Ljep pozdrav ljudi.Pa da krenemo uvodno ucio sam se na autosima i odlucio preci na fotoperiodne strainove uz vasu pomoc i mentora Stipe. Oprema Box-Ds 60 dimenzije 60,60,160.Svjetlo Hps super plant 250w.Cooltube.Ventilacija 2 aksialna venta za upuh i ispuh.Mjerac vlage i temperature.Zemlja Potground H +Perlit.Hrana Hesi TNT,Hesi PK,Hesi Bloom i jos fali Boost.Posuda za pocetak mala finalna 18l Moja Đurđa je nikla 16.12 temp u boxu je po danu 24 vlaga mala 35 po noci temp 17 vlaga 45 slijedi slika Ljep poz do sljedeceg javljanja
Hvala puno krecemo novo jedva cekam molim za prebacivanje u zavrsene unutrasnje dnevnike
Hvala hazeri jos se predomisljam mozda i neki automatic Molim administratora da prebaci u zavrsene
Dobar dan vutroljubci moje zadnje javljanje.Moje skromno misljenje da je dim blag finog sumskog okusa ne grebe za grlo mad nisam flush radio.Sto da vam kazem ja sam HC varioc meni je slab zeni fenomenalan hehe ni pre jak ni pre slab kolicina zadovoljavajuca 160g hedovine i 15 prpe.Sad krecemo na sativcugu posto imam vremena dok povarim ovo sve pa se cujemo u novom dnevniku ili albumu ljep poz ljudi tu sam stalno s vama.Evo zadnja slika molio bih admina da premjesti u zavrsene:wave:
Hvala svima na cestitkama evo taman i grinder stigo
Ljudi molit cu neki jednostavan recept za maslac da baka za uskrs kolace pravi usput unaprijed vam zelim svima sretan Uskrs puno zdravlja hedovine i ljekovitog ulja peace people
Sigurno vec iduci tjedan kupujem dva venta posto mi je jedan rika i udri na redu je jack herer
Treba preinaka u boxu slazem se
E kad mi ovakav baja da medalju onda znam da sam na dobrom putu :respect:
Dobro vecer ljudi evo dosao je i mome growu kraj 118 dana je zivjela bilo je iskreno svega gnjavio sam mentore cak dvojicu sam imo i zato zahvaljujem Stipi i Chillu na pomoci i naravno vutra ekipi pogotovo WEEDetixu,Hazeri,Gogzyu zadovoljan sam za prvu fotoperiodnu biljku znam foxtil i nedovoljna ispunjenost nije ko kamen a sto cu bit ce jos avantura smoke report zna se kad budem stavio u teglice evo vam slika o kolicini i ljep pozdrav veliko hvala od srca najbolji forum :vutra::spliff::)
To sam u konto tako se to radi
Dobro vecer forumasi evo zadnji update prije harwesta biljka je usal u 116 dan zivota 85 dan cvjetanja zadovoljan sam izgledom ali popunjenost i foxtil su me malkice razocarali u subotu mi je mentor reko da mogu skinut vec kroz dan e mene brine sto nisu svi mljecni nego je saroliko ima i mljecnih i mutnih i amber masna je ajme zalio ju zadnji put jucer jos bi danas ostavio i sutra u mrak molim vas da mi date misljenje evo slika do ljavljanja poz:zvezda:::puuuh:::gled::gled:
Ljudi evo trihoma sa listica od badine debelog uzas tesko za uslikat
To kontas hehe kako ce to izgledat kad skinem sve se skupit bojim se ali kako kazes napravit cu hvala na savjetu
Hvala pajdo ovako pokusavam sve konbinacije kako velis morat cu sljedeci grow kupit vent za mjesanje a sto se tice rezanja nisam za to cika jorges cerevantes veli da u fazi cvjetanja nikad rezat to se radi u pred cvjetanju a sto se tice flusha nemogu mreza je ispod uglavnom veliko hvala
Evo jedna za Weedetixa
Dobro vecer vutrasi evo update: Sto da kazem vise 75 dan rezima 12/12 nista bitno se nezbiva puni se lisce otpada vidi se kako gospa stari zaljevam ju svaki drugi dan s 5litara vode trihome gledam svaki 3 dan nestrpljivost polu prozirni polu mutni evo slika pod lampom malo pa recite nesto ljep poz sve si mislim da je ovo predzadnji update e da temp i vlaga noc dan 23/45,29/30
Hvala WEEDetix
Dobro vecer narode evo update: Ovako stvari stoje nestrpljiv i malo zabrinut biljoza je usla u 66 dan cvjetanja po papirima od swet seeda 80 do 85 dana cvjeta a ja gledam kroz mikroskop i vidim da se trihomi uspravljaju i vecinom su prozirni a sto me brine to je foxtil mentor Chill kaze sve u redu "teraj dalje a meni bas i nije to ok zadnji put sam joj hranu dao danas mislim da je dosta vi dajte savjet evo slika i jos temp i vlaga noc dan su 23/45,29/35 poz do javljanja budite mi sretni navareni zdravi
Otvorio sam pasivni ulaz zraka a vent sam ubacio u box da piri po dami pa budemo vidjeli hvala vam na savjetima you are the bast people from :vutra:
Reci mi molim te na koji nacin da sprecim to przenje a za prinos sta bude bude mojih ruku djelo a kontam ipak da ce biti malo vise mesa jer na autosima sam imo toliko koliko si reko
Sto mislite odokativna kolicina koja bi bila uf sto sam sav nestrpljiv:zvezda:::spliff::banana_rasta:
Nemam gdje vise to je maksimum hvala
Dobro vecer vutrasi sljedi update: Kako da krenem :) nestrpljivost je prisutna miris sve veci pumpa se dama ajme papa fino i podnosi vjerovatno i vise nego sto dajem ali me brine sto necu moci odraditi flush mikroskopom sam skicno i sve prozirni tu i tamo bjeli trihom temp i vlaga noc i dan su priblizno iste vec par updatea a starost joj 95 a cvjeta 56 :banana_rasta:evo slika pa recite
Ljep pozdrav forumasi evo lagana napetost krece pa sam malkice uranio sa updateom pa sta da vam kazem ljepo se puni pocela se secerit sve po planu uz savjete strucnih ha da :) temp i vlaga su joj noc dan 19/45,26/34 kako koji dan ali nisu razlike velike :razvaljen:: pije vodu ko mutava svaki drugi dan joj dajem cak 5l sa hranom nepretjerujem 5ml po 5 povecavam kako ona pita ali nestrpljivost pocinje treba se obuzdat malo ima tu jos uf mikroskop ce svoje reci evo vam slika pa recite nesto poz ljudi do javljanja
Hvala mentorko2 heh nisu cure cura je al ok drago mi da sudjelujes u mojoj avanturici
Iskreno receno neki mentolast vrlo intenzivan ako me njuh nevara :)
Dobro vecer drugovi i drugarice evo update:Djevojka sazrijeva dobrano usla u 82 dan zivota 43 rezima 12/12 nemam puno toga za reci dao sam joj bio organic od koprive jedno zaljevanje i jedno nahranio hesi po tabeli po meni je zivnula boja uz to sam joj full lampu podigo to je nekih 40cm od vrha glavnog temp i vlaga su priblizno iste ko zadnji put hvala svima na savjetima i tebi mentore evo slike pa recite poz
Mentor mi je reko da nezna kako bi djelovalo u kombinaciji s gnojivom a na pakiranju pise da sa svime moze e sad da ipak riskiram sta mislis
Sve mi jasno frend podigo sam lampu full sad cemo vidjet kako ce se ponasat imam neki suplement od koprive da joj to krknem malo sta mislis
Hvala hazeri jos gledam koji klinac ovi mladi gore zute a i pre rano mi to nekako krenilo bljedit jbg kazem autose sam przio ovo mi novo i duze traje sve a... i ja mentor kaze da stavim vent za raspusivanje u boxu morat cu nesta iskonbinirat ugl.. hvala Prije slikanja sam joj dao hranu i to dosta dusika taman nabubrila kad sam fotko vidjet cemo dalje sad pojacavam
A napokon ljep dan pozdrav ljudi evo update:Gospođa je usla u 71 dan zivota 32 rezima 12/12.Mislim da je razvijanje rast gotov.Stabljika i grane se ukrucuju veliki fan listovi i oni koji su zaklonjeni od lampe zute lagano otpadaju.Cvijetovi se formiraju rastu pune.Hranim ju po tabeli sve umjereno i fino papa mozda bi trebo pojacat ali to cu na vama ostavit na komentiranje temp i vlaga noc i dan su 20/61,28/50 pije vodu kao vol svaka 4 dana 4 litre evo slika pozdrav do javljanja
Napomena temp i vlaga noc i dan su:20/60 ,28/55
Dobar dan ljubitelji ovog prekrasnog foruma sljedi update: Idemo dalje pocelo je zanimljivo svima nama najbitnije stanje cvjetanje.Bio sam malo zabrinut u vezi toga sto je sporije krenila u pred flowering pa mi je mentor objasnio neke stvari a sta cemo moramo ucit. Cura je usla u 60 dan zivota 21 rezima 12/12 fino se razvija zdrava je veliki fan listovi zute lolipop sam odradio.Gnojim ju za sad svako 3 zaljevanje ako se nevaram zanimljivo zaljevam ju svaki 4 dan i popije 4l strava koliko ce bit na kraju boga pitaj sljede slike budite mi pozdravljeni svaki savjet dobro doso
Ja ti inace njoj daje papat i pit kad debelo spava
A kontam ono kad je kalj jako lagan i kad se zemlja na povrsini neljepi za prste e sad po listu kontam kad je pognut i resice uvrnute sve u svemu skontat cemo ha da
Hvala stipe kako ti kazes odradit cemo kontam i ja da malo vise ja nju gnjurim sa vodom ili bolja polovica dok me nema hehe
Neznam pitat cu mentora stipu isto za misljenje hvala na savjetu
Dobar dan narode sljedi update: Nista znacajno se nezbiva u growu treniram biljozu razvlacim koliko mogu mreza nije nesta ne drzi bas ali sta je tu je usla je u predflowering zagnojio sam ju u ovih 11 dana rezima 12/12.,2puta e sad malo mi to sporo ide sa cvjetanjem vas bih volio cut za savjet rezim temp i vlage noc i dan su : 23/55,28/35 zaljevam ju svaki 3 dan sa 3 litre vode nekorigiram ph evo slika ljep poz do javljanja
Topirana,lst irana tako da koliko budem mogao razvalcit cu hvala ti na savjetu i podrsci
Mreza je"suck" klasicni biljoza ju dize a kao origigy za box ali dobro sam ju isavijo tako da puno grana isprepleteno a da su ostali fan listovi neznam gdje bi to stalo sve
Dobar dan vutroljubci idemo dalje sljedi update: Ovako stvari stoje biljka je usla u 40 dan zivota i 5 dan rezima 12/12.Temp i vlaga noc i dan : 21/45,26/35.Posto sam kupio mrezu i planiro scrog stvari su se zamrsile kao i biljoza visestruko sam ju topiru i krenio provlaciti kroz mrezu i doslo je do nesu glasica pa su bili odrezani fan listovi pa sam pito mentora o tome i stetu sam joj napravio naravno razocaran sam joj mrezu spustio i razvuko ju dobro i pustio jos par dana da se oporavi pa ju prebacio na cvjetanje vodu joj dajem svaki 3 dana 2 puta sam ju gnojio i svako drugo zaljevanje joj dajem booster za stres evo par slika pa savjetujte odusto sam od pravog scroga pa sad mogu reci da je to visestruko topiranje sa lst om
Hvala na savjetu a cuj probat cu sa ovom sta bude bude cisto za prvi puta da vidim
Dobar dan ljudi evo lagano ulazim u 30 dan vege mreza se polako puni sporije ide zbog borbe sa temp a sto cu zato je i zanimljiv indoor temp i vlaga-noc i dan su 20/47,28/37 to sam vise manje uspio dobiti pomocu grijalice vlaga je manja ali mentor stipe kaze da nije veliki problem sto se tice prihrane i nju sam lagano poceo hesi tnt pola doze zaljevam svaka 4 dana topiro sam ju vise puta pa joj dam root booster svako drugo zaljevanje evo koja slika vas komentar bi mi dobro doso ljep poz do javljanja
Evo jedne pa pomozite u vezi scroga i koliko dugo da ju drzim u vege hvala na savjetima u naprijed .."himalaya" care tenx
Ljep pozdrav i sretan bozic svima koji ga slave.Mozda pre cesto pravim update ali evo novi sljedi ovako stvari stoje.Temp i vlaga noc i dan su 19/49,24/39 grijalica full radi u prostoriji pa mi vlaga niza ali sta je tu je.Kupio sam mrezu za scrog postavio ju pa vas molim savjet jer mentor Stipe neradi to .Rijeđe zaljevam zbog niskih temp,nisam jos gnojio niti sam lst radio topirana je i sva salatasta pogledajte pa mi savjetujte ljep pozdrav do javljanja
Hvala stari stalno me to kopka mislim da cu to odmah napravit
Ljudi imam brigu malu naginje mi se stalno stisnem zemlju kako ste i vi rekli i opet se vrati neznam da ju vezem ili da joj lst kontra napravim
Ljep pozdrav sretna vam nova godina. Update: 18 dan zivota vegetira đurđa ljepo zdrava je toopirana rezim svjetla je i dalje 18/6 jos dva i pol tjedna pa cu vjerovatno i scrog odradit zalio sam ju poslje toopiranja sa bio root busterom za stres i jaci korjen krece prva klopa hesi tnt.Vlaga i temp po danu 35/25 noc 45/19.5 evo i slikica ljep poz do sljedeceg javljanja
napomena ljudi rezim svijetla je 18-6 ph vode laktus papir i limun znaci od prilike sto i znam da nije bas ali sta je tu je hvala vam svima naravno i gospon stipi
Lagani update ovako stvari stoje.Đurđa je presadena u veliki kalj temp je dan-27 vlaga -50 i vise noc -17 vlaga 60 malo mi se ukosila to me brine natrpo sam zemlje ajme i perlita ali misli da sam zbrljo nesta pa vas molim za savjet.Sto se tice balasta u boxu moram kupit druge kablove i prebrikat pa ce biti vani ali do sad mi nije nista smeto evo slika ljep poz do sljedeceg javljanja