
Galerija nije uvezena
Ovo mi je prvi grow i bio je planiran za out ali kasno sam krenio pa je doslo do promjene... odlucio sam se prvo za 2 ww i 2 nl posto sam kratak sa vremenom zemlja je Potgrond H na klijanje sam stavio 21.8 -nakon 12h: -nakon 48h samo mi jedna nl nije proklijala treci dan sam ih posadio u saksije oko 0,5 - 1 cm dubine, saksije su 25cm promjera i odmah sljedeci dan su krenule: Danas im je 14. dan i vec 5 dana je kisa, sunca ni na vidiku pa sam ih sad premjestio unutra, e sad posto nisam planiro tako u nedostatku sam sa opremom ali sreca pa sam bar pronasao mjesto za box! Box je 90x60x172 i oblozio sam ga sa kuhinjskom folijom, a svijetlo sam za pocetak uzeo od akvarija poklopac, Sylvania T15 Ovako to izgleda trenutno: ww,nl,ww Zalijevo sam ih 3 puta do sada otprilike po pola deca vode s tim da sam prije sadenja namocio svu zemlju, a nisam ju bio malo nabio pa je sad kad se sleglo fali zemlje pa cu je nadodat kad malo porastu. E sad pitanja: Svjetlo je trenutno 70cm od saksije pa jel to ok? Kakvo da si trazim kad budem kupovo? Jel to dovoljno mjesta za 3 autosa? I koliko da drzim upaljeno svijetlo s obzirom na sve navedno?