli su,nisam ih htio trenirati jer sam ih u 2 navrata gledao kako rastu vani. Oba puta su bili mali. Intesiralo me kakvo je sjeme napravio moj prošlogodišnji. Rastao je pored klonova Frisian Duck. Dal' geni il' stres od lampe :watch: neću nikada saznati. Ima light burn-a,foxtail-a ... moguće je i to. Uglavnom,sex je pao smiley9934 druga prostorija, temp 13°C - 17°C, svjetlosni režim :sun2: zubato sunce prozorsko. Hebači :)
Znaš,crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonačnosti :banana_rasta: :spliff: retko druže,cijela kugla zemaljska se svodi na jedno. Kako kresnit komšinicu :ljubav: Lajk na pravom mjestu:respect: ,tu sam počeo da ubrzavam:lol:. WEEDetix naravno da ne smeta. Pokoja smiley9934 Sve ovisi koliko je Dark Devil kres'o komšinice :ljubav: Malo prije sam ga pregledao. Osim pokoje sjemenke u nastajanju,banana drugih nema.Bar nisam primjetio. U jednom momentu sam skinuo bananice u nastajanju. Bar mi je ličilo na to. Tada sam ga trebao maknuti.
:spliff:1.1.2018. Sretna Nova godina :vutra: :banana_rasta: U dušu me dirni Devile :fuck: 9CYmB-_lTeA ☆ Cheese (Orginal Sensible) ☆ Ortega Indica (Dutch Passion) ☆ Northern Light (Royal Queen Seeds) ☆ Sweet Kush (Orginal Sensible) ☆The Incredible Bulk (x2) i jedan LSD ,klonovi LSD ☆Dark Devil auto Devile,heba ti po box-u malo,a :grrr:preko praznika. Pratio sam ga zadnje vrijeme jer mi je postao sumnjiv i večeras vidim na jednom listu,otpali prašnici:upiii: Istres'o kesu:grrr:prvo po Ortegi Indici podmuklo :bocni:: Izbačeni iz box-a. Tako mi i treba :djede:
Barbarossa ,noćna temp. 18°C-20°C ...temperiram ju sa grijalicom. Kad radi lampa,ne prelazi 26°C. Vlaga 45%-60% u ciklusu noć/dan. Lampa je udaljena 60-tak cm,u nekom prosjeku. Uglavnom se crvene peteljke fan listova :) Northern Light,npr svako zalijevanje dobije 2ml BG, 3ml BB, 1ml TM /na 1 litru vode. Svaki 3-ći dan 3 litre. Taman malo procuri. Sve mi nešto miriši na Plagron u idućem grow-u. Sa BioBizz-om mi se svaki puta ovo dešava u ovoj fazi.
subota, 30.12.2017. 5 tjedana 12-12 :banana_rasta: Cvjetovi debljaju,lišće počima da žuti,piju 30 litara vode/bio bizz-a tjedno. Nisam zadovoljan:watch:sa gubljenjem zelene boje,ima još dosta do kraja.No,šta je tu je :spliff: :sun2: Idemo dalje :banana_rasta:
:banana_rasta:evo nam i petka zadnjeg ove godine:banana_rasta: odo natočit 15 l vode :spliff:, opet :upiii: pa neki dan su dobile :grrr::lol:
:) veliš, ... Bio je zanimljiv grow.Dinamičan do kraja:lol: Svakoj 4 dcl vode svaki 2 dan :smoke: To možeš probati samo jednom u životu smiley9934 :respect:
subota, 23.12.2017. 4 tjedna 12 -12 rKj420 radžo druže nekima više a nekima manje :gled: Ortega Indica,Northern Lights,Sweet Kush ,dajem im pojačano Bio Grow. Fan listovi gube boju. Uvjeti u box-u zadovoljavajući. Dok ne vidim fleke ,svako zalijevanje piju i Bio Bizz. ☆ Cheese (Orginal Sensible) ☆ Ortega Indica (Dutch Passion) ☆ Northern Light (Royal Queen Seeds) ☆ Sweet Kush (Orginal Sensible) ☆Dark Devil auto Baš me zanima u kojem ovo smjeru ide. ☆The Incredible Bulk (x2) i jedan LSD ,klonovi:gled: Sretan Božić:spliff: :vutra:
Ja sam onaj što dobije 2 :razvaljen:: Bit će ;) Problemi su tu,nisu još izraženi jako... al' postoje. Ortega Indica,Sweet Kush i Northern L. ,blijedi lišće. Doza gnojiva je primjerena 6 tjednu rasta.All-Mix. One imaju više starosti (9tj. radi neujedničajenog starta) Uglavnom,da nedužim ... čekaju se fleke:respect: Ako dobro podnesu zadnju klopu,pojačat ću im malo sljedeći puta.
subota, 16.12.2017. 3 tjedna 12-12 :spliff:Dragi dnevniče :gled: Na 1 litru vode : 1ml Bio Grow 3ml Bio Bloom 1ml Top Max Cure malo ošišane dole,temp/vlaga ok :joint2: ☆ Cheese (Orginal Sensible) ☆ Ortega Indica (Dutch Passion) ☆ Northern Light (Royal Queen Seeds) ☆ Sweet Kush (Orginal Sensible) ☆Dark Devil auto ☆The Incredible Bulk (x2) i jedan LSD ,klonovi:gled: :respect::vutra:
onda mora da je i vent veći:lol: Box je odličan.1m20x1m20x2m.Crn,čvrst.Pristupačan.Prednja strana + 2 bočna otvora. Osvojen u nagradnoj igri. https://www.vutra.org/threads/nagradna-vutra-org-foto.12562/post-322042 U igri je bio 1m80 visine.Došavši po taj,gazda reče: Ma,evo ti ovaj :) SuperBox. Bolji je. :respect:Head Shop Osijek
subota, 9.12.2017. 2 tjedan 12-12 Počelo cvjetanje :banana_rasta: Od treninga ide samo guranje fan listova ispod vrhova :gled: i rotiranje. :let: :spliff::respect::vutra:
:spliff::banana_rasta:joj što volim što je sutra petak:let: U 24 sata jučerašnja,zabilježeno: Temp max 25,3°C :love2:min 18,7°C Vlaga 50%-60 % Blauberg u 1 brzini (manja) Malo se osjete.Filter još ne treba :joint: Sutra klopa :1 ml Bio Grow ,2 ml Bio Bloom / na litar vode. Količina: 2-3 litre po biljci,po potrebi:joint2:
:banana_rasta::spliff:evo truare odgovora nakon nepun mjesec dana :) Sve što se trebalo izdešavati,desilo se :banana_rasta: Najmanji muško,uklonjen na 'vo snježno jutro.Druga 2 pokazali pistile:) Obzirom da su sada najviše biljke u box-u :banana_rasta:zabodena rešetka i malo savijeni. :banana_rasta: :banana_rasta: 9 biljki,7 vrsta,6 posuda:banana_rasta::D
:thumb::spliff::banana_rasta: 0lBjcaMokvo
subota, 2.12.2017. 1 tjedan 12 -12 ☆ Cheese (Orginal Sensible) ☆ Ortega Indica (Dutch Passion) ☆ Northern Light (Royal Queen Seeds) ☆ Sweet Kush (Orginal Sensible) ☆Dark Devil auto (desno) ☆The Incredible Bulk (x2) i jedan LSD (lijevo),klonovi:gled: :vutra:
Preflower do preflowera u box-u :banana_rasta: Prvi nas napušta Pineapple Express auto. Dark Devil auto :) Za sada,koliko vidim jedva primjetno...na najvećem kreću pistile a najmanji u posudi će izgleda biti mudonja. 3-ći u posudi još nema znakova. Kako napisa hazeri ;) (pročitao me ko' knjigu):D Usporedo sa naknadno posađenim automaticima,stavio sam i par klonova ... za svaki slučaj:D ☆The Incredible Bulk :spliff:
Ima neke logike :) Star je 40 i koji dan. A ništa,ako je ... lijepo je vidjeti prve pistile :) Zaradio si čvarke. Znaš gdje sam ;)
:banana_rasta:Jedna zanimljivost,koju do sada još nisam imao priliku zabilježiti u indoor-u. ☆ Cheese (Orginal Sensible) pokazao preflower 2 dana od prebacivanja na režim 12-12. 1 dan(prvi) je svjetlo svjetlilo 14 sati radi nekih radnji u box-u. E sad :D zapalio jesam malu pljugicu prije ukazanja maloprije,umoran jesam od današnjeg kolinja,neda mi se sada to zumirati :whato:: možda ne vidim dobro :lol: No,pogledao sam par vrhova:watch: Super Stipe ,daj mi neku pametnu :) Jel' moguće da to bude tako? :let:Znamo svi da treba više dana:D
Hvala momci i djevojko :love2:na lajkovima :respect: :spliff:6 tjedana vegetacije :watch: Malo se odužilo radi klijanja,oće-neće:) ,no evo sada je stanje ok.Biljke zdrave i jake idu u 12-12 režim. Preventivno prskane SMC-om jer je na NL-u bilo pauka nekih u početku. Zanimljivo,samo na njoj. No,sve su preventivno poprskane. I dol' i gor' :) Za sada ni jedan list ne pokazuje neke nedostatke. Ph runoff 6,5.:let:
subota, 25.11.2017. nakon 6 tjedana vegetacije 12-12 :spliff: (600W HPS) ☆ Cheese (Orginal Sensible) ☆ Ortega Indica (Dutch Passion) ☆ Northern Light (Royal Queen Seeds) ☆ Sweet Kush (Orginal Sensible) i banda random automatika :) Slike nisu uspjele :D :respect:
:spliff: joj što volim što je danas petak :p O.T.T. Splitting an Atom Blumenkraft Na Vutra radionu dobra glazba :banana_rasta:ide. Zadnji dan vegetacije :joint2: ☆ Cheese (Orginal Sensible) ☆ Ortega Indica (Dutch Passion) ☆ Northern Light (Royal Queen Seeds) One diktiraju tempo ovaj puta. Posađene van centra posude,LST stabljike,fino su se razgranale :bocni:: 1 ml Bio Grow / 1 ml Bio Bloom / 1 l vode.
beštija za sada ih nediram. Dark Devile ni neću a Pineapple Express,vrijeme će pokazat. No,prvo da vidimo šta su.
subota, 18.11.2017. 5 tjedana vegetacije dYOlUsGU3eo Dragi dnevniče:spliff:, Kako napisa moj drugar CilI ,čista meditacija :banana_rasta: Totalni mrak,zvuk Blauberga,jedina svjetla točka :joint2: žar jointa, za minut-dva se pali MH :sun2: Kakve li su? I onda ih ugledaš :D :respect: Tjedan dana treninga iza nas. Glavni vrh savijam prema kontra rubu.Iza se rađa 'polje cvijeća' . Naprednije grane topiram (2x na Ortega Indica) Dobile 1ml/1l Bio Grow. Količina vode po biljci 1,5 l. Utorkom voda. Petkom voda+BG. Temp/vlaga ok ☆ Cheese (Orginal Sensible) Liči mi na Hulka :p ☆ Ortega Indica (Dutch Passion) Na slici ''temp/vlaga'' je ona.Najbrže štreca grane,pa ju 'kočim'. 1x topiranje ,1x FIM , ... i tako dalje:) ☆ Northern Light (Royal Queen Seeds) ☆ Sweet Kush (Orginal Sensible) I ova banda :D U planu je još 1 tjedan 18/6 :sun2:režima. :respect:
Pantagane :) evo prvog zalogaja. Ortega Indica (DP) :p :respect::thumb:
Ideja je ok samo sam ja lijen za to :) Prošlo ljeto sam zabo 2 klona Patke u jednu posudu. Nisam im dijelio zemlju. Ispade simpatično :D Dark Devil auto nije velika biljka.18 l je posuda. Nek' se bore :lol: Ja bih volio da sve budu ženske smiley9934
subota, 11.11.2017. 4 tjedna vegetacije Neke više,neke manje :p dragi dnevniče. 3 tjedna CFL200W dok su ponicale koje su trebale niknuti. 1 tjedan MH400W. Biljke su vidno krenile.Počeo sam trening. Za početak LST. Idemo na drugi kraj posude :joint: Temperatura i vlaga ok. Trenutno dobijaju 1 litru vode (interval će ići 2x tjedno utorak ujutro-petak navečer:D) Dobile 1 puta gnojivo. 1ml/1l Bio Grow. Lampa 50 cm od vrhova,cca. ☆ Cheese (Orginal Sensible) Raste gusto i zbijeno. ☆ Ortega Indica (Dutch Passion) Idealna za trening. ☆ Northern Light (Royal Queen Seeds) Raste gusto i zbijeno,slično kao Cheese. ☆ Sweet Kush (Orginal Sensible) Radžo druže, ;) I na kraju ova banda :) Pineapple Express auto Dark Devil auto ☆ zvijezde tek trebaju zaslužiti :)
MEe3LLL9fyc Kolega grower pokloni kolegi groweru sjemenku. :thumb: jel'da je to lijepa gesta. To se i meni dogodilo,moj dnevniče :razvaljen:: S vremenom sam imao dovoljno :watch: da pokrenim ovaj grow. Mogao sam ovo odraditi na način da otvorim dnevnik ove sekunde i predstavim 4 biljke a 3 koje nisu proklijale prešutim :D Bilo bi sve jasno kao vedar dan,no ovih 20-tak dana moga uživanja,brige,tuge,sreće i veselja...to nebi nitko vidio. Zato je sve krenilo od dana 0 ,zli.azra . Dark Devil auto,sjemenku sam dobio na poklon prošlo ljeto.Naravno da sam ju posadio :respect: Auto Dark Devil (Sweet Seeds) by klarica U vrhovima sam pronašao 6 sjemenki. Obzirom da sam imao problema ovaj puta sa klijanjem i nicanjem,idealno za ponoviti isti postupak;),jer ... možda nešto ne radim dobro :) Znam šta se desilo al' neznam šta će desiti :banana_rasta:
subota, 4.11.2017. 3 tjedna vegetacije :spliff: CFL 200W ugašena MH 400W ide umjesto nje Biljke su ok,privikle su se na velike posude. Idemo ih još malo izvegetirati:gled: ☆ Cheese (Orginal Sensible) Malo ga je 'pecnila' zemlja kod prvog zalijevanja (1 l čiste vode,pH 6,5) ☆ Ortega Indica (Dutch Passion):ljubav: ☆ Northern Light (Royal Queen Seeds) ☆ Sweet Kush (Orginal Sensible) Neka se priviknu na novo svjetlo pa ću ih početi malo trenirat:bocni:: Sviđa mi se razmak između internoda a posađene su (3) van centra posude. Idealno za jedan lijepi LST :D Topirat za sada neću. I još slike od pridružene ekipe:watch: Pineapple Express auto Dark Devil auto :respect: :banana_rasta:
:lol: veliš, ili na temu: Pogodi broj posuda u box-u :D 2.11.2017. Sjemenke iz cvjetova Dark Devila auto, kreću (3 dana klijanja) :thumb:
1.11.2017. Sjemenka pronađena u cvijetu Pineapple Express auto pustila klicu (2 dana u papiru). Stavljena u posudu kao i ova zvjezdica ☆:D ☆ Sweet Kush (Orginal Sensible) Mislim da su mu kolike :plac: prošle :p Kao da kreće :watch: Presađen u posudu.Neznam točno kolika je :upiii: da me hebeš :D Uvjeti boxu su ok. Još puše samo mali usb ventilator. Temperatura prostora : 19c - 22c Temperatura u box-u: svjetlo 25c (+ - 1c) :gled: tama 20c (+ - 1c) Vlaga 4o - 50. Još malo, pa će u pogon Blauberg i Elite.:let:
CilI,iskustvo nam neko govori da treba vlaga,optimalna temperatura,neki medij i sjeme proklija. U naslovu mi 5 zvezdica a u box-u ☆☆☆☆ :D :lol: e pa šou program. Imam nešto random spremljeno. Ponekad sačuvamo pokoju sjemenku ako ju pronađemo u cvijeću,jel'da ;) Ajmo mi to staviti. Sve isto samo drugi tariguz :lol:.
Kako dati ime dnevniku:spliff:,kada ga odpočeti,kako da sastavim prvi post i još mnogo pitanja je :let: tih dana poviš glave moje,moj dnevniče ... Jutro je pametnije od večeri,kažu neki. Valjalo bi sumirati ovaj početak :razvaljen:: ☆ Critical Kush (Barney's Farm) ... nije proklijala. ☆ La Blanca Gold (Vision Seeds) ... nije proklijala. ☆ Sweet Kush (Orginal Sensible) ... izašla,ima poremećaj. ☆ Tutankhamon (Pyramid Seeds) ... jutros oprezno čačkalicom do sjemenke, ... kraj priče i za njega. ☆ Cheese (Orginal Sensible) ☆ Ortega Indica (Dutch Passion) ☆ Northern Light (Royal Queen Seeds) ☆ 3/7 :razvaljen:: idu dalje. Prateći malo dnevnike,vidim da Mo1 u svome boxu ima biljku kakav će biti i moj ☆ Sweet Kush,najvjerovatnije ... klarica posadila devile :) ,još u 'ćošak' tegle pa joj ukradoh ideju ... Obzirom da mi je želja raznolikost u box-u a imam 3 za sada različite :gled: , sjetih se ove kutijice sa slike :let: :respect: idemo dalje.
subota, 28.10.2017. 2 tjedna vegetacije ☆ Cheese (Orginal Sensible) ☆ Ortega Indica (Dutch Passion) ☆ Northern Light (Royal Queen Seeds) :spliff:Presađeni u 18 litara posude. Zemlja Klasman TS3 + stiropor. ☆ Cheese (Orginal Sensible):gled: ☆ Ortega Indica (Dutch Passion) L:gled: ☆ Northern Light (Royal Queen Seeds) D:bocni:: ☆ Sweet Kush (Orginal Sensible):gled: Od kako je izašao,nikako na zelenu granu. Ostaje još u maloj posudi. ☆ Tutankhamon (Pyramid Seeds) Još ništa. :banana_rasta:
:banana_rasta:1J3NCs64Los Još je u zemlji moj dnevniče :watch: 2 dana kao 2 tisućljeća:( :D ☆ Cheese (Orginal Sensible) ☆ Ortega Indica (Dutch Passion) ☆ Northern Light (Royal Queen Seeds) Idu za par dana u 18 litara posude. ☆ Sweet Kush (Orginal Sensible) Još će biti u maloj posudi. ☆ Tutankhamon (Pyramid Seeds):upiii: Ljenčina. 5 dana klija,sad će 5 dana nicati A stigla i druga pila u box :) Pa ti nemoj zapalit', moj hazeri :D